komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

IES215-1F

  • 3onedata
  • Kod produktu: IES215-1F
  • Dostawa: 5-10 dni
 
Darmowa dostawa
  • 565,02 zł
  • Cena: 455,52 zł

Dostępne opcje:


Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, montaż na szynę DIN, zasilanie 12~48VDC.

IES215-1F to niezarządzalny switch Ethernetowy z 4 portami 10/100Base-T(X) i jednym portem 100Base-FX, który posiada wsparcie dla standardów IEEE802.3, EEE802.3u, IEEE802.3x. Metalowa obudowa IP40 zapewnia bezbłędną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach, a diody LED ułatwiają monitorowanie statusu sieci. Niezawodność produktu potwierdza 5-letnia gwarancja producenta. Produkt posiada certyfikat CE oraz FCC.

Cechy:

  • 4 porty 10Base-T/100Base-TX Ethernet oraz 1 port 100Base-FX
  • Obsługa IEEE802.3/802.3u store and forward
  • Automatyczne wykrycie prędkości portu Ethernet 10/100M
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego: 12~48VDC
  • Bezwentylatorowa konstrukcja
  • Wzmocniona, metalowa obudowa IP40 na szynę DIN
  • Szeroki zakres temperatur pracy (-40°C ~ 75°C)

Specyfikacja:

Technologia

  • Standard: IEEE802.3, IEEE802.3u

Parametry łącza:

  • 100M prędkość przekazywania: 148810pps
  • 100M masymalna prędkość filtra: 148810pps
  • Tryb transmisji: przechowywanie i przekazywanie
  • Przepustowość wymiany systemu: 1.0G
  • Tabela adresów MAC: 2K
  • Pamięć: 64K

Interfejs:

  • Port elektryczny: złącze RJ45, 10Base-T/100Base-TX z automatyczną regulacją prędkości, Half/full duplex i automatycznym wykrywaniem MDI/MDI-X
  • Port 100M światłowodowy: 100Base-FX, złącze SC/ST/FC, obsługa trybu jednomodowego (opcjonalnie 20/40/60/80 km), trybu wielomodowego (2 km), długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1550 nm

Odległość transmisji:

  • Skrętka: 100M (standardowy kabel CAT5/CAT5e)
  • Światłowód wielomodowy:
    • 850nm, 2 km; 1310nm, 5 km
  • Światłowód jednomodowy:
    • 1310nm, 20/40/60 km
    • 1550nm, 80/100/120 km

Diody LED:

  • Wskaźnik pracy: Run
  • Wskaźnik interfejsu: Link (1~5)
  • Wskaźnik zasilania: PWR

Zasilanie:

  • Napięcie zasilania: 24VDC (12~48VDC)
  • Typ wejść: 3-bitowe 7.62mm złącze śrubowe
  • Wbudowane zabezpieczenie nadprądowe 4A
  • Ochrona przed odwrotnym połączeniem

Pobór prądu:

  • Minimalny pobór mocy: 1.2W@24VDC
  • Maksymalny pobór mocy: 2.0W@24VDC

Środowiskowe:

  • Temperatura pracy: -40°C do 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C
  • Wilgotność: 10% ~ 95% (bez kondensacji)

Mechaniczne:

  • Obudowa: metalowa, IP40
  • Montaż: na szynę DIN
  • Waga: 350g
  • Wymiary (W×H×D): 35 mm x 110 mm x 95 mm

Standardy przemysłowe:

  • EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
  • EMS:
    • EN61000-4-2 (ESD), Leve 4
    • EN61000-4-3 (RS), Level 3
    • EN61000-4-4 (EFT), Level 4
    • EN61000-4-5 (Surge), Level 4
    • EN61000-4-6 (CS), Level 3
    • EN61000-4-8, Level 5
  • Shock: IEC 60068-2-27
  • Free fall: IEC 60068-2-32
  • Vibration: IEC 60068-2-6

Certyfikaty:

  • CE, FCC, RoHS, UL508 (w trakcie)
  • Gwarancja producenta: 5 lat

W paczce:

  1. 3onedata Industrial Ethernet Switch IES215-1F (plus terminal block) x1
  2. Instrukcja obsługi x1
  3. Certyfikat jakości x1
  4. Karta gwarancyjna x1

IES215-1F

Główne parametry techniczne
Ethernet 4x 10/100BaseT(X)
Rodzaj światłowodu Jednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe 1x 10/100Base-FX
Cechy przemysłowe
Obudowa Metalowa
Stopień ochrony IP IP40
Temperatura pracy -40°C do 75°C
Napięcie wejściowe 12~48VDC
Certyfikaty i normy CE, FCC, RoHS
Gwarancja producenta 5 lat
Montaż szyna DIN

Napisz recenzję produktu

Uwaga: Nie używaj znaków HTML!
    Zły           Dobry

Produkty powiązane

IES215

Cena: 228,64 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IES215-1F


IES215-1F

Cena: 455,52 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IES215-1F


IES215-2F

Cena: 543,12 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IES215-1F


Indywidualne zapytanie ofertowe:

IES215-1F