komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

  • Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód - IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

  • 3onedata
  • Kod produktu: IMC101B-F(M)
  • Dostawa: 5-10 dni
 
Darmowa dostawa
  • 436,09 zł
  • Cena: 362,04 zł

Dostępne opcje:


Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km. Media konwerter jest zamknięty w obudowie IP40 z montażem na szynę DIN, posiada przemysłowy zakres zasilania 12~48VDC oraz rozszerzony zakres temperatur pracy od -40°C do 75°C.

IMC101B to łatwy w użyciu media konwerter 10/100Base-TX. Dostosowany do projektów gdzie wymagana jest komunikacja z wysoką prędkością i na dużej odległości. IMC101B obsługuje 1 port 10/100Base-T(X) oraz jeden port światłowodowy. Port 10/100Base-T(X) na złączu RJ45 obsługuje tryb half duplex i full duplex, automatyczne krosowanie (auto MDI/MDI-X), port 100Base-FX to jednomodowy lub wielomodowy światłowód ze złączem SC/ST. Konwerter posiada metalową obudowę IP40 na szynę DIN, przemysłowy zakres zasilania 12~48VDC i zakres temperatur pracy od -40°C do 75°C.

Cechy:

  • IEEE802.3/802.3u/802.3x
  • 1 port 10/100Base-TX oraz 1 port światłowodowy 100Base-FX
  • 10/100M, F/H duplex, auto MDI/MDI-X
  • Temperatura pracy: -40 do 75°C
  • Zaprojektowany do przemysłowych aplikacji. Metalowa obudowa IP40 z montażem na szynę DIN.
  • Plug-and-play

Specyfikacja:

Standardy

  • IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u, 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX

RJ45

  • Połączenie automatyczne 10/100BaseT(X), tryb dupleksu F/H lub force work i połączenie MDI/MDI-X

Porty światłowodowe

  • Porty 100BaseFX (opcjonalnie SC / ST)
  • Jednomodowy: 20, 40, 60, 80, 120Km
  • Wielomodowy: 2Km
  • Długość fali: 850nm, 1310nm, 1550nm

Typical 100Base-FX:

  • Wielomodowy: 155Mbps, 1310nm, 2Km, average output≥-18dBm, sensitivity≤-35dBm
  • Jednomodowy: 155Mbps, 1310nm, 20Km, average output≥-12dBm, sensitivity≤-36dBm

Zasilanie

  • Napięcie zasilania: 24VDC (12VDC~48VDC)
  • Ochrona przed odwrotnym zasilaniem
  • Złącze 3 bitowe złącze śrubowe 7.62mm
  • Minimalny pobór mocy: 1.2W@24VDC
  • Maksymalny pobór mocy: 1.368W@24VDC

Diody LED

  • TLINK, FLINK
  • PWR

Mechaniczne

  • Wymiary: 110mm x 35mm x 95mm (HxWxD)
  • Obudowa: IP40, metalowa
  • Waga: 340g

Środowiskowe

  • Temperatura pracy: -40°C do 75°C
  • Temperatura przechowywania: -45 do 85°C
  • Wilgotność względna: 10% do 95% (bez kondensacji)

Zgodność:

  • EMI:FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
  • EMS: EN61000-4-2(ESD), level 4
  • EN61000-4-3(RS), level 4
  • EN61000-4-4(EFT), level 4
  • EN61000-4-5 (Surge), level 4
  • EN61000-4-6 (CS), level 4
  • EN61000-4-8, level 4
  • EN61000-4-11, level 4
  • Shock: IEC 60068-2-27 PASS
  • Free Fall: IEC 60068-2-32 PASS
  • Vibration: IEC 60068-2-6 PASS

Gwarancja producenta: 5 lat



Główne parametry techniczne
Ethernet 1x 10/100BaseT(X)
Rodzaj światłowodu Wielomodowy
Porty Światłowodowe 1x 10/100Base-FX
Cechy przemysłowe
Obudowa Metalowa
Stopień ochrony IP IP40
Temperatura pracy -40°C do 75°C
Napięcie wejściowe 12~48VDC
Gwarancja producenta 5 lat
Montaż szyna DIN

Napisz recenzję produktu

Uwaga: Nie używaj znaków HTML!
    Zły           Dobry

Produkty powiązane

IMC101B-F(M)

Cena: 362,04 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


IMC101B-F(S)

Cena: 394,54 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


IMC101B-F(SS)

Cena: 469,88 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


IMC102B-F(M)

Cena: 409,45 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


IMC102B-F(S)

Cena: 439,62 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


IMC102B-F(SS)

Cena: 515,43 zł

Indywidualne zapytanie ofertowe: IMC101B-F(M)


Indywidualne zapytanie ofertowe:

IMC101B-F(M)