NP301
F-R100
IES2005-5T-P48
IMC101B-F

Producent 3onedata

3onedata-Najlepsze rozwiązania dla przemysłu

3onedata co to za firma?

3onedata to lider na światowym rynku podbijający, również rynek automatyki w Polsce. Firma dostarcza najlepszej jakości sprzęt dla wszystkich, którzy działają w zakresie energetyki, transportu, smart city czy inteligentnych fabryk. Dzięki stałemu nakładowi na rozwój i badania 3onedata oferuje najwyższej jakości urządzenia w konkurencyjnych cenach. Główna siedziba firmy znajduje się w Chinach, natomiast oficjalni dystrybutorzy produktów 3onedata oraz serwisy znajdują się również w Europie i Ameryce Północnej.

Co oferuje firma 3onedata?

Głównym nurtem produkcji chińskiego państwowego przedsiębiorstwa 3onedata są wysokiej klasy Ethernetowe Switche przemysłowe, switche przemysłowe z funkcją PoE, mediakonwertery, rozwiązania sieciowe takie jak: łączność CAN-Bus, bramy fieldbus, PCM czy urządzenia z zakresu łączności bezprzewodowej. Warto zaznaczyć, że wszystkie urządzenia wyprodukowane przez firmę 3onedata spełniają normy urządzeń przeznaczonych do funkcjonowania w warunkach przemysłowych. Przedsiębiorstwo 3onedata kładzie duży nacisk na badania i rozwój, dlatego przy tworzeniu urządzeń przemysłowych inżynierowie 3onedata korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych. Zdobyte certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001, zarządzania środowiskowego ISO 14000 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy OHSAS 18001 potwierdzają wysoki poziom urządzeń przemysłowych wyprodukowanych przez 3onedata.

3onedata-Najlepsze rozwiązania dla przemysłu

Gdzie można kupić switche 3onedata w Polsce?

Switche jak również wszystkie inne produkty marki 3onedata dostępne są na rynku Europejskim. Jedynym i oficjalnym dystrybutorem 3onedata w Polsce jest firma Consteel Electronics, która oprócz sprzedaży oferuje profesjonalną pomoc techniczną. Fachowe doradztwo i rzetelne informacje na temat produktów marki składa się na doskonałe dopasowanie odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego lub w bezpośrednim kontakcie telefonicznym ze sprzedawcą. Na wszystkie sprzęty marka 3onedata udziela gwarancji na okres od 3 do 5 lat.

Kategoria konwertery protokołów

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 58 380-36-44