CONSTEEL_Electronics

 

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Przewody i kable

Przewody i kable przemysłowe, w tym m.in. przemysłowe patchcordy światłowodowe z przewodami od 2 do 20 metrów długości, złączami światłowodowymi SC lub LC.


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


AC34102

AC34102

1.8 metrowy kabel USB ze złączami męskimi typu A i B.Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B męski/męskiDług..


Cena: 17,06 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34111

AC34111

1.8 metrowy kabel USB / microUSB. Specyfikacja: Złącze 1: USB 2.0 Standard-A MaleZłącze 2: USB 2.0 Micro-..


Cena: 21,32 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34112

AC34112

3 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDługość:..


Cena: 21,32 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34107

AC34107

1.8 metrowy kabel Null Modem ze złączami żeńskimi, 9-pinowy D-Sub, długość kabla 1.8 m.SpecyfikacjaZłącze..


Cena: 29,85 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34113

AC34113

5 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDługość:..


Cena: 29,85 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34114

AC34114

5 metrowy kabel Null Modem, wtyk żeński/żeński, DSub 9-pinowe. Specyfikacja: Złącze: D SUB 9 pin, Fem/Fem..


Cena: 63,96 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-2

AC34132-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 72,49 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 72,49 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402

AC67402

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 1 m..


Cena: 76,75 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67410

AC67410

Akcesorium dla urządzeń Automotive ADFweb, uchwyt montażowy na szynę DIN. Specyfikacja: Kompatybilność: S..


Cena: 76,75 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 81,02 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121S

AC34121S

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 81,02 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403

AC67403

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 1 m..


Cena: 85,28 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67404

AC67404

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 4-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 1 m..


Cena: 93,81 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402-3

AC67402-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 3 m..


Cena: 106,60 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403-3

AC67403-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 3 m..


Cena: 123,66 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-10

AC34132-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 144,98 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-10

AC34133-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 144,98 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122M

AC34122M

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 149,24 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122S

AC34122S

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 149,24 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 20 z 26 (2 stron)