komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Część oferty jest niedostępna w sklepie internetowym - prześlij zapytanie!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Przewody i kable

Przewody i kable przemysłowe, w tym m.in. przemysłowe patchcordy światłowodowe z przewodami od 2 do 20 metrów długości, złączami światłowodowymi SC lub LC.


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


5VUSB

5VUSB

5V kabel zasilający dla USB. 5VUSB jest kablem zasilającym, zasilanie 5V musi być pobierane lokalnie..


Cena: 8,47 zł Dostawa: 5-10 dni

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord Ethernetowy RJ45, kat. 6, FTP, 1 metr długości, szary (PP6-1M). Specyfikacja:Kolor: SzaryD..


Cena: 12,70 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34102

AC34102

1.8 metrowy kabel USB ze złączami męskimi typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B męski/męs..


Cena: 16,93 zł Dostawa: 3-4 dni

RJ45-DB9M

RJ45-DB9M

Kabel RJ45 na DB9. ..


Cena: 16,93 zł Dostawa: 5-10 dni

AC34111

AC34111

1.8 metrowy kabel USB / microUSB. Specyfikacja: Złącze 1: USB 2.0 Standard-A MaleZłącze 2: USB 2.0 M..


Cena: 21,17 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34112

AC34112

3 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja:Złącze: Type A, Type B Male/MaleDług..


Cena: 21,17 zł Dostawa: 3-4 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 1 metr długości. Patchc..


Cena: 25,40 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 1 metr długości. Patch..


Cena: 25,40 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34107

AC34107

1.8 metrowy kabel Null Modem ze złączami żeńskimi, 9-pinowy D-Sub, długość kabla 1.8 m. Specyfikacja..


Cena: 29,63 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34113

AC34113

5 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDłu..


Cena: 29,63 zł Dostawa: 3-4 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 2 metry długości. Patch..


Cena: 29,63 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 2 metr długości. Patch..


Cena: 29,63 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34114

AC34114

5 metrowy kabel Null Modem, wtyk żeński/żeński, DSub 9-pinowe. Specyfikacja: Złącze: D SUB 9 pin, Fe..


Cena: 63,50 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-2

AC34132-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/..


Cena: 71,97 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/..


Cena: 71,97 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402

AC67402

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 76,20 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67410

AC67410

Akcesorium dla urządzeń Automotive ADFweb, uchwyt montażowy na szynę DIN. Specyfikacja: Kompatybilno..


Cena: 76,20 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Mal..


Cena: 80,44 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121S

AC34121S

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Mal..


Cena: 80,44 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403

AC67403

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 84,67 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67404

AC67404

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 4-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 93,14 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402-3

AC67402-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 105,84 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403-3

AC67403-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 122,77 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-10

AC34132-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 143,94 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-10

AC34133-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 143,94 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122M

AC34122M

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Ma..


Cena: 148,17 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122S

AC34122S

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Ma..


Cena: 148,17 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67404-3

AC67404-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 4-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 148,17 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-20

AC34132-OS2-20

20 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 241,31 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-20

AC34133-OS2-20

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 241,31 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34123M

AC34123M

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Ma..


Cena: 249,78 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34123S

AC34123S

20 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Ma..


Cena: 249,78 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67400

AC67400

Interfejs USB-CAN do konfiguracji konwerterów ADFweb z serii CAN. Specyfikacja: Złącze: 1 x USB (fem..


Cena: 419,12 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 33 z 33 (1 stron)