CONSTEEL_Electronics

 

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Patchcordy światłowodowe

Przemysłowe patchcordy światłowodowe, przewód od 2 do 20 metrów długości, złącze światłowodowe SC lub LC.


Kategorie

Produkty porównywane (0)


AC34132-OS2-2

AC34132-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 72,13 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 72,13 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 80,62 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121S

AC34121S

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 80,62 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-10

AC34132-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 144,27 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-10

AC34133-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 144,27 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122M

AC34122M

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 148,51 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122S

AC34122S

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 148,51 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34132-OS2-20

AC34132-OS2-20

20 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 241,86 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-20

AC34133-OS2-20

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 241,86 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34123M

AC34123M

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 250,35 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34123S

AC34123S

20 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 250,35 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 12 z 12 (1 stron)
 
 
3onedata
ADF
CAIMORE
Intesis
MeanWell
NEOUSYS
NOVATEK-ELECTRO
NEOUSYS
SFAR
QUANMAX
Ruggedtech-Systems