komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Switche światłowodowe

Przemysłowe switche światłowodowe

Przemysłowe switche światłowodowe są obecnie bardzo popularnym i kluczowym elementem każdej przemysłowej sieci komunikacyjnej, od ich niezawodności zależy jakość całego systemu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wzmocnione przemysłowe switche światłowodwe, dedykowane do pracy w przemysłowych warunkach środowiskowych. W zależności od modelu, montaż switchy jest możliwy w szafie RACK z temperaturami pracy od -20°C do 50°C oraz na szynę DIN z temperaturami pracy od -40°C do 75°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Nasza oferta nie zawiera switchów komercyjnych. W konkurencyjnej cenie otrzymują Państwo trwałe switche światłowodowe z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Przemysłowe switche światłowodowe zapewniają długą bezawaryjną pracę dzięki odporności na wyjątkowo wysokie oraz niskie temperatury, wstrząsy, przepięcia, wibracje oraz zakłócenia elektromagnetyczne - co potwierdza zgodność z normami EMC, EMC, EN 61000 oraz IEC. Popularne modele switchów są zawsze dostępne w magazynie, dzięki czemu dostawa jest natychmiastowa. Na specjalne życzenie umożliwiamy wypożyczenie dostępnych urządzeń na bezpłatne testy.

W odnalezieniu odpowiedniego modelu switcha pomocne mogą być filtry atrybutów:


Produkty porównywane (0)


IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

Darmowa dostawa


Cena: 559,86 zł 451,36 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 3 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/ST. IES215-2F..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 685,72 zł 538,16 zł Dostawa: 1-2 dni

IES318-1F

IES318-1F

Niezarządzalny switch przemysłowy z 7 portami Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym SC/ST. IES318-1F to..

Darmowa dostawa


Cena: 850,64 zł 564,20 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-F-4POE

IPS215-F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 859,32 zł 629,30 zł Dostawa: 1-2 dni

IES318-2F

IES318-2F

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 6 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/S..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 1.067,64 zł 651,00 zł Dostawa: 1-2 dni

IPS315-1GC-4POE

IPS315-1GC-4POE

Przemysłowy niezarządzalny Switch z 4 portami PoE 10/100M Ethernet i 1 portem Gigabit Combo. IPS315-1GC-4..


Cena: 872,34 zł 651,00 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-100TF

EISK5-100TF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z 4 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. Przełącznik Skorpi..


Cena: 664,02 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-205AF

NS-205AF

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 4x portami Ethernet i 1x portem światłowodowym. NS-205AF / NSM-205AF to ..


Cena: 698,74 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205F

NS-205F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernetowymi i 1 portem światłowodowym. NS-205F / NSM-205F ..


Cena: 698,74 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205PF

NS-205PF

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4x portami Ethernet i 1x port światłowodowy. NS-205PF / NSM-205PF ..


Cena: 733,46 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES206G-2GS

IES206G-2GS

Niezarządzalny, Gigabitowy switch przemysłowy z 4 portami Gigabit Ethernet i 2 slotami Gigabit SFP. IES20..


Cena: 742,14 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206-2GS

IES206-2GS

Niezarządzalny switch przemysłowy z 4 portami Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES206-2GS jest przemysło..


Cena: 755,16 zł Dostawa: 5-10 dni

PS5010G-2GS-8PoE

PS5010G-2GS-8PoE

Zarządzalny, 10-portowy switch Ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet PoE i 2 portami Gigabit SFP. PS50..


Cena: 824,60 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-205AF

NSM-205AF

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami Ethernet, 1 port światłowodowym i metalową obudową. NS-20..


Cena: 828,94 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205F

NSM-205F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernetowymi, 1 portem światłowodowym i metalową obudową. N..


Cena: 837,62 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-205PF-24V

NS-205PF-24V

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4- portami Ethernet, 1- portem światłowodowym i napięciem wejściow..


Cena: 854,98 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES206-2GF

IES206-2GF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 4 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. IES206-..


Cena: 894,04 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-206AF

NS-206AF

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. NS-206AF / NSM-206A..


Cena: 894,04 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205PF

NSM-205PF

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4- portami Ethernet, 1- portem światłowodowym i metalową obud..


Cena: 920,08 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES2010-2GS

IES2010-2GS

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami Fast Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES2010-2GS to przemysł..


Cena: 941,78 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-209F

NS-209F

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 8 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. NS-209..


Cena: 959,14 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-205PF-24V

NSM-205PF-24V

Przemysłowy przełącznik Ethernet PoE z 4- portami Ethernet, 1- port światłowodowy, napięcie wejściowe 24 ..


Cena: 1.028,58 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-206AF

NSM-206AF

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 4- portami Ethernet, 2- portami światłowodowymi i metalową obudową. NS..


Cena: 1.028,58 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

ES1026-2F

ES1026-2F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 24 portami 10Base-T/100BaseTX i 2 portami światłowodowymi. ES1026-2F o..


Cena: 1.054,62 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS316-2GC-4POE

IPS316-2GC-4POE

Niezarządzalny, 6-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 2 portami gigabi..

Darmowa dostawa


Cena: 1.054,62 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-206F

NS-206F

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4- portami Ethernet i 2- portami światłowodowymi. NS-206F / NSM-206..


Cena: 1.067,64 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-209F

NSM-209F

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 8 portami Ethernet, 1 portem światłowodowym i metalo..


Cena: 1.098,02 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES615-1F-2D(RS-232)

IES615-1F-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-232. I..

Darmowa dostawa


Cena: 1.132,74 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-206F

NSM-206F

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4x portami Ethernet i 2x portami światłowodowymi. NS-206F / NSM-206..


Cena: 1.206,52 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NSM-210C CR

NSM-210C CR

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 2 gigabitowymi slotami SFP i 8 portami Ethernet. NSM-21..


Cena: 1.210,86 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES615-1F-2D(RS-485)

IES615-1F-2D(RS-485)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-485/42..

Darmowa dostawa


Cena: 1.236,90 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS3110-2GC-4POE

IPS3110-2GC-4POE

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 4 portami 10/100M Ethernet, 4 portami 10/100M Ethernet (P..


Cena: 1.258,60 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK8-100TF

EISK8-100TF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z 6 portami Ethernet i 2 portami światłowodowymi. Przełączniki świ..


Cena: 1.267,28 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-2F-2D(RS-232)

IES615-2F-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 3 portami 10/100Mbps, 2 portami światłowodowymi i 2 portami RS-232...

Darmowa dostawa


Cena: 1.323,70 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-2F-2D(RS-485)

IES615-2F-2D(RS-485)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 3 portami 10/100Mbps, 1 portami światłowodowymi i 2 portami RS-485/..

Darmowa dostawa


Cena: 1.371,44 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-205GP CR

NSM-205GP CR

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet z 4 portami Gigabit Ethernet PoE i 1 Gigabit SFP...


Cena: 1.375,78 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IES618-2F

IES618-2F

Zarządzalny 8-portowy, redundantny switch, posiada 6 portów Ethernet i 2 porty światłowodowe. Gwarancja p..

Darmowa dostawa


Cena: 1.440,88 zł Dostawa: 5-10 dni

IES716-2GS

IES716-2GS

Zarządzalny 6-portowy, redundantny switch, posiada 4 porty Ethernet i 2 porty Gigabit SFP. Gwarancja prod..

Darmowa dostawa


Cena: 1.440,88 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS3110-2GC-8POE

IPS3110-2GC-8POE

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 8 portami PoE 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo...


Cena: 1.445,22 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS716-2GC-4POE

IPS716-2GC-4POE

Zarządzalny, redundantny Switch przemysłowy z 4 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo SFP. I..


Cena: 1.696,94 zł 1.449,56 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 132 (4 stron)