Menu
Your Cart

Jesteśmy częścią Diplomatic Council

Bartosz Marciszewski, CEO firmy CONSTEEL Electronics, doradca szefa Polskiej misji Diplomatic Council do spraw automatyki przemysłowej

Doradzamy w sprawach automatyki przemysłowej w radzie Diplomatic Council

Bartosz Marciszewski, prezes zarządu firmy CONSTEEL Electronics, z branżą automatyki związany od 2010 roku. Entuzjasta inteligentnych rozwiązań w sektorach smart energy, smart grid, BMS, factory automation i cyfryzacji. Poprzez realizację zagranicznych kontraktów promuje polski biznes na arenie międzynarodowej. Od 2023 roku pełni funkcję doradcy szefa Polskiej misji Diplomatic Council do spraw automatyki przemysłowej.


Wzmocnienie i promowanie ponad granicami

Dobrze prosperująca gospodarka zapewniająca ludzkości dobrobyt jest jednym z najlepszych gwarantów pokoju, to jedno z haseł przewodnich międzynarodowego stowarzyszenia Diplomatic Council, z którym jako firma Consteel Electronics całkowicie się utożsamiamy. Od 2023 roku jesteśmy członkiem Diplomatic Council, w której dzielimy się naszą wiedzą z zakresu doboru najnowszych technologii komunikacyjnych w branży automatyki i doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów teletechnicznych oraz przemysłowych.


Czym jest rada Diplomatic Council?

Diplomatic Council to stowarzyszenie skupiające ekspertów i konsultantów biznesowych z całego świata. Jej głównym celem jest promowanie międzynarodowego porozumienia w metodach gospodarczych w tym dziedzinach takich jak IoT, rozwój i automatyka przemysłowa. Członkowie Rady Dyplomatycznej podzielają pogląd, że dyplomacja gospodarcza zapewnia solidną podstawę globalnego zrozumienia i bardziej pokojowych interakcji między narodami. Rozmowa i współpraca w biznesie jest ważna i niesie za sobą szereg korzyści na płaszczyźnie światowej.

Przyszłość to cyfryzacja i IoT

Technologia, IoT i cyfryzacja to jedna z dziedzin, które obejmuje działalność Diplomatic Council. Postęp technologii i automatyzacja otaczającego nas świata to mechanizm napędzający rozwój, dlatego zadaniem Diplomatic Council jest skupianie wyselekcjonowanych przedsiębiorców z całego świata i ułatwienie im dzielenia się wiedzą zdobytą przy realizacji różnorodnych projektów. Jako członek Diplomatic Council mamy jeszcze szerszy dostęp do partnerów, z którymi dzielimy się bieżącą wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii i cyfryzacji. Wspólnie poszerzając swoje horyzonty o doświadczenia międzynarodowych ekspertów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompetencje światowej klasy.


Wartości jakimi kieruje się rada i jej członkowie to przede wszystkim:


Działania na rzecz ochrony środowiska i klimatu

Dbałość o środowisko jest dla nas ważne, dlatego zgadzamy się, że trzeba poświęcić maksimum możliwości, aby na rynek wprowadzać produkty, których stworzenie i wykorzystywanie będzie miało minimalny wpływ na środowisko. Zrównoważony rozwój i ochrona klimatu w obecnym świecie powinna stać się priorytetem, każdego rozwijającego się przedsiębiorstwa, a gałęzie z zakresu automatyzacji przemysłu powinny działać tak, aby jak najmniej narażać środowisko na procesy degradacyjne.

Przeciwdziałanie korupcji i oszustwom

Jako członek rady dyplomatycznej popieramy zasady zdrowej konkurencji i wspieramy wolny handel pomiędzy partnerami na całym świecie. Respektujemy prawa antykorupcyjne i antymonopolowe.

Zapobieganie praniu pieniędzy

Wywiązujemy się z zasad mających na celu zapobieganiu praniu pieniędzy i wszelkich związanych z tym działań.

Ochrona i respektowanie praw człowieka i praw pracy

Respektujemy prawa pracownika i przestrzegamy prawa pracy zgodnie z zasadami panującymi w naszym kraju. Sprzeciwiamy się wszystkim formom pracy przymusowej i pracy nieletnich. Ochrona i wspieranie międzynarodowych praw człowieka są dla nas najistotniejszą kwestią.

Ochrona danych i bezpieczeństwo informacji

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Chronimy dane i informacje o naszych klientach i wykorzystujemy je jedynie w sytuacjach niezbędnych do realizacji zadań związanych z naszą współpracą.


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.