komunikacja przemysłowa
Promocja dormowe test przemysłowych urządzęń

O firmie

Wieloletnie doświadczenie w inżynierii, projektowaniu, zarządzaniu spółkami handlowymi oraz innowacyjne podejście do biznesu doprowadziły do powstania hybrydowego modelu biznesowego dla handlu w branży elektroniki, automatyki przemysłowej i bezpieczeństwa maszyn. Sklep CONSTEEL Electronics to platforma B2B łącząca technologię i łatwość użytkowania e-sklepów z doświadczeniem naszych pracowników w doradztwie technicznym i projektowaniu.

Tworzymy dla Państwa dostępny 24 godziny na dobę, nowoczesny sklep internetowy zawierający profesjonalne, szczegółowo opisane technicznie produkty dla branży elektroniki i automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwa maszyn. Wraz ze wszystkimi zaletami zakupów w sklepie internetowym dla sektora B2B, udostępniamy Państwu również wiedzę i kompetencje naszych inżynierów, doradców technicznych, oraz przedstawicieli handlowych, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zbierali na obiektach w wielu regionach świata.

Obecnym operatorem sklepu CONSTEEL Electronics Polska jest powołana przez zarząd grupy CONSTEEL, spółka handlowo-produkcyjna "CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k.", wchodząca w skład grupy kapitałowej wielu firm w kraju i za granicą.

Wypracowana przez lata sieć biznesowa stawia nas w pozycji partnera rynkowego dla producentów automatyki oraz elektroniki przemysłowej z całego świata, co następnie przekłada się na bardzo dobrą ofertę dla naszych kontrahentów. Rozwijamy się równolegle z rozwojem automatyki na świecie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zawierała, wysokiej klasy i najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na realizację projektów w najwyższym światowym standardzie.


CONSTEEL Electronics to nie tylko dystrybutor, ale również lider w promowaniu nowoczesnych technologii

Sklep CONSTEEL Electronics skupia się na działalności handlowej i powiązanym z nim doradztwie technicznym. Nasz zespół ekspertów, doświadczonych w zakresie doboru i kompletacji elementów systemów automatyki przemysłowej gwarantuje naszym kontrahentom profesjonalne wsparcie przy projektowaniu instalacji oraz wyborze rozwiązań pasujących do wymagań systemu, jednocześnie zapewniając najwyższy możliwy poziom implementacji projektu.

Dzięki współpracy z firmami takimi jak CONSTEEL Services sp. z o.o., CONSTEEL Construction sp. z o.o. mamy ścisły kontakt z grupą inżynierów budowlanych, automatyków oraz elektryków posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji najróżniejszych instalacji na obiektach lądowych i jednostkach pływających, co jest naszym dodatkowym atutem.

Charakteryzuje nas wszechstronność, bacznie obserwujemy wymagania rynku aby zawsze oferować najnowsze i najskuteczniejsze technologie od prostych konwerterów przemysłowych przez sieci przemysłowe do zaawansowanych systemów sterowania opartych o komputery embedded i sterowniki programowalne.

profesjonalne doradztwo w zakresie automatyki przemysłowej

Wspieramy projekty od momentu pomysłu do ostatecznego zakończenia instalacji, ponieważ chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, żeby zapewnić z naszej strony najwyższy możliwy poziom implementacji projektu. Rozumiemy, że dzisiejszy rynek jest przepełniony dużą ilością specjalistycznych, dedykowanych produktów, dlatego nasza szeroka oferta zawsze pozwala na zaproponowanie najbardziej efektywnych rozwiązań przy zachowaniu założonych ram projektowych.

oszczędzaj pieniądze z nami