komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

O firmie

Początkowym operatorem działu automatyki oraz elektroniki w sklepie CONSTEEL Electronics Polska, była firma handlowo-produkcyjna CONSTEEL Trading s.c., wchodząca w skład grupy kapitałowej wielu firm w kraju i za granicą, w tym między innymi na rynku szwedzkim oraz rosyjskim - https://consteel-electronics.ru.

W wyniku stale poszerzanej oferty oraz dynamicznego rozwoju sektora automatyki przemysłowej w CONSTEEL Group, zarząd grupy zdecydował o powołaniu spółki "CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k.", która została dedykowanym operatorem sklepu CONSTEEL Electronics Polska.

Wypracowana przez lata sieć biznesowa stawia nas w pozycji partnera rynkowego dla producentów automatyki oraz elektroniki przemysłowej z całego świata, co następnie przekłada się na bardzo dobrą ofertę dla naszych kontrahentów. Rozwijamy się równolegle z rozwojem automatyki na świecie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zawierała, wysokiej klasy i najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na realizację projektów w najwyższym światowym standardzie.


CONSTEEL Electronics to nie tylko dystrybutor, ale również lider w promowaniu nowoczesnych technologii

Sklep CONSTEEL Electronics skupia się na działalności handlowej i powiązanym z nim doradztwie technicznym. Nasz zespół ekspertów, doświadczonych w zakresie doboru i kompletacji elementów systemów automatyki przemysłowej gwarantuje naszym kontrahentom profesjonalne wsparcie przy projektowaniu instalacji oraz wyborze rozwiązań pasujących do wymagań systemu, jednocześnie zapewniając najwyższy możliwy poziom implementacji projektu.

Dzięki współpracy z firmą CONSTEEL Construction sp. z o.o. (www.consteel-construction.pl) mamy ścisły kontakt z grupą inżynierów automatyków i elektryków posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji najróżniejszych instalacji na obiektach lądowych i jednostkach pływających, co jest naszym dodatkowym atutem.

Charakteryzuje nas wszechstronność, bacznie obserwujemy wymagania rynku aby zawsze oferować najnowsze i najskuteczniejsze technologie od prostych konwerterów przemysłowych przez sieci przemysłowe do zaawansowanych systemów sterowania opartych o komputery embedded i sterowniki programowalne.

Wspieramy projekty od momentu pomysłu do ostatecznego zakończenia instalacji, ponieważ chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, żeby zapewnić z naszej strony najwyższy możliwy poziom implementacji projektu. Rozumiemy, że dzisiejszy rynek jest przepełniony dużą ilością specjalistycznych, dedykowanych produktów, dlatego nasza szeroka oferta zawsze pozwala na zaproponowanie najbardziej efektywnych rozwiązań przy zachowaniu założonych ram projektowych.