NP301
F-R100
IES2005-5T-P48
Ankieta
IMC101B-F

Ceny i dostępne waluty

Ceny i dostępne waluty

Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym CONSTEEL Electronics można przeglądać w trzech dostępnych walutach: PLN, USD oraz EUR - wszystkie ceny produktów są podane w kwocie netto.

Bez względu na kraj płatnika, zamówienia można składać w zależności od preferencji zarówno w walucie PLN, USD jak i EUR. Przy zakupie obowiązująca jest cena publikowana przez CONSTEEL Electronics na stronie internetowej dostępnej pod adresem https://consteel-electronics.com/ w chwili złożenia zamówienia.

Produkty z ceną na zapytanie ofertowe

Ze względów technicznych ceny niewielkiej części oferty są dostępne wyłącznie w odpowiedzi na zapytanie ofertowe, w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem e-mail: sklep@consteel-electronics.com.

Negocjacja cen

Pamiętaj, że ceny uzależnione są od ilości zamawianego towaru! W przypadku stałych klientów, jednorazowych dużych zamówień oraz projektów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji cen. W szczególnych przypadkach mamy również możliwość zaproponowania dodatkowych rabatów projektowych w oparciu o kontrofertę przedstawioną przez klienta.


Inne przydatne informacje: