Menu
Your Cart

Ceny i dostępne waluty

Rozumiemy, że cena jest ważna

Dlatego, jeśli znalazłeś produkt o podobnej specyfikacji i niższej cenie, skontaktuj się z nami, a my zrobimy co się da, żeby zaproponować Ci lepszą ofertę.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najlepszych pod względem jakości rozwiązań technicznych dopasowanych do założeń budżetowych projektu.

Korzystając z wiedzy na temat tysięcy produktów od współpracujących z nami producentów z całego świata, zawsze dążymy do zaproponowania najlepszej technologii mieszczącej się w ustalonym budżecie. Na bieżąco analizujemy rynek i oferty wszystkich producentów, aby zawsze być w stanie zaproponować najlepszą jakość produktu w atrakcyjnej cenie.

Ceny i dostępne waluty

Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym CONSTEEL Electronics można przeglądać w trzech dostępnych walutach: PLN, USD oraz EUR - wszystkie ceny produktów są podane w kwocie netto.

Bez względu na kraj płatnika, zamówienia można składać w zależności od preferencji zarówno w walucie PLN, USD jak i EUR. Przy zakupie obowiązująca jest cena publikowana przez CONSTEEL Electronics na stronie internetowej dostępnej pod adresem https://consteel-electronics.com/ w chwili złożenia zamówienia.

Produkty z ceną na zapytanie ofertowe

Ze względów technicznych ceny niewielkiej części oferty są dostępne wyłącznie w odpowiedzi na zapytanie ofertowe, w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem e-mail: sklep@consteel-electronics.com.

Negocjacja cen

Pamiętaj, że ceny uzależnione są od ilości zamawianego towaru! W przypadku stałych klientów, jednorazowych dużych zamówień oraz projektów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji cen. W szczególnych przypadkach mamy również możliwość zaproponowania dodatkowych rabatów projektowych w oparciu o kontrofertę przedstawioną przez klienta.


Inne przydatne informacje:

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.