NP301
F-R100
IES2005-5T-P48
Ankieta
IMC101B-F

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

Rozumiemy, że cena jest ważna. Znasz produkt o podobnej specyfikacji i niższej cenie?

Napisz, a my ją przebijemy.

KONWERTERY ŚWIATŁOWODOWE

Czym są przemysłowe konwertery światłowodowe?

Przemysłowe konwertery światłowodowe to urządzenia o wzmocnionej obudowie i zwiększonej skali wytrzymałości w ciężkich warunkach. Konwertery światłowodowe to urządzenia zamieniające sygnał optyczny na elektryczny. Stosowane są do budowy lub rozbudowy sieci wielomodowych lub jednomodowych. Konwertery światłowodowe wykorzystywane są do wydłużenia transmisji magistral/interfejsów komunikacyjnych, które ze względu na swoją specyfikację nie mogą zapewnić komunikacji na dalekie odległości. Warto podkreślić, że konwertery nie potrzebują konfiguracji ponieważ to urządzenia pasywne.

Konwertery światłowodowe – wydłuż transmisję interfejsów przemysłowych

W naszej ofercie posiadamy konwertery światłowodowe, wydłużające komunikację interfejsów opartych o technologie: USB, CAN, EtherCat, RS-232, RS-485 oraz Ethernet. W tej kategorii znajdują się najbardziej popularne modele przemysłowych konwerterów światłowodowych. Mogących wydłużyć zasięg transmisji nawet do 100 km od nadajnika.

Konwerter jednomodowy lub wielomodowy

Na rynku dostępne są dwa rodzaje konwerterów jednomodowe i wielomodowe. Te pierwsze znajdują zastosowanie w sieciach okablowanych jednomodowych. Natomiast konwerter wielomodowy idealnie sprawdzi się w projektach, gdzie przesyłanie danych jest potrzebne na krótszych dystansach. Sygnał wysyłany z konwertera wielomodowego najczęściej dociera na odległość około 2 km. Konwertery wielomodowe i jednomodowe zbudowane są podobnie, zazwyczaj wyposażone w złącza SC lub LC typu Duplex. Najistotniejszą cechą, różniącą te dwa rodzaje konwerterów jest zasięg nadawania sygnału. Sprawdź nasze propozycje i wybierz urządzenia o parametrach idealnie pasujących do Twojego projektu.


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


SW1815

SW1815

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 850nm, odległość transmisji 550m. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW2825I

SW2825I

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 1310nm, odległość transmisji 2km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-342

SW3825I-342

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 10km. Cechy:Obsługa IEEE802.3a..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-442

SW3825I-442

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEEE802.3a..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-542

SW3825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3a..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-542

SW4825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3a..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-742

SW4825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa IEEE802.3a..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-942

SW4825I-942

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 120km. Cechy:Obsługa IEEE802.3..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB3825I

SWB3825I

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1310/RX1550, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-442

SWB4825I-442

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1310, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-542

SWB4825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-642

SWB4825I-642

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 60km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-742

SWB4825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-542

SWB5825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-642

SWB5825I-642

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 60km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-742

SWB5825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa I..


Cena: Na telefon Dostawa: 5-10 dni

Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 153,81 zł 116,56 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 158,66 zł 118,93 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 172,93 zł 133,21 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-M

Model1200-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy wielomodow..

W magazynie


Cena: 183,92 zł 160,80 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3010

Model3010

Przemysłowy media konwerter z 1 portem Ethernet 10/100BaseT(X) i 1 gniazdem SFP. Wysoko wydajny konwerter..

Darmowa dostawa


Cena: 183,16 zł 173,17 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-S

Model1200-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 201,43 zł 176,93 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1200-SS

Model1200-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..


Cena: 206,18 zł 180,59 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-M

Model3012-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

Darmowa dostawa


Cena: 317,36 zł 280,35 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3011

Model3011

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 slotem Gigabit SFP. Mo..

Darmowa dostawa


Cena: 321,12 zł 284,21 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-S

Model3012-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 325,07 zł 286,11 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-SS

Model3012-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy z 1 portem Gigabit Ethernet..


Cena: 328,26 zł 291,77 zł Dostawa: 5-10 dni

ECU101-1F

ECU101-1F

Przemysłowy Media Converter do zabudowy z 1 portem Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym. ECU101-1F to ..


Cena: 399,62 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km...

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 481,35 zł 399,62 zł Dostawa: 1-2 dni

MODEL277A-M

MODEL277A-M

Konwerter RS-232 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do 2 km, złącze SC lub ST. ..


Cena: 471,17 zł 404,38 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277B-M

MODEL277B-M

Konwerter RS-485/422 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do 2 km, złącze SC lub ST..


Cena: 497,24 zł 428,16 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277M

MODEL277M

Konwerter portu szeregowego RS-232/485/422 na światłowód wielomodowy, maksymalna odległość transmisji do ..


Cena: 528,07 zł 432,45 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277A-S

MODEL277A-S

Konwerter RS-232 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do 20 km, złącze SC lub ST. ..

W magazynie


Cena: 499,43 zł 432,92 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC101B-F(S)

IMC101B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy. Media konwerter jes..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 512,37 zł 435,49 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(M)

IMC102B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód wielomodowy, transmisja ..

W magazynie


Cena: 575,64 zł 451,95 zł Dostawa: 1-2 dni

MODEL277B-S

MODEL277B-S

Konwerter RS-485/422 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do 20 km, złącze SC lub S..


Cena: 523,60 zł 466,22 zł Dostawa: 5-10 dni

MODEL277S

MODEL277S

Konwerter portu RS-232/422/485 na światłowód jednomodowy, maksymalna odległość transmisji do 20 km. Dzi..

W magazynie


Cena: 559,80 zł 470,98 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(S)

IMC102B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, transmisja ..


Cena: 588,63 zł 485,25 zł Dostawa: 5-10 dni

SWV60100

SWV60100

Jednokanałowy wideo konwerter BNC na światłowód, do transmisji sygnału z kamer cyfrowych lub analogowych...


Cena: 485,25 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200PS CR

NS-200PS CR

Przemysłowy PoE Splitter. NS-200PS pełni rolę PD i dzieli sygnał danych i sygnał mocy, które są transmito..


Cena: 490,01 zł Dostawa: 2-3 tygodnie


Przeglądasz 1 do 40 z 129 (4 stron)