Menu
Your Cart

konwertery USB na światłowód

Przemysłowy konwerter USB na światłowód

Przemysłowe konwertery USB na światłowód wykorzystywane są do wydłużenia transmisji USB na odległość nawet 2km. Konwertery działają w trybie punkt-punkt, charakteryzuje je przemysłowa konstrukcja, szeroki zakres temperatur pracy i montaż na szynę DIN.

W naszej ofercie proponujemy klientom wyłącznie przemysłowe konwertery od najlepszego europejskiego producenta, oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę. W przypadku dużego zamówienia ustalamy indywidualne warunki dla klienta. Zapoznaj się z nasza ofertą:

HD67074-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67074-B2
Przemysłowy konwerter USB na światłowód wielomodowy, złącze ST, topologia punkt-punkt, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67074-B2 pozwala na przedłużenie odpowiednio linii USB przez światłowód wielomodowy.Specyfika tego urządzenia polega na tym, że można ustawić znaczenie światła / ciemności na światłowodzie (0 lub 1) za pomocą wewnętrznego przełącznika Dip-Switch.Specyfikacja:Porty: 1x USB; 1x Optic FibersPrędkość transmisji USB: ..
2,677.86 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.