Menu
Your Cart

Czas dostawy towaru

Czas dostawy towaru

UWAGA! Podany czas dostawy towaru ma charakter orientacyjny i w wyjątkowych sytuacjach może ulec wydłużeniu.

Na całkowity czas dostawy składa się czas przewozu przesyłki przez kuriera/przewoźnika oraz czas realizacji zamówienia przez operatora sklepu. Termin dostawy w naszym sklepie internetowym jest podany w dniach roboczych.


Czas przewozu przesyłki przez kuriera/przewoźnika

Paczki są doręczane w dni robocze od poniedziałku do piątku. Czas przewozu przesyłek na terenie Polski to 1-2 dni robocze, od dnia nadania przesyłki (zdecydowana większość paczek dociera w ciągu 1 dnia roboczego). Czas przewozu przesyłek poza terenem Polski to od 2 do 5 dni roboczych, od dnia nadania przesyłki.


Czas realizacji zamówienia przez operatora sklepu

Czas realizacji zamówienia przez operatora sklepu to czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia przez realizację, do chwili wydania zamówionego towaru kurierowi/przewoźnikowi. Czas ten jest uzależniony od dostępności danego produktu oraz wybranej formy płatności. Dla towarów dostępnych w magazynie najszybsza forma realizacji zamówienia to płatność za pobraniem oraz płatność odroczona (po przyznaniu kredytu kupieckiego), natomiast w przypadku przedpłaty na podstawie faktury pro formy, rozpoczynamy realizację zamówienia dopiero po zaksięgowaniu wpłaty od klienta.


Czas realizacji zamówienia przez operatora sklepu dla towarów dostępnych w magazynie wynosi:

Zamówienia przyjęte do realizacji do godziny 12.00 - przesyłka opuszcza magazyn tego samego dnia

Zamówienia przyjęte do realizacji po godzinie 12.00 - przesyłka opuszcza magazyn następnego dnia


Czas realizacji zamówienia przez operatora sklepu dla towarów niedostępnych w magazynie jest uzgadniany i potwierdzany z klientem e-mailowo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.


Inne przydatne informacje:

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.