komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Regulamin

Niniejszy regulamin zawiera zasady funkcjonowania sklepu internetowego, działającego pod adresem internetowym: https://consteel-electronics.com, który prowadzony jest przez operatora, firmę CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Kieleckiej 5. Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży, złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

1. Ogólne

Wszystkie ceny produktów widoczne w sklepie są podane w kwocie netto.

Sklep CONSTEEL Electronics prowadzi wyłącznie sprzedaż B2B. Aby zamówienie zostało zaakceptowane, nabywca musi podać prawidłowe dane do realizacji zamówienia: nazwa firmy, adres, NIP, osoba odpowiedzialna za zamówienie.

2. Zamówienia

Zamówienia można składać za pomocą:

 • konta użytkownika zarejestrowanego lub konta gościa podając dane niezbędne do realizacji zamówienia
 • poczty e-mail, na adres: sklep@consteel-electronics.com

3. Płatności - dostępne metody

Wszelkie informacje dotyczące płatności, w tym odpowiednie numery kont PLN oraz EUR (w zależności od wybranej waluty płatności), są zawarte w e-mailowym potwierdzeniu zamówienia wysyłanym przez operatora sklepu z adresu e-mail: sklep@consteel-electronics.com. Możliwe formy płatności:
 • płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Dotpay, płatność kartą (VISA, MasterCard)
 • przedpłata na podstawie faktury proforma
 • płatność za pobraniem (maksymalna wartość zamówienia 150 €)
 • kredyt udzielany na indywidualny wniosek klienta, który przekroczył wartość zrealizowanych zamówień 5.000 € netto rocznie, operator sklepu zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku o kredyt bez podania przyczyny

4. Koszty wysyłki i odbiór osobisty - szczegółowe instrukcje

Koszty wysyłki towaru kurierem DHL/UPS

➢ na terenie Polski

Niezależnie od ilości zamawianych produktów, ich wagi oraz wielkości paczki, koszt wysyłki towaru na terenie Polski to 4,65 € netto (ok. 20,00 zł netto*).

➢ na terenie Europy

Dla paczek ważących maksymalnie do 10,00 kg, koszt wysyłki towaru na terenie Europy to 30,00 € netto (ok. 125,00 zł netto). Dla paczek powyżej 10,00 kg koszty wysyłki towaru są liczone indywidualnie.

➢ pozostałe kraje

Koszty wysyłki towaru poza granice Europy są każdorazowo liczone indywidualnie.

➢ darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terenie Polski dla produktów oznaczonych terminem "Darmowa dostawa".

Odbiór osobisty

Po wcześniejszym opłaceniu zamówienia, jest możliwy odbiór osobisty zamówionego towaru w naszym oddziale w Gdyni, przy ulicy Kieleckiej 5. Obecnie nie ma możliwości dokonania zakupu towaru na miejscu, jest to wyłącznie punkt odbioru zamówień.

5. Gwarancja

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są objęte gwarancją producenta, okres gwarancyjny każdego urządzenia jest określony w karcie produktu, w zakładce "Specyfikacja", parametr "Gwarancja producenta". Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie otrzymania towaru przez klienta. Na indywidualny wniosek klienta jest możliwe wydłużenie okresu gwarancji wybranych produktów za dodatkową opłatą.

Jeżeli urządzenie podlegające gwarancji, w czasie użytkowania zgodnego z przeznaczeniem zostanie uszkodzone lub przestanie działać, klient może złożyć wniosek serwisowy.

Sytuacje wykluczające przyjęcie wniosku serwisowego:
 • dokumenty zakupu zostały zmienione lub stały się nieczytelne
 • model i (lub) numer seryjny (jeśli dostępne) zostały zmienione, usunięte lub zatarte
 • naprawy i modyfikacje zostały zrobione bez konsultacji i akceptacji operatora sklepu
 • produkt jest używany niezgodnie z przeznaczeniem
 • szkoda jest spowodowana przez niewłaściwe użycie produktu lub warunki pracy (przechowania) nie są zgodne z zaleceniami
 • szkody spowodowane niewłaściwym podłączeniem urządzeń, dodatkowych urządzeń lub akcesoriów innych niż zalecane przez operatora sklepu
 • szkoda została spowodowana przez siły zewnętrzne (w tym wyładowania atmosferyczne, pożar, klęska żywiołowa)
 • produkt jest wadliwy z powodu spadku jakości elementów, które podlegają naturalnemu zużyciu lub uszkodzeniu części podlegających naturalnemu zadrapaniu
 • wada powstała w wyniku wypadku, upadku produktu i uszkodzeń mechanicznych spowodowanych świadomie przez użytkownika
 • inne przypadki są ustalane indywidualnie na wniosek serwisowy klienta. Zawsze staramy się rozwiązywać wnioski zgodnie z dobrą etyką oraz normami w zakresie transkacji handlowych

Rozpatrzenie wniosku serwisowego nie powinno trwać dłużej niż 14 dni od momentu przyjęcia urządzenia na serwis. Aby otrzymać indywidualny numer zgłoszenia, które należy dołączyć do serwisowanego urządzenia, prosimy o wypełnienie wniosku: ZWROTY

6. Zwroty

Koszty ewentualnego zwrotu urządzeń pokrywa klient.

CONSTEEL Electronics akceptuje zwroty do 14 dni licząc od momentu otrzymania towaru przez klienta, w następujących przypadkach:
 • produkt był uszkodzony przy dostawie
 • klient otrzymał towar niezgodny z zamówieniem

W pierwszej kolejności wymieniamy wadliwe urządzenia lub w porozumieniu z klientem zamieniamy je na inne dostępne w naszej ofercie.

Aby otrzymać indywidualny numer zgłoszenia prosimy o wypełnienie wniosku: ZWROTY

7. Polityka prywatności

Operator sklepu, CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej (www.consteel-electronics.com) są chronione prawem autorskim. Oznacza to, że wszystkie teksty, obrazy, układ graficzny i ilustracje są chronione prawami autorskimi. Aby użyć materiału z naszej strony internetowej wymagana jest pisemna zgoda właściciela strony CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k.

Aby ubiegać się o pozwolenie na korzystanie z chronionego materiału, skontaktuj się na adres: marketing@consteel-electronics.coml. Wszystkie znaki towarowe i zdjęcia wymienione lub przedstawione na naszej stronie są chronione prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi ich właścicieli.