komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Regulamin

Niniejszy regulamin zawiera zasady funkcjonowania sklepu internetowego, działającego pod adresem internetowym: https://consteel-electronics.com, który prowadzony jest przez operatora, firmę CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Kieleckiej 5. Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży, złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

1. Ogólne

Wszystkie ceny produktów widoczne w sklepie są podane w kwocie netto.

Sklep CONSTEEL Electronics prowadzi wyłącznie sprzedaż B2B. Aby zamówienie zostało zaakceptowane, nabywca musi podać prawidłowe dane do realizacji zamówienia: nazwa firmy, adres, NIP, osoba odpowiedzialna za zamówienie.

2. Zamówienia

Zamówienia można składać za pomocą:

 • konta użytkownika zarejestrowanego lub konta gościa podając dane niezbędne do realizacji zamówienia
 • poczty e-mail, na adres: sklep@consteel-electronics.com

3. Płatności - dostępne metody

Wszelkie informacje dotyczące płatności, w tym odpowiednie numery kont PLN oraz EUR (w zależności od wybranej waluty płatności), są zawarte w e-mailowym potwierdzeniu zamówienia wysyłanym przez operatora sklepu z adresu e-mail: sklep@consteel-electronics.com. Możliwe formy płatności:
 • płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Dotpay, płatność kartą (VISA, MasterCard)
 • przedpłata na podstawie faktury proforma
 • płatność za pobraniem (maksymalna wartość zamówienia 150 €)
 • kredyt udzielany na indywidualny wniosek klienta, który przekroczył wartość zrealizowanych zamówień 5.000 € netto, operator sklepu zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku o kredyt bez podania przyczyny

4. Koszty wysyłki i odbiór osobisty - szczegółowe instrukcje

Koszty wysyłki towaru kurierem DHL/UPS

➢ na terenie Polski

Niezależnie od ilości zamawianych produktów, ich wagi oraz wielkości paczki, koszt wysyłki towaru na terenie Polski to 4,65 € netto (ok. 20,00 zł netto*).

➢ na terenie Europy

Dla paczek ważących maksymalnie do 10,00 kg, koszt wysyłki towaru na terenie Europy to 30,00 € netto (ok. 125,00 zł netto). Dla paczek powyżej 10,00 kg koszty wysyłki towaru są liczone indywidualnie.

➢ pozostałe kraje

Koszty wysyłki towaru poza granice Europy są każdorazowo liczone indywidualnie.

➢ darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terenie Polski dla produktów oznaczonych terminem "Darmowa dostawa".

Odbiór osobisty

Po wcześniejszym opłaceniu zamówienia, jest możliwy odbiór osobisty zamówionego towaru w naszym oddziale w Gdyni, przy ulicy Kieleckiej 5. Obecnie nie ma możliwości dokonania zakupu towaru na miejscu, jest to wyłącznie punkt odbioru zamówień.

5. Gwarancja

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są objęte gwarancją producenta, okres gwarancyjny każdego urządzenia jest określony w karcie produktu, w zakładce "Specyfikacja", parametr "Gwarancja producenta". Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie otrzymania towaru przez klienta. Na indywidualny wniosek klienta jest możliwe wydłużenie okresu gwarancji wybranych produktów za dodatkową opłatą.

Jeżeli urządzenie podlegające gwarancji, w czasie użytkowania zgodnego z przeznaczeniem zostanie uszkodzone lub przestanie działać, klient może złożyć wniosek serwisowy.

Sytuacje wykluczające przyjęcie wniosku serwisowego:
 • dokumenty zakupu zostały zmienione lub stały się nieczytelne
 • model i (lub) numer seryjny (jeśli dostępne) zostały zmienione, usunięte lub zatarte
 • naprawy i modyfikacje zostały zrobione bez konsultacji i akceptacji operatora sklepu
 • produkt jest używany niezgodnie z przeznaczeniem
 • szkoda jest spowodowana przez niewłaściwe użycie produktu lub warunki pracy (przechowania) nie są zgodne z zaleceniami
 • szkody spowodowane niewłaściwym podłączeniem urządzeń, dodatkowych urządzeń lub akcesoriów innych niż zalecane przez operatora sklepu
 • szkoda została spowodowana przez siły zewnętrzne (w tym wyładowania atmosferyczne, pożar, klęska żywiołowa)
 • produkt jest wadliwy z powodu spadku jakości elementów, które podlegają naturalnemu zużyciu lub uszkodzeniu części podlegających naturalnemu zadrapaniu
 • wada powstała w wyniku wypadku, upadku produktu i uszkodzeń mechanicznych spowodowanych świadomie przez użytkownika
 • inne przypadki są ustalane indywidualnie na wniosek serwisowy klienta. Zawsze staramy się rozwiązywać wnioski zgodnie z dobrą etyką oraz normami w zakresie transkacji handlowych

Aby otrzymać indywidualny numer zgłoszenia prosimy o wypełnienie wniosku: ZWROTY

6. Zwroty

Koszty ewentualnego zwrotu urządzeń pokrywa klient.

CONSTEEL Electronics akceptuje zwroty do 14 dni licząc od momentu otrzymania towaru przez klienta, w następujących przypadkach:
 • produkt był uszkodzony przy dostawie
 • klient otrzymał towar niezgodny z zamówieniem

W pierwszej kolejności wymieniamy wadliwe urządzenia lub w porozumieniu z klientem zamieniamy je na inne dostępne w naszej ofercie.

Aby otrzymać indywidualny numer zgłoszenia prosimy o wypełnienie wniosku: ZWROTY

7. Polityka prywatności

Operator sklepu, CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej (www.consteel-electronics.com) są chronione prawem autorskim. Oznacza to, że wszystkie teksty, obrazy, układ graficzny i ilustracje są chronione prawami autorskimi. Aby użyć materiału z naszej strony internetowej wymagana jest pisemna zgoda właściciela strony CONSTEEL Electronics sp. z o.o. sp. k.

Aby ubiegać się o pozwolenie na korzystanie z chronionego materiału, skontaktuj się na adres: marketing@consteel-electronics.coml. Wszystkie znaki towarowe i zdjęcia wymienione lub przedstawione na naszej stronie są chronione prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi ich właścicieli.