Menu
Your Cart

Znajdź produkty Contemporary Controls w najniższych cenach.

Zdjęcie Contemporary Controls

EISX8-100TF (wycofany)
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISX8-100TF
Kompaktowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 6 portami Fast Ethernet, 2 portami światłowodowymi i szerokim zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Przełączniki EISX, obsługujące zarówno porty miedziane, jak i światłowodowe, odpowiadają na zapotrzebowanie w zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych wymagających niewielkiej powierzchni i rozszerzonego zakresu temperatur od -40°C do + 75°C. Ta seria jest idealna do projektów w różnych środ..
0.00 zł
EISX8M-100T (wycofany)
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISX8M-100T
Kompaktowy, zarządzalny przełącznik Ethernet z 8 portami Fast Ethernet i szerokim zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Seria EISX_M zapewnia standardowe funkcje plug-and-play, takie jak automatyczna negocjacja i Auto-MDIX - umożliwiając szybką i prostą instalację. Jednak funkcje te oraz tryb pełnego dupleksu można indywidualnie ustawić dla każdego portu miedzianego.Porty miedziane mogą automatycznie negocjować 10 Mb/s, 100 Mb/s, pół- lub p..
0.00 zł
EISX8M-100TF (wycofany)
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISX8M-100TF
Kompaktowy, zarządzalny przełącznik Ethernet z 6 portami Fast Ethernet, 2 portami światłowodowymi i szerokim zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Seria EISX_M zapewnia standardowe funkcje plug-and-play, takie jak automatyczna negocjacja i Auto-MDIX - umożliwiając szybką i prostą instalację. Jednak funkcje te oraz tryb pełnego dupleksu można indywidualnie ustawić dla każdego portu miedzianego. Trzy modele oferują dwa porty światłowodowe. Mo..
0.00 zł
EISX9-100T (wycofany)
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISX9-100T
Kompaktowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 9 portami Fast Ethernet i szerokim zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Przełączniki EISX, obsługujące zarówno porty miedziane, jak i światłowodowe, odpowiadają na zapotrzebowanie w zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych wymagających niewielkiej powierzchni i rozszerzonego zakresu temperatur od -40°C do + 75°C. Ta seria jest idealna do projektów w różnych środowiskach przemysłowych. Każ..
0.00 zł
EISX9-100TF (wycofany)
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISX9-100TF
Kompaktowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 8 portami Fast Ethernet, 1 portem światłowodowym i szerokim zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C. Przełączniki EISX, obsługujące zarówno porty miedziane, jak i światłowodowe, odpowiadają na zapotrzebowanie w zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych wymagających niewielkiej powierzchni i rozszerzonego zakresu temperatur od -40°C do + 75°C. Ta seria jest idealna do projektów w różnych środow..
0.00 zł
EIBA5-100T
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EIBA5-100T
Niezarządzalny przemysłowy switch serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 portami Fast Ethernet. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na przemysłowy switch Ethernet w wielu systemach automatyki budynkowej (BAS). 5-portowy przełącznik BAS Plug and Play (PnP) jest idealny dla tanich aplikacji 10/100 Mb / s Ethernet, w których sprzęt jest montowany w płytkich szafach sterowniczych o małej głębokości.Konfiguracja nie jest potrzeb..
538.39 zł
EIBA5-100TR
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EIBA5-100TR
Przemysłowe niezarządzane switch serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 portami Fast Ethernet. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na przemysłowe switche Ethernet w wielu systemach automatyki budynkowej (BAS). 5-portowy przełącznik BAS Plug and Play (PnP) jest idealny dla tanich aplikacji 10/100 Mb / s Ethernet, w których sprzęt jest montowany w płytkich szafach sterowniczych o małej głębokości.Konfiguracja nie jest potrzebn..
538.39 zł
EISK5-100T
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISK5-100T
Przemysłowy niezarządzalny switch Ethernet z 5 portami Fast Ethernet. Przemysłowy switch EISK5-100T Skorpion jest 5-portowym niezarządzalnym przełącznikiem Ethernet, zapewniającym wydajność 100 Mb/s na wszystkich portach w celu dostosowania do szeregu urządzeń sterujących i stacji roboczych powszechnie spotykanych w projekcie automatyzacji. W przypadku starszych urządzeń o przepustowości 10 Mb/s przełącznik automatycznie zmniejszy prędkość portu...
547.92 zł
EISK5-100TH
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISK5-100TH
5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diagnostyczne Skorpion pomagają użytkownikowi w rozwiązywaniu problemów z sieciami Ethernet, umożliwiając podłączenie sniffera sieciowego, takiego jak Wireshark® do nieużywanego portu przełącznika i obserwowanie całego ruchu w sieci. Przełączniki diagnostyczne Skorpion zachowują wszystkie funkcje niezarządzanego przełącznika, ale działają jak powt..
595.56 zł
EISK5-GT
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISK5-GT
Przemysłowy switch niezarządzalny Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. Przemysłowy switch gigabitowy EISK5-GT Skorpion jest 5-portowym niezarządzalnym przełącznikiem Ethernet, który zapewnia przepustowość Gigabit Ethernet (GigE) na wszystkich portach w celu dostosowania do szybkich urządzeń, takich jak kamery IP i nowoczesne stacje robocze. Ponadto obsługiwane są duże ramki GigE do 9216 bajtów, co zapewnia najwyższą możliwą wydajność systemu..
862.38 zł
EISK5-GTH
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EISK5-GTH
5-portowy przemysłowy switch diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Switch diagnostyczne Skorpion pomagają użytkownikowi w rozwiązywaniu problemów z sieciami Ethernet, umożliwiając podłączenie sniffera sieciowego, takiego jak Wireshark® do nieużywanego portu przełącznika i obserwowanie całego ruchu w sieci. Przełączniki diagnostyczne Skorpion zachowują wszystkie funkcje niezarządzanego przełącznika, ale działają jak powtarzający si..
862.38 zł
BMT-DI4
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BMT-DI4
Przemysłowy moduł I/O BACnet MS/TP z 4 wejściami cyfrowymi.W przypadku instalacji obsługujących rozwiązania fieldbus, takie jak BACnet MS/TP, Contemporary Controls zapewnia rozwiązania zwiększające liczbę punktów we/wy w terenie. Te kompaktowe, ekonomiczne moduły są dostępne z analogowymi i cyfrowymi wejściami i wyjściami w różnych kombinacjach. Moduł BACnet MS/TP z 4 wejściami cyfrowymi został opracowany do zdecentralizowanych zadań przełącza..
971.96 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 44 (4 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.