CONSTEEL_Electronics

 

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

KOMUNIKACJA PRZEMYSŁOWA

Ta kategoria zawiera urządzenia wykorzystywane do komunikacji przemysłowej. Do połączenia różnych elementów systemów przemysłowych w jeden spójny system wielokrotnie niezbędne są karty komunikacyjne, moduły I/O, konwertery, repeatery interfejsów i protokołów przemysłowych takich jak: BACnet MS/TP, BACnet IP, CAN, DALI, DMX DeviceNet, Ethernet, KNX, LonWorks, M-Bus, Modbus TCP, Modbus RTU, PROFIBUS, PROFINET, RS-232, RS-422, RS-485, SNMP, TTL, USB i inne. Mimo wykorzystania różnych interfejsów i protokołów komunikacyjnych, dzięki urządzeniom z kategorii komunikacji przemysłowej jesteśmy w stanie standaryzować i uporządkować prawie każdy system.


Kategorie

Produkty porównywane (0)


KEDB-1100

KEDB-1100

Karta mini PCI Express obsługująca 4x RS232. Cechy:Chipset : Pericom PI7C9X7954 Obsługuje porty COM1..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE2+

PCIe-PoE2+

2-portowa karta PCI-E z portami Gigabit Power over Ethernet. Neousys PCIe-PoE2+ to karta grabberów ramki ..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE334LP

PCIe-PoE334LP

Niskoprofilowa 4-portowa karta Gigabit PoE+ z ochroną przeciwprzepięciową 2 kV.PCIe-PoE334LP jest zaproje..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE354at

PCIe-PoE354at

4-portowa karta sieciowa Gigabit 802.3at PoE+ Frame Grabber Card. PCIe-PoE354at to pierwsza na świecie ka..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE4+

PCIe-PoE4+

4-portowa karta PCI-E z portami Gigabit Power over Ethernet. Neousys PCIe-PoE4+ to karta grabberów ramki ..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-USB340

PCIe-USB340

4-Portowy Host Adapter USB 3.0 z 4x niezależnymi kontrolerami USB 3.0Neousys PCIe-USB340 to 4-portowy ada..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

AC34102

AC34102

1.8 metrowy kabel USB ze złączami męskimi typu A i B.Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B męski/męskiDług..


Cena: 21,04 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34111

AC34111

1.8 metrowy kabel USB / microUSB. Specyfikacja: Złącze 1: USB 2.0 Standard-A MaleZłącze 2: USB 2.0 Micro-..


Cena: 25,25 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34112

AC34112

3 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDługość:..


Cena: 25,25 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34113

AC34113

5 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDługość:..


Cena: 33,66 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34107

AC34107

1.8 metrowy kabel Null Modem ze złączami żeńskimi, 9-pinowy D-Sub, długość kabla 1.8 m.SpecyfikacjaZłącze..


Cena: 42,08 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34114

AC34114

5 metrowy kabel Null Modem, wtyk żeński/żeński, DSub 9-pinowe. Specyfikacja: Złącze: D SUB 9 pin, Fem/Fem..


Cena: 67,33 zł Dostawa: 3-4 dni

Super
oferta!
TLC485

TLC485

Ekonomiczny dwukierunkowy konwerter RS-232 na RS-485, bez optoizolacji, zasilany z portu. Urządzenie konw..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 71,54 zł 67,96 zł Dostawa: 5-10 dni

AC34132-OS2-2

AC34132-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 71,54 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 71,54 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 79,95 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121S

AC34121S

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 79,95 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402

AC67402

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 1 m..


Cena: 79,95 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67410

AC67410

Akcesorium dla urządzeń Automotive ADFweb, uchwyt montażowy na szynę DIN. Specyfikacja: Kompatybilność: S..


Cena: 84,16 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403

AC67403

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość: 1 m..


Cena: 88,37 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 20 z 116 (6 stron)
 
 
3onedata
ADF
CAIMORE
Intesis
MeanWell
NEOUSYS
NOVATEK-ELECTRO
NEOUSYS
SFAR
QUANMAX
Ruggedtech-Systems