komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

KOMUNIKACJA PRZEMYSŁOWA

Ta kategoria zawiera urządzenia wykorzystywane do komunikacji przemysłowej. Do połączenia różnych elementów systemów przemysłowych w jeden spójny system wielokrotnie niezbędne są karty komunikacyjne, moduły I/O, i inne. Mimo wykorzystania różnych interfejsów i protokołów komunikacyjnych, dzięki urządzeniom z kategorii komunikacji przemysłowej jesteśmy w stanie standaryzować i uporządkować prawie każdy system.


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


KEDB-1100

KEDB-1100

Karta mini PCI Express obsługująca 4x RS232. Cechy:Chipset : Pericom PI7C9X7954 Obsługuje porty..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

MINI USB

MINI USB

Przewód do programowania produktów firmy SFAR. Moduły I/O z MODBUSPrzetworniki temperatury programow..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 dni

PCIe-PoE2+

PCIe-PoE2+

2-portowa karta PCI-E z portami Gigabit Power over Ethernet. Neousys PCIe-PoE2+ to karta grabberów r..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE334LP

PCIe-PoE334LP

Niskoprofilowa 4-portowa karta Gigabit PoE+ z ochroną przeciwprzepięciową 2 kV. PCIe-PoE334LP jest z..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE354at

PCIe-PoE354at

4-portowa karta sieciowa Gigabit 802.3at PoE+ Frame Grabber Card. PCIe-PoE354at to pierwsza na świec..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-PoE4+

PCIe-PoE4+

4-portowa karta PCI-E z portami Gigabit Power over Ethernet. Neousys PCIe-PoE4+ to karta grabberów r..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

PCIe-USB340

PCIe-USB340

4-Portowy Host Adapter USB 3.0 z 4 niezależnymi kontrolerami USB 3.0. Neousys PCIe-USB340 to 4-porto..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

MOD-QC

MOD-QC

Taśma do łączenia modułów Modbus I/O serii SLIM. Taśma do łączenia modułów Modbus I/O serii SLIM pop..


Cena: 2,11 zł Dostawa: 2-3 dni

5VUSB

5VUSB

5V kabel zasilający dla USB. 5VUSB jest kablem zasilającym, zasilanie 5V musi być pobierane lokalnie..


Cena: 8,46 zł Dostawa: 5-10 dni

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord Ethernetowy RJ45, kat. 6, FTP, 1 metr długości, szary (PP6-1M). Specyfikacja:Kolor: SzaryD..


Cena: 12,69 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34102

AC34102

1.8 metrowy kabel USB ze złączami męskimi typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B męski/męs..


Cena: 16,92 zł Dostawa: 3-4 dni

RJ45-DB9M

RJ45-DB9M

Kabel RJ45 na DB9. ..


Cena: 16,92 zł Dostawa: 5-10 dni

AC34111

AC34111

1.8 metrowy kabel USB / microUSB. Specyfikacja: Złącze 1: USB 2.0 Standard-A MaleZłącze 2: USB 2.0 M..


Cena: 21,15 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34112

AC34112

3 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja:Złącze: Type A, Type B Male/MaleDług..


Cena: 21,15 zł Dostawa: 3-4 dni

Patchcord SC/UPC - 1m

Patchcord SC/UPC - 1m

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 1 metr długości. ..


Cena: 25,38 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34107

AC34107

1.8 metrowy kabel Null Modem ze złączami żeńskimi, 9-pinowy D-Sub, długość kabla 1.8 m. Specyfikacja..


Cena: 29,61 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34113

AC34113

5 metrowy kabel USB z męskimi złączami typu A i B. Specyfikacja: Złącze: Type A, Type B Male/MaleDłu..


Cena: 29,61 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34114

AC34114

5 metrowy kabel Null Modem, wtyk żeński/żeński, DSub 9-pinowe. Specyfikacja: Złącze: D SUB 9 pin, Fe..


Cena: 63,45 zł Dostawa: 3-4 dni

TLC485

TLC485

Ekonomiczny dwukierunkowy konwerter RS-232 na RS-485, bez optoizolacji, zasilany z portu. Urządzenie..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 71,91 zł 68,31 zł Dostawa: 1-2 dni

AC34132-OS2-2

AC34132-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/..


Cena: 71,91 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/..


Cena: 71,91 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67402

AC67402

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 76,14 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67410

AC67410

Akcesorium dla urządzeń Automotive ADFweb, uchwyt montażowy na szynę DIN. Specyfikacja: Kompatybilno..


Cena: 76,14 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Mal..


Cena: 80,37 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121S

AC34121S

2 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Mal..


Cena: 80,37 zł Dostawa: 3-4 dni

AC67403

AC67403

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 84,60 zł Dostawa: 3-4 dni

TTL-232-5P

TTL-232-5P

Przemysłowy dwukierunkowy konwerter RS-232 na 5V TTL, zasilany z portu. TTL-232-5P to dwukierunkowy ..


Cena: 90,43 zł Dostawa: 5-10 dni

AC67404

AC67404

1 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 4-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 93,06 zł Dostawa: 3-4 dni

FL-BNC

FL-BNC

Wysokiej jakości ogranicznik przepięć sygnału BNC, ochrona do 4500V. FL-BNC jest jest to wysokowydaj..

Darmowa dostawa


Cena: 99,10 zł Dostawa: 5-10 dni

AC67402-3

AC67402-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 2-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 105,75 zł Dostawa: 3-4 dni

TTL-485-5P

TTL-485-5P

TTL-485-5P to dwukierunkowy zasilany z portu konwerter RS-485 na 5V TTL. Urządzenie pozwala na zmianę syg..


Cena: 107,86 zł Dostawa: 5-10 dni

FL485

FL485

Przemysłowy separator portu RS-485 z optoizolacją 4500V. FL485 to izolator wytworzony ze stopu Alnic..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 112,17 zł Dostawa: 1-2 dni

USB232

USB232

Konwerter RS-232 na USB zgodny z systemami Windows 98/ME/2000/XP, Vista/7/10 oraz Windows Server 2003/200..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 114,20 zł Dostawa: 1-2 dni

SW485C

SW485C

Przemysłowy, izolowany (2500V) konwerter RS-232 na RS-485/422 zasilany z portu. Urządzenie konwertuj..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 128,67 zł 119,24 zł Dostawa: 1-2 dni

Model232I

Model232I

Przemysłowy, izolowany (5000V) separator portu szeregowego RS232 z automatycznym wykryciem prędkości tran..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 144,49 zł 121,40 zł Dostawa: 1-2 dni

AC67403-3

AC67403-3

3 metrowy kabel Super Seal 1.5 MALE 3-pinowy. Specyfikacja: Złącze: Super Seal AMP – Male 1.5Długość..


Cena: 122,66 zł Dostawa: 3-4 dni

USB485

USB485

Konwerter RS-485/422 na USB zgodny z systemami Windows 98/ME/2000/XP, Vista/7/10 oraz Windows Server 2003..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 130,79 zł Dostawa: 1-2 dni

AC34132-OS2-10

AC34132-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord jednomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 143,81 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-10

AC34133-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski..


Cena: 143,81 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122M

AC34122M

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/Ma..


Cena: 148,04 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 148 (4 stron)