Menu
Your Cart

Znajdź produkty IDEM Safety w najniższych cenach.

Zdjęcie IDEM Safety

CM1-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM1-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM1-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM1-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
CM2-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM2-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM2-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM2-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
CM3-Ex
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: CM3-Ex
Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM3-Ex Wyłącznik w wykonaniu przeciwwybuchowym IDEM CM3-Ex posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 i przeznaczony jest do blokowań zawiasowych, przesuwnych albo zdejmowanych drzwi ochronnych lub klap. Wyposażony jest w magnetyczny system wykrywania, który zapewnia duży zasięg namierzania i wysoką tolerancję na niewspółosiowość po wykryciu. Seria CM-Ex może pracować w ekstremalnych warunkach ś..
0.00 zł
EUROCODE LPC
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: EUROCODE LPC
Wyłącznik kodowany bezkontaktowy z popularnym wymiarem obudowy, IDEM EUROCODE LPC. Z kodowanym magnetycznym uruchomieniem, LPC został zaprojektowany z myślą o popularnym europejskim wyposażeniu, dzięki czemu nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych. Zaprojektowany z szeroką tolerancją przełączania do 14 mm. LPC jest określany do 80°C, ale został zaprojektowany do pracy w temperaturze do 100°C.LPC może być pryskany wysokociśnieniowo w wys..
0.00 zł
EUROMAG LPR
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: EUROMAG LPR
Wyłącznik magnetyczny bezkontaktowy z popularnym standardem mocowania, IDEM EUROMAG LPR. Uruchomienie magnetyczne. Wersja średnia 230VAC / 24VDC 1A. Tolerancja przełączania do 12 mm.Cechy:Określony do 80°C, ale przeznaczony do pracy w temperaturze do 100°C.Działa z większością przekaźników bezpieczeństwa.Popularne europejskie oprawy odpowiednie do wszystkich zastosowań przemysłowych.Wąskie mocowanie do montażu podtynkowego.Może być pryskany wężem..
0.00 zł
GBA-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBA-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBA-1 firmy IDEM Safety z opcją zwalniania ucieczkowego.Blokadę dla wyłączników kluczowych GBA-1 można zamontować na zawiasowych lub przesuwnych bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Dostępna jest w dwóch rozmiarach dla mniejszych i większych wyłączników oraz z rękojeścią mocowaną po lewej lub prawej stronie. Opcjonalnie dla wyłączników kluczowych lub ryglu..
0.00 zł
GBL-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBL-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBL-1 firmy IDEM Safety z opcją zwalniania ucieczkowego.Blokadę dla wyłączników kluczowych GBL-1  można zamontować na zawiasowych lub przesuwnych bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Dostępna jest w dwóch rozmiarach dla mniejszych i większych wyłączników oraz z rękojeścią mocowaną po lewej lub prawej stronie. Opcjonalnie dla wyłączników kluczowych lub..
0.00 zł
GBN-1
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBN-1
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBN-1 firmy IDEM Safety z funkcją opcji zwalniania ucieczkowegoBlokadę dla wyłączników bezkontaktowych GBN-1 można zamontować np. w bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny, kiedy grupa obsługujących jest w środku. Obsługa może użyć do 4 kłódek zapinanych na blokadę i zapobiec aktywacji wyłącznika poprzez przesunięcie rękojeści. Wyłączniki bezkontaktowe montuje się na aluminiowej płycie w..
0.00 zł
GBN-3
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GBN-3
Przemysłowa blokada dla włączników bezkontaktowych model GBN-3 firmy IDEM Safety z funkcją natychmiastowego odblokowania wewnątrz.Blokadę dla wyłączników bezkontaktowych GBN-3 można zamontować np. w bramach, aby zapobiec uruchomieniu maszyny kiedy obsługa jest w środku. Obsługa może użyć do 4 kłódek zapinanych na blokadę i zapobiec aktywacji wyłącznika poprzez przesunięcie rękojeści. Wyłączniki bezkontaktowe montuje się na aluminiowej płycie w ce..
0.00 zł
GLHD
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHD
Aluminiowy, dwustronny wyłącznik linkowy o zasięgu do 2x 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHD. Przełącznik linki bezpieczeństwa GLHD firmy IDEM zapewnia zabezpieczenie długich przenośników. Odlewane ciśnieniowe obudowy są bardzo wytrzymałe i przetrwają w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w tym przemywanie (stopień ochrony IP67).Długość ponad 2Km można osiągnąć przy użyciu mniej niż 20 przełączników.Dwukolorowa dioda LED zapewnia, że stan przełączn..
0.00 zł
GLHD-SS
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHD-SS
Wyłącznik linkowy ze stali nierdzewnej o zasięgu do 2x 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHD-SS. GLHD-SS firmy IDEM to przełącznik ściągający linki zabezpieczającej, który został zaprojektowany w celu ochrony długich przenośników o długości do 250 m.Obudowy ze stali nierdzewnej 316 zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, które znajdują się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Przetrwają przemywanie ..
0.00 zł
GLHL/R GLHL/R
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: GLHL/R
Aluminiowy wyłącznik linkowy o zasięgu do 125 m, przyłącze M20, IDEM GLHL/GLHR. Dostępne są dwie wersje wyłącznika lewa (GLHL) i prawa (GLHR). GLHL/GLHR firmy IDEM to solidny przełącznik ściągający linę zabezpieczającą, chroniący długie przenośniki, których zabezpieczenie jest wymagane do 125m (przy użyciu 2 przełączników) lub do 100 metrów, gdzie wymagany jest tylko jeden przełącznik.Odlewane obudowy zostały wyprodukowane tak, aby zapewnić wytrz..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 112 (10 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.