Menu
Your Cart

Komunikacja bezprzewodowa

Czym jest komunikacja bezprzewodowa?

Komunikacja bezprzewodowa w działaniach i projektach z zakresu automatyki przemysłowej jest obecnie szeroko rozwinięta. Wspiera transmisję przewodową w miejscach, gdzie jej zastosowanie jest niemożliwe. W tej kategorii znajdują się urządzenia z zakresem zastosowań w pełnych warunkach przemysłowych, opierających się na działaniach i transmisji bezprzewodowej. Oferujemy radiomodemy oraz urządzenia GSM, takie jak: modemy alarmowe, modemy DTU (RS-232, RS-422, RS-485), modemy powiadamiające SMS oraz routery przemysłowe.

Najważniejsze parametry sieci bezprzewodowych

Głównym parametrem na jaki trzeba zwrócić uwagę jest proces przesyłania danych. W zależności od tego, gdzie będzie montowane dane urządzenie możemy wybrać opcje przesyłania danych przez: Wireless LAN (WLAN), WiFi, WPAN, Bluetooth, ZigBee, GSM/GPRS/HSCSD, UMTS czy WMAN. Istotną cechą jest również forma w jakiej są sczytywane dane i czas aktualizacji samego urządzenia.

Przemysłowa transmisja bezprzewodowa

Kategoria komunikacja bezprzewodowa podzielona jest na cztery działy: anteny, moduły komunikacyjne GSM/3G/4G/5G, punkty i konwertery WiFi, urządzenia ZigBee. Sprzęty dostępne w naszej ofercie cechuje najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach. W poszczególnych podkategoriach znajdują się urządzenia potrzebne do różnych projektów ułatwiających komunikację. Nie widzisz ceny dla danego urządzenia? Zadzwoń do naszego sklepu. Postaramy się dopasować sprzęt o najbardziej optymalnych parametrach, a przy dużym zamówieniu otrzymasz korzystny rabat.

ANT-421-01 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: ANT-421-01 CR
Przemysłowa, zewnętrzna antena czteropasmowa 2G (GSM/GPRS) i trzypasmowa 3G (WCDMA) na podstawie magnetycznej. Cechy:Czterozakresowa (850/900/1800/1900 MHz) antena 2G GSM / GPRSTrójzakresowa antena 3G (WCDMA) (850/1900/2100 MHz)Podstawa magnetycznaWtyk męski SMAOmni-DirectionalGwarancja producenta: 12 miesięcy..
0.00 zł
Bramka KONA Enterprise
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Enterprise Gateway
Wysoce zoptymalizowana, ekonomiczna brama do zastosowań przemysłowychBrama KONA Enterprise LoRaWAN® jest przeznaczona do zastosowania w średnich i małych przedsiębiorstwach, rolnictwie, leśnictwie i do przemysłowych projektów zdalnych. Aby ułatwić szybkie wdrożenie, wystarczy zapewnić zasilanie -48V DC/POE. Bramka jest bardzo kompaktowa i lekka, jest wyposażona w zintegrowany modem Cat-6 3G/4G i łącze Ethernet. W obudowie zintegrowane są anteny L..
0.00 zł
DISC Lite5 DISC Lite5
5-10 dni
Producent: MikroTik Model: DISC Lite5
Dwuzakresowa, zintegrowana antena CPE/punkt-punkt w paśmie 5GHz. DISC Lite5 to zintegrowany 21dBi dwuzakresowy 802.11n CPE z procesorem 600 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1 portem Ethernet 10/100Mb/s i zainstalowanym systemem RouterOS L3. DISC korzysta z anteny typu backfire, która pozwala osiągnąć zasięg 21dBi przy niskich kosztach i kompaktowym opakowaniu. Jest dostarczany wraz z zasilaczem, PoE injector i pierścieniem mocującym. Urządzenie jest równi..
0.00 zł
DynaDish 6 DynaDish 6
5-10 dni
Producent: MikroTik Model: DynaDish 6
Urządzenie zewnętrzne o standardzie 802.11ac 6GHz z wbudowaną anteną na licencjonowanym paśmie. DynaDish 6 wykorzystuje ten sam skuteczny projekt i obudowę anteny co model 5 GHz, ale to nowe urządzenie działa na licencjonowanej częstotliwości 6 GHz. Oznacza to mniej zakłóceń niż często przesycone częstotliwości 5 GHz dla większej szybkości i większego zasięgu. Korzystając z najpopularniejszych częstotliwości WiFi, możesz teraz budować bezprzewodo..
0.00 zł
Enterprise Asset Tracker
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Enterprise Asset Tracker
Enterprise Asset Tracker to urządzenie do śledzenia zasobów wewnętrznych wykorzystujące technologię LoRaWAN®Enterprise Asset Tracker to idealne rozwiązanie do lokalizowania, śledzenia i zarządzania zasobami w trudnych środowiskach RF, takich jak szpitale i placówki medyczne. To urządzenie łączy zalety technologii LoRaWAN® o dużym zasięgu i niskim zużyciu energii z uniwersalną dostępnością i niezawodnością technologii Bluetooth Low Energy (BLE). U..
0.00 zł
IAP2600S-4A25-5GT-PD
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: IAP2600S-4A25-5GT-PD
Dwupasmowy bezprzewodowy punkt dostępu z 1 gigabitowym miedzianym portem PoE WAN i 4 gigabitowymi portami LAN.Seria IAP2600S to gigabitowe, dwuzakresowe bezprzewodowe przemysłowe punkty dostępowe . Ta seria obejmuje dwa produkty, które obsługują 1 port Gigabit PoE miedziany WAN lub 1 port Gigabit PoE Combo WAN, miedziane porty LAN 3/4 Gigabit, 2 interfejsy antenowe 2.4G i 2 interfejsy antenowe 5.8G.System zarządzania siecią obsługuje pięć trybów..
0.00 zł
Inteligentny czujnik pokojowy
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Smart Room Sensor
Inteligentny czujnik pokojowy. Monitorowanie środowiska domowego i biurowego w sieci LoRaWAN®®Smart Room Sensor łączy w sobie wiele przydatnych funkcji w bardzo małej obudowie. Inteligentny czujnik pokojowy jest idealny do holistycznego monitorowania środowiska domowego i biurowego, niezależnie od tego, czy mierzy i raportuje temperaturę, wilgotność, światło, ruch, ruch, wstrząsy, wykrywa wycieki, otwierane/zamykane drzwi i okna lub inne niestand..
0.00 zł
Inteligentny czujnik pokojowy PIR
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Smart Room PIR Sensor
Inteligentny czujnik pokojowy PIR. Monitorowanie środowiska domowego i biurowego połączone z siecią LoRaWAN®® KONA Smart Room Sensor łączy praktyczną funkcjonalność w bardzo małej obudowie. Smart Room Sensor to idealne rozwiązanie do holistycznego monitorowania środowiska domowego i biurowego. Urządzenie jest w stanie mierzyć i raportować temperaturę, wilgotność, światło, ruch, wstrząsy, wykrywać nieszczelności, otwierać/zamykać drzwi i okna. Obs..
0.00 zł
Lokalizator GPS
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Industrial GPS Asset Tracker
Lokalizator GPS podłączony do sieci LoRaWAN® do zarządzania zasobami przemysłowymiIndustrial GPS Asset Tracker to idealne rozwiązanie do geolokalizacji Twoich zasobów w terenie. To urządzenie zapewnia śledzenie lokalizacji satelitarnej w czasie zbliżonym do rzeczywistego z włączonym GPS za pomocą LoRaWAN®. Wytrzymała konstrukcja IP67 pozwala na pracę w różnych środowiskach wdrożeniowych, z zakresem temperatur pracy od -40°C do +85°C i opcjonalną ..
0.00 zł
mANT 15s mANT 15s
5-10 dni
Producent: MikroTik Model: mANT 15s
Antena sektorowa 15dBi 120° o podwójnej polaryzacji z dwoma złączami RP-SMA. Nowe anteny sektorowe MANT są idealnym towarzyszem dla urządzeń BaseBox, NetBox, NetMetal lub innego urządzenia bezprzewodowego do użytku zewnętrznego. mANT jest anteną o podwójnej polaryzacji 15dBi o promieniu 120 stopni i dwoma złączami RP-SMA. Jest kompatybilny z mocowaniem typu SXT, dzięki czemu można go używać w trwałych i regulowanych systemach QuickMount.Specyfika..
0.00 zł
mANT 19s mANT 19s
5-10 dni
Producent: MikroTik Model: mANT 19s
Antena sektorowa 19dBi 120° o podwójnej polaryzacji z dwoma złączami RP-SMA. Nowe anteny sektorowe MANT są idealnym towarzyszem dla urządzeń BaseBox, NetBox, NetMetal lub innego urządzenia bezprzewodowego na zewnątrz. mANT jest anteną o szerokości pasma 120° 19dBi o podwójnej polaryzacji z dwoma złączami RP-SMA. Posiada metalowe uchwyte typu U bolt.Specyfikacja:Kod produktu: MTAS-5G-19D120Zysk anteny: 19Kąt promieniowania: 120° (w poziomie) 5° (w..
0.00 zł
mANT30
5-10 dni
Producent: MikroTik Model: mANT30
Profesjonalna antena 30dBi 5 GHz. mANT30 to profesjonalna antena talerzowa 5 GHz 30dBi, zbudowana według najwyższych standardów przemysłowych. Zaprojektowana z myślą o bezproblemowym użytkowaniu produktów Basebox, ale może być stosowana w każdym urządzeniu bezprzewodowym ze względu na odpowiednią długość dołączonego kabla FlexGuide.Dostępne są dwie anteny, ze standardowym mocowaniem (MTAD-5G-30D3) oraz precyzyjnym mocowaniem wyrównującym (MTAD-5G..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 80 (7 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.