Menu
Your Cart

Znajdź produkty Tektelic w najniższych cenach.

Zdjęcie Tektelic

Bramka KONA Enterprise
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Enterprise Gateway
Wysoce zoptymalizowana, ekonomiczna brama do zastosowań przemysłowychBrama KONA Enterprise LoRaWAN® jest przeznaczona do zastosowania w średnich i małych przedsiębiorstwach, rolnictwie, leśnictwie i do przemysłowych projektów zdalnych. Aby ułatwić szybkie wdrożenie, wystarczy zapewnić zasilanie -48V DC/POE. Bramka jest bardzo kompaktowa i lekka, jest wyposażona w zintegrowany modem Cat-6 3G/4G i łącze Ethernet. W obudowie zintegrowane są anteny L..
0.00 zł
Enterprise Asset Tracker
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Enterprise Asset Tracker
Enterprise Asset Tracker to urządzenie do śledzenia zasobów wewnętrznych wykorzystujące technologię LoRaWAN®Enterprise Asset Tracker to idealne rozwiązanie do lokalizowania, śledzenia i zarządzania zasobami w trudnych środowiskach RF, takich jak szpitale i placówki medyczne. To urządzenie łączy zalety technologii LoRaWAN® o dużym zasięgu i niskim zużyciu energii z uniwersalną dostępnością i niezawodnością technologii Bluetooth Low Energy (BLE). U..
0.00 zł
Inteligentny czujnik pokojowy
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Smart Room Sensor
Inteligentny czujnik pokojowy. Monitorowanie środowiska domowego i biurowego w sieci LoRaWAN®®Smart Room Sensor łączy w sobie wiele przydatnych funkcji w bardzo małej obudowie. Inteligentny czujnik pokojowy jest idealny do holistycznego monitorowania środowiska domowego i biurowego, niezależnie od tego, czy mierzy i raportuje temperaturę, wilgotność, światło, ruch, ruch, wstrząsy, wykrywa wycieki, otwierane/zamykane drzwi i okna lub inne niestand..
0.00 zł
Inteligentny czujnik pokojowy PIR
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Smart Room PIR Sensor
Inteligentny czujnik pokojowy PIR. Monitorowanie środowiska domowego i biurowego połączone z siecią LoRaWAN®® KONA Smart Room Sensor łączy praktyczną funkcjonalność w bardzo małej obudowie. Smart Room Sensor to idealne rozwiązanie do holistycznego monitorowania środowiska domowego i biurowego. Urządzenie jest w stanie mierzyć i raportować temperaturę, wilgotność, światło, ruch, wstrząsy, wykrywać nieszczelności, otwierać/zamykać drzwi i okna. Obs..
0.00 zł
Lokalizator GPS
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: Industrial GPS Asset Tracker
Lokalizator GPS podłączony do sieci LoRaWAN® do zarządzania zasobami przemysłowymiIndustrial GPS Asset Tracker to idealne rozwiązanie do geolokalizacji Twoich zasobów w terenie. To urządzenie zapewnia śledzenie lokalizacji satelitarnej w czasie zbliżonym do rzeczywistego z włączonym GPS za pomocą LoRaWAN®. Wytrzymała konstrukcja IP67 pozwala na pracę w różnych środowiskach wdrożeniowych, z zakresem temperatur pracy od -40°C do +85°C i opcjonalną ..
0.00 zł
Przemysłowa bramka micro
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Micro Gateway
Przemysłowa bramka micro korzystająca z połączenia LoRaWAN® z przeznaczeniem do ciągłej i nieprzerwanej pracy.Brama KONA Micro IoT jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i lekkich aplikacji przemysłowych, które wymagają ciągłej łączności. Skonfigurowana z wewnętrznym modemem 3G/4G i wbudowaną baterią podtrzymującą, bramka KONA Micro IoT nadal działa i przesyła dane z czujników do sieci, nawet gdy główna lokalizacja utraciła zasilanie. Prosta w kon..
0.00 zł
Przemysłowy Transceiver
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: KONA Industrial Transceiver
Przemysłowy Transceiver i czujnik KONAPrzemysłowy nadajnik-odbiornik i czujnik KONA to idealne rozwiązanie do łączenia automatyki i aparatury sterującej z sieciami LoRaWAN®. Urządzenie to obsługuje do 3 wejść analogowych i cyfrowych umożliwiających zdalne przechwytywanie danych, 2 wyjścia przełączane do aktywacji siłowników i różnych komponentów systemu sterowania oraz konfigurowalny interfejs RS-232, RS-422 lub RS-485 z licznymi protokołami. Mie..
0.00 zł
Przycisk bezpieczeństwa
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: SafeAlert
SafeAlert to przycisk bezpieczeństwa LoRaWAN® i BLE służący do natychmiastowego powiadamiania o wystąpieniu niebezpieczeństwa.SafeAlert Sensor firmy TEKTELIC to kompaktowy, mobilny, bezprzewodowy przycisk bezpieczeństwa BLE, który przesyła sygnał alarmowy z dowolnego miejsca. SafeAlert jest idealny dla samotnych pracowników, seniorów i dzieci, aby zasygnalizować pomoc w sytuacji awaryjnej. Po uruchomieniu urządzenie natychmiast wysyła wiadomość S..
0.00 zł
Tablet do sali konferencyjnej TEMPO
2-3 tygodnie
Producent: Tektelic Model: TEMPO
Tablet do sali konferencyjnej TEMPO. Łatwo i wydajnie śledź i zarządzaj stanem zajętości sal konferencyjnych i rezerwacjami.Meeting Room E-Ink Tablet to proste i wydajne rozwiązanie do monitorowania i zarządzania obłożeniem sali, koordynowania i umawiania spotkań oraz analizowania danych statystycznych. W pełni zintegrowana z inteligentnym czujnikiem pokojowym firmy TEKTELIC, platforma będzie wyświetlać stan zajętości w czasie rzeczywistym, pozwa..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 9 z 9 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.