Menu
Your Cart

Wideo konwertery światłowodowe w transmisji wideo

Przemysłowe wideo konwertery światłowodowe

Ta kategoria zawiera wideo konwertery światłowodowe dedykowane na rynek przemysłowy. Przemysłowe wideo konwertery pozwalają na wydłużenie transmisji wielu kanałów wideo z kamer cyfrowych oraz analogowych przez włókno światłowodowe ze złączami SC/ST/FC. Komunikacja może odbywać się na znaczne odległości, nawet do 100 km.

Poznaj lepiej nasze wideo konwertery światłowodowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie przemysłowe wideo konwertery różnego rodzaju, w zależności od rodzaju światłowodu, typu złącza, ilości portów wideo BNC oraz typu obudowy i zakresu temperatur pracy. Każdy video konwerter dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynę DIN (standardowo lub za pomocą uchwytów montażowych), możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od nawet -40°C do 85°C.

Nasze video konwertery to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych potwierdza to zgodność z normami EMI, EMS, EN 61000 oraz IEC. Wszystkie video konwertery są objęte 5-letnią gwarancją.

Dla Twojej wygody, podzieliliśmy nasze wideo konwertery zgodnie z technologią, którą obsługują. Wybierz tą, która Cię interesuje i zapoznaj się z dostępnymi urządzeniami:

Brak produktów w kategorii.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.