komunikacja przemysłowa
Promocja-10% kod rabatowy

Zarejestruj konto firmowe w sklepie consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B oraz zamówienia email prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

na wideo (wideo konwertery)

Przemysłowe wideo konwertery światłowodowe

Ta kategoria zawiera wideo konwertery światłowodowe dedykowane na rynek przemysłowy. Przemysłowe wideo konwertery pozwalają na wydłużenie transmisji wielu kanałów wideo z kamer cyfrowych oraz analogowych przez włókno światłowodowe ze złączami SC/ST/FC. Komunikacja może odbywać się na znaczne odległości, nawet do 100 km.

Poznaj lepiej nasze wideo konwertery światłowodowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie przemysłowe wideo konwertery różnego rodzaju, w zależności od rodzaju światłowodu, typu złącza, ilości portów wideo BNC oraz typu obudowy i zakresu temperatur pracy. Każdy video konwerter dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynę DIN (standardowo lub za pomocą uchwytów montażowych), możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od nawet -40°C do 85°C.

Nasze video konwertery to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych potwierdza to zgodność z normami EMI, EMS, EN 61000 oraz IEC. Wszystkie video konwertery są objęte 5-letnią gwarancją.

Dla Twojej wygody, podzieliliśmy nasze wideo konwertery zgodnie z technologią, którą obsługują. Wybierz tą, która Cię interesuje i zapoznaj się z dostępnymi urządzeniami:


Brak produktów w tej kategorii.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Mamy 8 lat doświadczenia w kompletowaniu systemów przemysłowych. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy urządzenia idealnie dopasowane do Twoich założeń projektowych!

Zadzwoń pod numer +48 58 380-36-44 lub wyślij wiadomość na sklep@consteel-electronics.com