Menu
Your Cart

konwertery światłowód na PROFIBUS

Przemysłowy konwerter Profibus na światłowód

Kategoria ta zawiera najwyższej klasy przemysłowe konwertery profibus na światłowód. Zastosowanie odpowiedniego przemysłowego konwertera rozwiązuje problem między różnymi mediami transmisyjnymi i pozwala stworzyć spójną sieć. Naszym klientom proponujemy możliwość zakupu konwerterów renomowanej marki Icpdas w konkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją producencką, a dodatkowo oferujemy również doradztwo techniczne przy instalacji zakupionych urządzeń. Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją konkretnych modeli:

PROFI-2542-SC CR PROFI-2542-SC CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PROFI-2542-SC CR
Przemysłowy konwerter PROFIBUS na światłowód jednomodowy, złącze SC. Światłowodowy środek transmisyjny jest dobrym materiałem do ochrony transmisji danych przed zakłóceniami EMI / RFI i był intensywnie stosowany w trudnych warunkach. Z drugiej strony PROFIBUS jest znany w zastosowaniach przemysłowyc..
1,394.68 zł
PROFI-2541 CR PROFI-2541 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PROFI-2541 CR
Przemysłowy konwerter PROFIBUS na światłowód, złącze ST. Światłowodowy środek transmisyjny jest dobrym materiałem do ochrony transmisji danych przed zakłóceniami EMI / RFI i był intensywnie stosowany w trudnych warunkach. Z drugiej strony PROFIBUS jest znany w zastosowaniach przemysłowych. Aby rozwi..
1,680.28 zł
PROFI-2541-SC CR PROFI-2541-SC CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PROFI-2541-SC CR
Przemysłowy konwerter PROFIBUS na światłowód, złącze SC. Światłowodowy środek transmisyjny jest dobrym materiałem do ochrony transmisji danych przed zakłóceniami EMI / RFI i był intensywnie stosowany w trudnych warunkach. Z drugiej strony PROFIBUS jest znany w zastosowaniach przemysłowych. Aby rozwi..
1,680.28 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.