NP301
F-R100
IES2005-5T-P48
IMC101B-F

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

na Ethernet (Mediakonwertery)

Przemysłowe media konwertery

Przemysłowe media konwertery pozwalają na wydłużenie komunikacji Ethernetowej na znaczne odległości poprzez medium światłowodowe ze złączami SC/ST/FC.

Poznaj lepiej nasze media konwertery światłowodowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie media konwertery różnego rodzaju, w zależności od rodzaju światłowodu, typu złącza, ilości portów Ethernetowych oraz typu obudowy i zakresu temperatur pracy. Każdy media konwerter dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynę DIN, możliwość instalacji w środowisku przemysłowym o szerokim zakresie temperatur pracy od nawet -40°C do 85°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Nasza oferta nie obejmuje media konwerterów komercyjnych. W konkurencyjnej cenie otrzymują Państwo przemysłowe media konwertery z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Wybierając naszą ofertę zyskujesz:

  • wsparcie specjalisty z branży media konwerterów przemysłowych przy zakupie urządzenia
  • nawet do 5 lat gwarancji na wybrane produkty
  • pomoc techniczną przy wdrożeniu swojego projektu
  • niezawodne produkty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach
  • darmowe testy wybranych media konwerterów

Wybierz media konwerter który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 151,63 zł 114,91 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 156,42 zł 117,25 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 170,49 zł 131,32 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-M

Model1200-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy wielomodow..


Cena: 181,32 zł 158,53 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3010

Model3010

Przemysłowy media konwerter z 1 portem Ethernet 10/100BaseT(X) i 1 gniazdem SFP. Wysoko wydajny konwerter..

Darmowa dostawa


Cena: 180,57 zł 170,72 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-S

Model1200-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 198,58 zł 174,43 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-SS

Model1200-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..


Cena: 203,27 zł 178,04 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-M

Model3012-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

Darmowa dostawa


Cena: 312,88 zł 276,39 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3011

Model3011

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 slotem Gigabit SFP. Mo..

Darmowa dostawa


Cena: 316,58 zł 280,19 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-S

Model3012-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 320,48 zł 282,06 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-SS

Model3012-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy z 1 portem Gigabit Ethernet..


Cena: 323,62 zł 287,64 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200PS CR

NS-200PS CR

Przemysłowy PoE Splitter. NS-200PS pełni rolę PD i dzieli sygnał danych i sygnał mocy, które są transmito..


Cena: 375,21 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

ECU101-1F

ECU101-1F

Przemysłowy Media Converter do zabudowy z 1 portem Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym. ECU101-1F to ..


Cena: 393,97 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km...

Darmowa dostawa


Cena: 474,55 zł 393,97 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(S)

IMC101B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy. Media konwerter jes..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 505,12 zł 429,33 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(M)

IMC102B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód wielomodowy, transmisja ..

W magazynie


Cena: 567,50 zł 445,56 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(S)

IMC102B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, transmisja ..


Cena: 580,31 zł 478,39 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(SS)

IMC101B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy, jednowłóknowy. Medi..


Cena: 566,19 zł 511,32 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200FC CR

NS-200FC CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 515,91 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FT CR

NS-200FT CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 515,91 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC102B-F(SS)

IMC102B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, jednowłókno..


Cena: 643,72 zł 560,89 zł Dostawa: 5-10 dni

RACK2000A

RACK2000A

Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK, 14 slotów na media konwertery. Posiada redundantne zasi..


Cena: 562,81 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GS

IMC101GT-1GS

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet na światłowód, port SFP. Konwerter posiada obudo..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 590,95 zł Dostawa: 1-2 dni

NMU

NMU

Przemysłowy media konwerter jako karta zarządzająca z 2 portami miedzianymi i 1 portem konsoli 100M. NMU..


Cena: 595,64 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFC-T CR

NS-200AFC-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethernet..


Cena: 595,64 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200AFT-T CR

NS-200AFT-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST.. Seria NS-200AF to konwerter Etherne..


Cena: 595,64 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FCS CR

NS-200FCS CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 15 km, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Et..


Cena: 595,64 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

RACK2000B

RACK2000B

Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK, 16 media konwertery bez obudowy (karty). Posiada redundan..


Cena: 609,71 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(M)

IMC101GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 619,09 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101-F-POE

IPMC101-F-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M w wersji PoE na światłowód 100Base-FX. Media kon..

Darmowa dostawa


Cena: 637,85 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC100-2T1F-1D

IMC100-2T1F-1D

Przemysłowy media konwerter, serwer portów szeregowych RS-232/422/485 na Ethernet lub światłowód. Montaż ..

Darmowa dostawa


Cena: 642,54 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFCS-T CR

NS-200AFCS-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethern..


Cena: 651,92 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC102GT-1GF(M)

IMC102GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 670,69 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(S)

IMC101GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 680,07 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101-GF-POE

IPMC101-GF-POE

Wzmocniony, przemysłowy media konwerter, Ethernet w wersji POE na światłowód 1000Base-FX.Media konwerter ..


Cena: 698,83 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101GT-GS-POE

IPMC101GT-GS-POE

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji PoE na światłowód 1000Base-X w wersji S..


Cena: 726,97 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GF(S)

IMC102GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 731,66 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GS

IMC102GT-1GS

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód, port SFP. ..

Darmowa dostawa


Cena: 862,28 zł 734,85 zł Dostawa: 5-10 dni

IPMC101GT-GF-POE

IPMC101GT-GF-POE

Wzmocniony, przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet w wersji POE na światłowód 1000Base-FX.Media ko..

Darmowa dostawa


Cena: 792,63 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200WDM-A CR

NS-200WDM-A CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednopasmowy, TX 1310 nm, RX 1550 nm, złącze SC. Seria konwe..


Cena: 802,01 zł Dostawa: 2-3 tygodnie


Przeglądasz 1 do 40 z 53 (2 stron)