Menu
Your Cart

Adaptery mediakonwerterów do szafy RACK

Przemysłowe adaptery do szafy RACK

Szafy rack to jedno z najpopularniejszych rozwiązań montażu niezbędnych urządzeń m.in. w systemach przemysłowych. Do urządzeń, które nie posiadają dedykowanych otworów montażowych, można zastosować specjalne adaptery do szafy RACK. Adaptery różnią się parametrami między innymi ilością slotów na mediakonwertery, napięciem, temperaturą pracy czy poborem mocy. Różnice wynikające z posiadanych funkcji dopasowania konkretnych modeli do poszczególnych projektów przemysłowych.

Najważniejsze cechy przemysłowych adapterów do szafy RACK

Istotną cechą wszystkich adapterów do szafy RACK jest to by spełniały wszystkie normy pracy w warunkach przemysłowych. Urządzenia przeznaczone do pracy w ciężkich i zmiennych warunkach jakie panują w środowisku przemysłowych powinny charakteryzować się możliwością pracy w dużym zakresie zmiennych temperatur, zarówno wysokich jak i niskich. Ważnym aspektem jest również odporność na pracę w środowisku o wysokiej wilgotności oraz pobieranie możliwie najmniejszej ilości energii. Wszystkie adaptery do szafy RACK wykonane są z metalu o najwyższej jakości i skonstruowane, tak aby emitowały jak najmniej hałasu.

Jak wybrać najlepszy metalowy adapter do szafy RACK?

W tej kategorii znajdą Państwo najlepsze adaptery do szafy RACK w atrakcyjnej cenie rynkowej. W zależności od potrzeb w ofercie dostępne są adaptery posiadające 14 lub 16 slotów na mediakonwertery wraz z redundantnym zasilaniem. Modele dostępne w naszej ofercie są wyposażone w funkcje hot-swap oraz plug-and-play dodatkowo posiadają wyświetlacz LED pokazujący status pracy urządzenia. Modele charakteryzują się łatwością obsługi oraz maksymalną wytrzymałością w ciężkich warunkach przemysłowych. Urządzenia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające możliwość pracy w przemyśle. W przypadku pytań lub wątpliwość skontaktuj się z nami, a my dobierzemy najlepszy adapter do szafy RACK do Twojego projektu. Przy dużej ilości zamówienia istnieje możliwość ustalenia indywidualnej ceny zakupu.

RACK2000A RACK2000A
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: RACK2000A
Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK, 14 slotów na media konwertery. Posiada redundantne zasilanie i 14 slotów na media konwertery z serii Model1100/1200 oraz Model3012. Jest łatwy w obsłudze, posiada funkcję hot-swap oraz plug-and-play. Pełny status pracy jest wyświetlany na diodach led.S..
679.56 zł
RACK2000B
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: RACK2000B
Wzmocniony metalowy adapter do szafy typu RACK, 16 media konwertery bez obudowy (karty). Posiada redundantne zasilanie i 16 slotów na media konwertery z serii Model1100/1200 oraz Model3012 w wersji bez obudowy. Jest łatwy w obsłudze, posiada funkcję hot-swap oraz plug-and-play. Pełny status pracy je..
1,094.85 zł
RACK2000C
5-10 dni
Producent: 3onedata Model: RACK2000C
Zarządzalny metalowy adapter do szafy typu RACK, 16 slotów na media konwertery. Posiada redundantne zasilanie i 16 slotów na media konwertery z serii Model1100M. Adapter jest zarządzalny przez internet, łatwy w obsłudze, hot-swap oraz plug-and-play. Pełny status pracy jest wyświetlany na diodach LED..
2,189.75 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.