Menu
Your Cart

Kurtyny i bariery świetlne

Świetlne kurtyny i bariery bezpieczeństwa

Kurtyny i bariery to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań do zachowania bezpieczeństwa podczas produkcji. W zależności od potrzeb mogą wytyczać całą strefę bezpieczeństwa niedostępną dla człowieka lub chronić obszar, w którym nie powinien pojawić się np. palec operatora maszyny. W tej kategorii oferujemy naszym klientom najlepszej jakości przemysłowe bariery i kurtyny świetlne w konkurencyjnych cenach. Sprzedajemy tylko urządzenia renomowanych marek takich jak Datalogic, która cieszy się uznaniem, w środowisku automatyki przemysłowej, gdzie liczy się niezawodność i jakość produktu.

Najważniejsze funkcje przemysłowych kurtyn i barier bezpieczeństwa

Kurtyny i bariery składają się z dwóch elementów nadajnika i odbiornika, aby wszystko działało bez zarzutu te dwa elementy muszą niezawodnie współpracować. Najważniejsze funkcje, które powinny być dopasowane do danej instalacji to: czas reakcji, klasa bezpieczeństwa, liczba promieni, wielkość strefy ochronnej czy zasięg pola. Bariery i kurtyny są na tyle uniwersalne, że można je dopasować i wykorzystać w dowolnym projekcie z zakresu bezpieczeństwa.

Świetlne kurtyny i bariery bezpieczeństwa na specjalne zamówienie

Szerszą specyfikację można znaleźć w opisie konkretnego modelu kurtyny lub bariery bezpieczeństwa. Warto o tym pamiętać, że na specjalne zamówienie klienta producent na etapie produkcji może zmienić parametry zamawianego urządzenia lub wyposażyć je w dodatkowe funkcje. Dlatego w przypadku braku kurtyny spełniającej oczekiwania klienta zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami, którzy indywidualnie zaproponują idealne rozwiązanie. Zadzwoń pod numer telefonu +48 58 380 36 44.

Laser Sentinel
2-3 tygodnie
Producent: Datalogic Model: Laser Sentinel
Innowacyjny, ulepszony model popularnego lasera bezpieczeństwa Sentinel (SLS) firmy Datalogic, który pomaga osiągnąć najlepsze standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo personelu i wydajność procesu produkcyjnego. Laser Sentinel ma ogromny kąt widzenia, bo aż 275°, a po umieszczeniu w rogu obszaru całkowicie chroni obie strony maszyny lub pojazdu. Korzystanie z dwóch modeli zapewnia ochronę obwodową 360°. ..
0.00 zł
SG2
2-3 tygodnie
Producent: Datalogic Model: SG2
Kurtyna Datalogic SG2 PRESENCE BASE służąca do wykrywania obecności osób stojących w chronionym obszarze. Kurtyna zamontowana horyzontalnie może chronić powierzchnię do 34 metrów kwadratowych. Kurtyny te posiadają zasięg działania do 19m. Dostępne są modele o wysokości ochronnej od 300 do 1800mm, ze skokiem 150mm, z rozdzielczością ochronną 50mm lub 90mm.Zwarta obudowa oraz specjalna konstrukcja optoelektroniki zapewniają najlepszą efektywność d..
0.00 zł
SG4-H SG4-H
2-3 tygodnie
Producent: Datalogic Model: SG4-H
Kurtyna Datalogic SG4-H zaprojektowana specjalnie do aplikacji w przemyśle farmaceutycznym. Kurtyna przeznaczona jest do ochrony palca, i posiada zasięg działania do 6m. Dostępne są modele o wysokości ochronnej od 150 do 450mm, ze skokiem 150mm, z rozdzielczością ochronną 14mm. Posiada stopień ochrony IP65 (EN 60529) / IP69K, obudowę ze stali nierdzewnej AISI 316L pozbawioną ostrych krawędzi i otworów (chropowatość < 0,8µm), oraz szklane ..
0.00 zł
SLIM SLIM
2-3 tygodnie
Producent: Datalogic Model: SLIM
Kurtyna Datalogic SLIM przeznaczona do ochrony palców lub rąk, z zasięgiem 6m. Kurtyna Datalogic SLIM przeznaczona jest do ochrony palca lub ręki, i posiada zasięg działania do 6m. Dostępne są modele o wysokości ochronnej 150, 210, a następnie od 270 do 1200mm, ze skokiem 300mm, z rozdzielczością ochronną 14, 24 lub 34mm.Kompaktowa obudowa oraz specjalna konstrukcja optoelektroniki zapewniają najlepszą efektywność działania. Dzięki wskaźnikom sta..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.