Menu
Your Cart

Przemysłowy router BACnet IP na MSTP - jak wpiąć urządzenia z RS-485 w sieć BACnet IP?

Przemysłowe routery BACnet (RS-485 na Ethernet)

W tej kategorii znajdziesz routery BACnet IP na BACnet MSTP. BACnet to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej. Komunikuje się on m.in. z systemami sterowania, alarmowymi i ppoż., klimatyzacją, ogrzewaniem, wentylacją i innymi systemami automatycznymi wykorzystywanymi wewnątrz budynku. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń BACnet MSTP (interfejs RS-485) z siecią BACnet IP (np. z nadrzędnym systemem BMS lub SCADA).

Cechy i funkcje naszych routerów BACnet

Routery BACnet dostępne w naszej ofercie obsługują BACnet MSTP na klasycznym złączu śrubowym RS-485 i BACnet IP na złączu Ethernetowym z RJ45. Każdy router pozwala na podłączenia maksymalnie do 32 urządzeń po stronie BACnet MSTP. Routery BACnetowe w zależności od modelu są najczęściej zasilane napięciem 9-36VDC lub akumulatorowo 24VAC i posiadają możliwość montażu panelowego lub na szynie DIN. Dodatkowo charakteryzuje je odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość montażu w skrzynkach zewnętrznych narażonych na mróz i przemysłowych szafach sterowniczych o bardzo wysokich temperaturach.

Wszystkie routery BACnet posiadają darmowe oprogramowanie, które pozwala na ich łatwą konfigurację. W zależności od wybranego modelu routery są konfigurowane za pomocą aplikacji dostarczonej przez producenta (np. program MAPS) lub przy pomocy funkcji wbudowanego serwera WWW.

Wybrane routery BACnet dostępne w naszej ofercie posiadają oficjalne certyfikaty UL i BTL oraz wspierają BBMD (Bacnet broadcast managment device). Niektóre modele routerów posiadają wbudowane narzędzia diagnostyczne oraz funkcję BACnet explorer, która pozwala na szybkie skanowanie magistrali w poszukiwaniu urządzeń komunikujących się w protokole BACnet i automatyczne dodawanie ich do późniejszej konfiguracji.

Wybierz router BACnet, który chcesz i przeczytaj opis techniczny, aby uzyskać więcej informacji.

Router BACnet - jak zamienić BACnet MSTP z RS-485 na BACnet IP
INBACRTR0320000
Nowość 5-7 dni
Producent: Intesis Model: INBACRTR0320000
Przemysłowa brama BACnet MS/TP na router BACnet IP Zintegruj BACnet MS/TP z urządzeniami BACnet IP za pomocą naszego routera BACnet. Jest to kompaktowe, wielosieciowe urządzenie BACnet, które zapewnia płynne routing pomiędzy sieciami BACnet/IP i BACnet MS/TP. Celem tej integracji jest udostępnienie urządzeń BACnet, ich obiektów i zasobów niezależnie od sieci BACnet, do której są podłączone. Cechy: Certyfikat UL Certyfikat BTL Obsługa do 32 u..
1,804.75 zł
HD67686-A1 HD67686-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67686-A1
Router BACnet, konwerter BACnet IP (Ethernet) na BACnet MSTP (RS485), typ obudowy A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67686 umożliwia połączenie sieci BACnet MSTP z siecią BACnet IP. Obsługuje zarówno BACnet/IP, jak i BACnet/Ethernet po stronie Ethernetu i BACnet MSTP po stronie RS485. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67686.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67686 na twoim komputerze możesz:Określić parametr..
1,873.04 zł
HD67686-B2 HD67686-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67686-B2
Przemysłowy konwerter BACnet IP (Ethernet) na BACnet MS/TP (RS485), typ obudowy B, montaż na szynę DIN. HD67686 umożliwia połączenie sieci BACnet MSTP z siecią BACnet IP. Obsługuje zarówno BACnet/IP, jak i BACnet/Ethernet po stronie Ethernetu i BACnet MSTP po stronie RS485. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67686.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67686 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii IP..
1,873.04 zł
BASRT-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRT-B
Przemysłowy router wielo-sieciowy BACnet z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. Model BASRT-B od Contemporary Controls.Router BACnet, taki jak model BASRT-B, służy do integracji i komunikacji między różnymi sieciami i urządzeniami w systemach automatyki budynkowej. Konkretnie, jego zadania obejmują:Routowanie Ruchu Sieciowego: Umożliwia komunikację między różnymi sieciami BACnet, takimi jak BACnet/IP, BACnet MS/TP i BACnet Ethernet, co pozwala na ..
2,024.25 zł
BASRTP-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRTP-B
Przenośny przemysłowy router wielo-sieciowy z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. Przenośny BASrouter jest kompaktowym wielo-sieciowym routerem BACnet, który zapewnia wszechstronne niezależne trasowanie między sieciami BACnet/IP, BACnet Ethernet (ISO 8802-3) i BACnet MS/TP. Jest to doskonałe urządzenie do uruchamiania i / lub rozwiązywania problemów dzięki funkcjom diagnostycznym BACnet. Strona "Status" BACnet MS/TP z graficzną tabelą aktualnego ..
2,390.07 zł
BASRTLX-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRTLX-B
Przemysłowy router wysokowydajny BACnet z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. BASrouterLX to wysokowydajny przemysłowy router BACnet zapewniający samodzielne przekierowywanie pomiędzy sieciami BACnet, takimi jak BACnet/IP, BACnet Ethernet i BACnet MS/TP. Poza szybkim procesorem ma zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie niewolników MS/TP, przechwytywanie i przechowywanie ramek MS/TP do użytku z Wireshark®. Można wprowadzić do 50 w..
3,116.85 zł
INBACACA004I000
Nowość 5-7 dni
Producent: Intesis Model: INBACACA004I000
Przemysłowa brama z systemem Bosch Commercial i VRF do BACnet IP/MSTP do 4 jednostek wewnętrznych, 1 jednostka zewnętrzna. Interfejs Bosch został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić dwukierunkowe sterowanie i monitorowanie systemów Bosch VRF z poziomu BMS, SCADA, PLC lub dowolnego innego urządzenia pracującego jako serwer IP BACnet lub moduł główny BACnet MSTP. Cechy: Certyfikat UL Certyfikat BTL Bezpośredni dostęp do magistrali komuni..
4,609.43 zł
Wyświetlanie od 1 do 7 z 7 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.