Menu
Your Cart

Konwertery EnOcean na Ethernet/IP

Przemysłowy konwerter EnOcean na EtherNet/IP

W tej części naszego sklepu znajdą Państwo konwertery z EnOcean na interfejs EtherNet/IP. Konwertery pozwalają na skomunikowanie urządzeń z protokołem EnOcean takich jak czujniki z urządzeniami z protokołem Ethernet/IP (np. sterowniki Rockwell Automation).

Poznaj lepiej nasze konwertery EnOcean na EtherNet/IP

Każdy dostępny w naszej ofercie konwerter EnOcean na EtherNet/IP zapewnia łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość montażu w puszkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery EnOcean na EtherNet/IP są urządzeniami kompleksowo przystosowanymi do pracy w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia, konwertery są bardzo łatwe w konfiguracji.

Wybierz konwerter EnOcean na Ethernet/IP, który Cię interesuje i przeczytaj szczegółowy opis techniczny:

HD67C63-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67C63-B2
Przemysłowy konwerter EnOcean na EtherNet/IP slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67C63 jest konwerterem podrzędnym EnOcean na sieć EtherNet/IP, dzięki czemu można połączyć sieć EnOCean z urządzeniem nadrzędnym EtherNet/IP w celu wymiany informacji między urządzeniem nadrzędnym EtherNet/IP (np. systemem nadzoru, sterownikiem PLC itp.) a siecią EnOcean. Specyfikacja:Porty: 1xEthernetProtokół EtherNet/IP: EtherNet/IP SlaveProtokół Ethernet..
2,123.22 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.