komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Switche Przemysłowe

Switche przemysłowe

Switche przemysłowe są obecnie bardzo popularnym i kluczowym elementem każdej przemysłowej sieci komunikacyjnej, od ich niezawodności zależy jakość całego systemu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wzmocnione switche dedykowane do pracy w przemysłowych warunkach środowiskowych. W zależności od modelu, montaż switchy jest możliwy w szafie RACK z temperaturami pracy od -20°C do 50°C oraz na szynę DIN z temperaturami pracy od -40°C do 75°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Mimo bardzo atrakcyjnych cen nasza oferta nie zawiera switchów komercyjnych. W cenach odrobinę wyższych od standardowych rozwiązań biurowych o temperaturze pracy 0°C-50°C i niskiej odporności otrzymują Państwo trwałe switche z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Switche przemysłowe zapewniają długą bezawaryjną pracę dzięki odporności na wyjątkowo wysokie oraz niskie temperatury, wstrząsy, przepięcia, wibracje oraz zakłócenia elektromagnetyczne - co potwierdza zgodność z normami EMC, EMC, EN 61000 oraz IEC. Popularne modele switchów są zawsze dostępne w magazynie, dzięki czemu dostawa jest natychmiastowa. Na specjalne życzenie umożliwiamy wypożyczenie dostępnych urządzeń na bezpłatne testy.

W naszej ofercie znajdziesz 4 kategorie switchów przemysłowych, które różnią się od siebie budową oraz funkcjonalnością. Przygotowaliśmy dla Ciebie switche:


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


PowerBox

PowerBox

5-portowy router Ethernetowy z portami PoE, w obudowie wodoodpornej. PowerBOX jest 5-portowym router..


Cena: 241,10 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215

IES215

Niezarządzalny, 5-portowy switch Ethernet na szynę DIN z przemysłowym zakresem temperatur pracy od -40°C ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 296,09 zł 262,25 zł Dostawa: 1-2 dni

PowerBox Pro

PowerBox Pro

5-portowy router Gigabit Ethernet z portami PoE oraz portem SFP w obudowie wodoodpornej. PowerBox Pr..


Cena: 346,84 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308

IES308

Niezarządzalny, 8-portowy switch Ethernet na szynę DIN z przemysłowym zakresem temperatur pracy od -40°C ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 532,95 zł 490,66 zł Dostawa: 1-2 dni

CSS326-24G-2S+RM

CSS326-24G-2S+RM

Przemysłowy przełącznik ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP. Przełącznik CSS..


Cena: 491,08 zł Dostawa: 2-3 dni

IPS215-4POE

IPS215-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem Etherne..

Darmowa dostawa


Cena: 681,00 zł 516,04 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

Darmowa dostawa


Cena: 545,64 zł 518,36 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS109-8G-1S-2HnD-IN

CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet, WiFi i 1 gniazdem SFP. CRS109-8G-1S-2Hn..


Cena: 528,73 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-F-4POE

IPS215-F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

Darmowa dostawa


Cena: 837,50 zł 613,32 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS125-24G-1S-IN

CRS125-24G-1S-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 1 gniazdem SFP. CRS125-24G-1S-IN łącz..


Cena: 668,31 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-4POE

IPS318-4POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 4 portami fast E..

Darmowa dostawa


Cena: 918,33 zł 685,23 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS326-24G-2S+RM

CRS326-24G-2S+RM

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP+. Posiada opcję "Dual..


Cena: 706,38 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny, 3-portowy switch Ethernet z dwoma portami światłowodowymi, końcówka SC/ST. Obudowa IP40, ..

Darmowa dostawa


Cena: 752,90 zł 715,26 zł Dostawa: 5-10 dni

IES205G

IES205G

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy, posiada 5 portów Gigabit Ethernet 10/100/1000M, metalową ob..

Darmowa dostawa


Cena: 769,82 zł 731,33 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS125-24G-1S-2HnD-IN

CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet, WiFi i 1 gniazdem SFP. CRS125-24G-1S-2..


Cena: 740,22 zł Dostawa: 5-10 dni

ES1008G-8POE-150W

ES1008G-8POE-150W

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami 10/100/1000M w wersji PoE, zasilaniem 230VAC i z..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 748,67 zł Dostawa: 1-2 dni

IPS205G-4POE

IPS205G-4POE

Przemysłowy Niezarządzalny Switch Gigabitowy PoE z 5 portami 10/100/1000Base-T(X). Nezarządzalny, 5-..

Darmowa dostawa


Cena: 1.048,99 zł 786,74 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308-1F

IES308-1F

Niezarządzalny, 8-portowy (7 portów fast Ethernet i jeden port 100Base-FX) switch na szynę DIN z przemysł..

Darmowa dostawa


Cena: 829,04 zł 787,59 zł Dostawa: 5-10 dni

ES5008G-8POE-150W

ES5008G-8POE-150W

Zarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami 10/100/1000M w wersji PoE, zasilaniem 230VAC i zakr..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 807,89 zł Dostawa: 1-2 dni

CRS210-8G-2S+IN

CRS210-8G-2S+IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP+. CRS210-8G-2S+IN posi..


Cena: 812,12 zł Dostawa: 5-10 dni

IES208G

IES208G

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy, posiada 8 portów Gigabit Ethernet 10/100/1000M, metalową ob..

Darmowa dostawa


Cena: 930,56 zł 884,03 zł Dostawa: 5-10 dni

ES5010G-2GS-8POE-150W

ES5010G-2GS-8POE-150W

Zarządzalny, 10-portowy switch przemysłowy z 8 portami 10/100/1000M w wersji PoE, 2 portami SFP, zasilani..

Darmowa dostawa


Cena: 943,16 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308-2F

IES308-2F

Niezarządzalny, 8-portowy switch (6 portów fast Ethernet i dwa porty 100Base-FX) na szynę DIN z przemysło..

Darmowa dostawa


Cena: 1.040,53 zł 988,50 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS316-2GC-4POE

IPS316-2GC-4POE

Niezarządzalny, 6-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 2 portami gigabi..

Darmowa dostawa


Cena: 1.319,70 zł 989,77 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS319-1GC-4POE

IPS319-1GC-4POE

Przemysłowy Niezarządzalny Switch PoE z 4 portami 10/100M Ethernet, 4 portami PoE i 1 portem Gigabit Comb..


Cena: 1.387,37 zł 1.040,53 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-8POE

IPS318-8POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i redundantnym zas..

Darmowa dostawa


Cena: 1.188,57 zł Dostawa: 5-10 dni

RB1100AHx2

RB1100AHx2

Przemysłowy router z 13 portami Gigabit Ethernet i dwurdzeniowym procesorem. RB1100AHx2 to router Gi..


Cena: 1.222,41 zł Dostawa: 5-10 dni

RB1100AHx4

RB1100AHx4

Przemysłowy router z 13 portami Gigabit Ethernet i redundantnym zasilaniem. RB1100AHx4 Dude Edition ..


Cena: 1.222,41 zł Dostawa: 5-10 dni

IES1016

IES1016

Niezarządzalny, 16-portowy switch przemysłowy, posiada 16 portów Ethernet 10/100M i metalową obudowę IP30..

Darmowa dostawa


Cena: 1.312,68 zł 1.247,37 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS317-1G-16S+RM

CRS317-1G-16S+RM

Przemysłowy switch ethernetowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 16 gniazdami SFP+. Nowy przełącznik Clo..


Cena: 1.416,98 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS618-4POE

IPS618-4POE

Zarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 4 portami fast Ethe..

Darmowa dostawa


Cena: 1.920,33 zł 1.442,36 zł Dostawa: 5-10 dni

IES608

IES608

Zarządzalny, 8-portowy switch Ethernet na szynę DIN z redundantnym zasilaniem, przemysłowym zakresem temp..

Darmowa dostawa


Cena: 1.586,18 zł 1.506,87 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS7110-2GC-4POE

IPS7110-2GC-4POE

Przemysłowy, zarządzalny redundantny Switch Ethernetowy z 4 portami 10/100M Ethernet, 4 portami 10/100M E..

Darmowa dostawa


Cena: 2.055,68 zł 1.543,88 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS618-2F-4POE

IPS618-2F-4POE

Przemysłowy, zarządzalny i redundantny Switch Ethernetowy z 6 portami 10/100M i 2 portami światłowodowymi..


Cena: 2.191,04 zł 1.641,16 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS716-2GC-4POE

IPS716-2GC-4POE

Zarządzalny, redundantny Switch przemysłowy z 4 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo SFP.&n..


Cena: 1.653,85 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS7110-2GC-8POE

IPS7110-2GC-8POE

Przemysłowy, zarządzalny redundantny Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit ..

Darmowa dostawa


Cena: 2.258,71 zł 1.691,92 zł Dostawa: 5-10 dni

CCR1009-7G-1C-1S+PC

CCR1009-7G-1C-1S+PC

Router przemysłowy z 7 portami Gigabit Ethernet oraz 1 slotem SFP. Bez przełącznika - urządzenie pos..


Cena: 1.751,14 zł Dostawa: 5-10 dni

ES5018-16POE-300W

ES5018-16POE-300W

Zarządzalny, 18-portowy switch przemyslowy z 14 portami 10/100M w wersji PoE, 2 portami 10/100/1000M w we..

Darmowa dostawa


Cena: 1.755,11 zł Dostawa: 5-10 dni

TNS5508

TNS5508

Przemysłowy zarządzalny Switch Ethernetowy warstwy drugiej z 8 Portami 10/100Base-T(X) M12. TNS5508 ..


Cena: 1.801,89 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS715-1GC-4POE

IPS715-1GC-4POE

Zarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE, 1 portem gigabit com..

Darmowa dostawa


Cena: 1.814,58 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 96 (3 stron)