komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Switche Przemysłowe

Switche przemysłowe

Switche przemysłowe są obecnie bardzo popularnym i kluczowym elementem każdej przemysłowej sieci komunikacyjnej, od ich niezawodności zależy jakość całego systemu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wzmocnione switche dedykowane do pracy w przemysłowych warunkach środowiskowych. W zależności od modelu, montaż switchy jest możliwy w szafie RACK z temperaturami pracy od -20°C do 50°C oraz na szynę DIN z temperaturami pracy od -40°C do 75°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Nasza oferta nie zawiera switchów komercyjnych. W konkurencyjnej cenie otrzymują Państwo trwałe switche z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Switche przemysłowe zapewniają długą bezawaryjną pracę dzięki odporności na wyjątkowo wysokie oraz niskie temperatury, wstrząsy, przepięcia, wibracje oraz zakłócenia elektromagnetyczne - co potwierdza zgodność z normami EMC, EMC, EN 61000 oraz IEC. Popularne modele switchów są zawsze dostępne w magazynie, dzięki czemu dostawa jest natychmiastowa. Na specjalne życzenie umożliwiamy wypożyczenie dostępnych urządzeń na bezpłatne testy.

W naszej ofercie znajdziesz kategorie switchów przemysłowych, które różnią się od siebie budową oraz funkcjonalnością. Przygotowaliśmy dla Ciebie switche:


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


IES215

IES215

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 5 portami 10/100BaseT(X). IES215 to niezarządzalny przemy..

W magazynie


Cena: 296,35 zł 199,82 zł Dostawa: 1-2 dni

PS1005G-1GT-4PoE

PS1005G-1GT-4PoE

Przemysłowy niezarządzalny Switch z 5 portami Ethernet Gigabit PoE. Przełącznik PS1005G-1GT-4PoE z 5 port..

W magazynie


Cena: 338,68 zł 304,81 zł Dostawa: 1-2 dni

EISK5-100T

EISK5-100T

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 5 portami Fast Ethernet. Przełącznik EISK5-100T Skorpio..


Cena: 323,86 zł Dostawa: 5-10 dni

EIBA5-100T

EIBA5-100T

Przemysłowe niezarządzane przełączniki serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 po..


Cena: 349,26 zł Dostawa: 5-10 dni

EIBA5-100TR

EIBA5-100TR

Przemysłowe niezarządzane przełączniki serii BAS do szaf o małej głębokości i systemów okablowania z 5 po..


Cena: 349,26 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

Darmowa dostawa


Cena: 546,12 zł 440,28 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK8-100T

EISK8-100T

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet z 8 portami Fast Ethernet. Przełącznik EISK8-100T Skorpio..


Cena: 482,62 zł Dostawa: 5-10 dni

IES318

IES318

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X). IES318 to niezarządzalny inteligentny przem..

Darmowa dostawa


Cena: 533,42 zł 491,09 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-4POE

IPS215-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem Etherne..

Darmowa dostawa


Cena: 681,59 zł 516,49 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 3 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/ST. IES215-2F..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 668,89 zł 524,95 zł Dostawa: 1-2 dni

IES318-1F

IES318-1F

Niezarządzalny switch przemysłowy z 7 portami Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym SC/ST. IES318-1F to..

Darmowa dostawa


Cena: 829,77 zł 550,36 zł Dostawa: 5-10 dni

IES205G

IES205G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. IES205G to przemysłowy niezar..

Darmowa dostawa


Cena: 558,82 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-100TH

EISK5-100TH

5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diag..


Cena: 588,46 zł Dostawa: 5-10 dni

IEM7110-3G

IEM7110-3G

Przemysłowy redundantny wbudowany Switch Ethernetowy z 7 portami 100M i 3 portami 1000M. IEM7110-3G jest ..


Cena: 613,86 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-F-4POE

IPS215-F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 838,23 zł 613,86 zł Dostawa: 1-2 dni

ES208G

ES208G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100/1000BaseT(X). ES208G to niezarządzalny p..

Darmowa dostawa


Cena: 719,70 zł 622,32 zł Dostawa: 5-10 dni

IES318-2F

IES318-2F

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 6 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi SC/S..

Darmowa dostawa


Cena: 1.041,44 zł 635,03 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS315-1GC-4POE

IPS315-1GC-4POE

Przemysłowy niezarządzalny Switch z 4 portami PoE 10/100M Ethernet i 1 portem Gigabit Combo. IPS315-1GC-4..


Cena: 850,93 zł 635,03 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-100TF

EISK5-100TF

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z 4 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. Przełącznik Skorpi..


Cena: 647,73 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-4POE

IPS318-4POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 4 portami fast E..

Darmowa dostawa


Cena: 919,14 zł 685,83 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206G-2GS

IES206G-2GS

Niezarządzalny, Gigabitowy switch przemysłowy z 4 portami Gigabit Ethernet i 2 slotami Gigabit SFP. IES20..


Cena: 723,93 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206-2GS

IES206-2GS

Niezarządzalny switch przemysłowy z 4 portami Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES206-2GS jest przemysło..


Cena: 736,63 zł Dostawa: 5-10 dni

ES1024

ES1024

Niezarządzalny, ekonomiczny, 24-portowy switch Ethernetowy z montażem do 19" szafy RACK 1U. Przełączniki ..


Cena: 778,96 zł Dostawa: 5-10 dni

PS5010G-2GS-8PoE

PS5010G-2GS-8PoE

Zarządzalny, 10-portowy switch Ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet PoE i 2 portami Gigabit SFP. PS50..


Cena: 804,37 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-GT

EISK5-GT

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. Przełącznik gigabitowy E..


Cena: 876,33 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK5-GTH

EISK5-GTH

5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diag..


Cena: 876,33 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK8-GT

EISK8-GT

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet. Przełącznik gigabitowy E..


Cena: 876,33 zł Dostawa: 5-10 dni

EISK8-GTH

EISK8-GTH

8-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu. Przełączniki diag..


Cena: 876,33 zł Dostawa: 5-10 dni

IES2010-2GS

IES2010-2GS

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami Fast Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES2010-2GS to przemysł..


Cena: 918,67 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-2D(RS-232)

IES615-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 5 portami 10/100Mbps i 2 portami RS-232. IES615-2D (RS-232) to prze..


Cena: 918,67 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS2000-1GT-4GPOE

IPS2000-1GT-4GPOE

Przemysłowy niezarządzalny Switch Gigabitowy PoE z 5 portami 10/100/1000Base-T(X). Switch przemysłowy z 4..

Darmowa dostawa


Cena: 918,67 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-2D(RS-485)

IES615-2D(RS-485)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 5 portami 10/100Mbps i 2 portami RS-485/422. IES615-2D (RS-485) to ..


Cena: 965,24 zł Dostawa: 5-10 dni

ES1026-2F

ES1026-2F

Przemysłowy przełącznik Ethernet z 24 portami 10Base-T/100BaseTX i 2 portami światłowodowymi. ES1026-2F o..


Cena: 1.028,74 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS316-2GC-4POE

IPS316-2GC-4POE

Niezarządzalny, 6-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 2 portami gigabi..

Darmowa dostawa


Cena: 1.028,74 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS2000-1GF-4GPOE

IPS2000-1GF-4GPOE

Przemysłowy niezarządzalny Switch Gigabitowy 4 portami PoE 10/100/1000Base-T(X) i 1 portem światłowodowym..


Cena: 1.045,67 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-1F-2D(RS-232)

IES615-1F-2D(RS-232)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-232. I..


Cena: 1.104,94 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-8POE

IPS318-8POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i redundantnym zas..

Darmowa dostawa


Cena: 1.189,61 zł Dostawa: 5-10 dni

IES615-1F-2D(RS-485)

IES615-1F-2D(RS-485)

Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z 4 portami 10/100Mbps, 1 portem światłowodowym i 2 portami RS-485/42..


Cena: 1.206,55 zł Dostawa: 5-10 dni

IES618

IES618

Zarządzalny, 8-portowy switch Ethernet na szynę DIN z redundantnym zasilaniem, przemysłowym zakresem temp..

Darmowa dostawa


Cena: 1.219,25 zł Dostawa: 5-10 dni

RB1100AHx4

RB1100AHx4

Przemysłowy router z 13 portami Gigabit Ethernet i redundantnym zasilaniem. RB1100AHx4 Dude Edition posia..


Cena: 1.223,48 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 162 (5 stron)