komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Część oferty jest niedostępna w sklepie internetowym - prześlij zapytanie!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Switche Przemysłowe

Switche przemysłowe

Switche przemysłowe są obecnie bardzo popularnym i kluczowym elementem każdej przemysłowej sieci komunikacyjnej, od ich niezawodności zależy jakość całego systemu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wzmocnione switche dedykowane do pracy w przemysłowych warunkach środowiskowych. W zależności od modelu, montaż switchy jest możliwy w szafie RACK z temperaturami pracy od -20°C do 50°C oraz na szynę DIN z temperaturami pracy od -40°C do 75°C.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Mimo bardzo atrakcyjnych cen nasza oferta nie zawiera switchów komercyjnych. W cenach odrobinę wyższych od standardowych rozwiązań biurowych o temperaturze pracy 0°C-50°C i niskiej odporności otrzymują Państwo trwałe switche z 5-letnią gwarancją, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Switche przemysłowe zapewniają długą bezawaryjną pracę dzięki odporności na wyjątkowo wysokie oraz niskie temperatury, wstrząsy, przepięcia, wibracje oraz zakłócenia elektromagnetyczne - co potwierdza zgodność z normami EMC, EMC, EN 61000 oraz IEC. Popularne modele switchów są zawsze dostępne w magazynie, dzięki czemu dostawa jest natychmiastowa. Na specjalne życzenie umożliwiamy wypożyczenie dostępnych urządzeń na bezpłatne testy.

W naszej ofercie znajdziesz 4 kategorie switchów przemysłowych, które różnią się od siebie budową oraz funkcjonalnością. Przygotowaliśmy dla Ciebie switche:


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


PowerBox

PowerBox

5-portowy router Ethernetowy z portami PoE, w obudowie wodoodpornej. PowerBOX jest 5-portowym router..


Cena: 241,31 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215

IES215

Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernetowy z 5 portami 10/100BaseT(X). IES215 to niezarządzalny przemy..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 296,35 zł 262,48 zł Dostawa: 1-2 dni

PowerBox Pro

PowerBox Pro

5-portowy router Gigabit Ethernet z portami PoE oraz portem SFP w obudowie wodoodpornej. PowerBox Pr..


Cena: 347,15 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308

IES308

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X). IES308 to niezarządzalny inteligentny przem..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 533,42 zł 491,09 zł Dostawa: 1-2 dni

CSS326-24G-2S+RM

CSS326-24G-2S+RM

Przemysłowy przełącznik ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP. Przełącznik CSS..


Cena: 491,51 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-4POE

IPS215-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem Etherne..

Darmowa dostawa


Cena: 681,59 zł 516,49 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-1F

IES215-1F

Niezarządzalny, 4-portowy switch Ethernet z jednym portem światłowodowym o końcówce SC/ST. Obudowa IP40, ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 546,12 zł 518,82 zł Dostawa: 1-2 dni

CRS109-8G-1S-2HnD-IN

CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet, WiFi i 1 gniazdem SFP. CRS109-8G-1S-2Hn..


Cena: 529,19 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS215-F-4POE

IPS215-F-4POE

Niezarządzalny, 5-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 1 portem światło..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 838,23 zł 613,86 zł Dostawa: 1-2 dni

CRS125-24G-1S-IN

CRS125-24G-1S-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 1 gniazdem SFP. CRS125-24G-1S-IN łącz..


Cena: 668,89 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-4POE

IPS318-4POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 4 portami fast E..

Darmowa dostawa


Cena: 919,14 zł 685,83 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS326-24G-2S+RM

CRS326-24G-2S+RM

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP+. Posiada opcję "Dual..


Cena: 706,99 zł Dostawa: 5-10 dni

IES215-2F

IES215-2F

Niezarządzalny switch Ethernetowy z 3 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi. IES215-2F to ni..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 753,56 zł 715,88 zł Dostawa: 1-2 dni

IES205G

IES205G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 5 portami Gigabit Ethernet. IES205G to przemysłowy niezar..

Darmowa dostawa


Cena: 770,50 zł 731,97 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS125-24G-1S-2HnD-IN

CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 24 portami Gigabit Ethernet, WiFi i 1 gniazdem SFP. CRS125-24G-1S-2..


Cena: 740,86 zł Dostawa: 5-10 dni

ES1008G-8POE-150W

ES1008G-8POE-150W

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami 10/100/1000M w wersji PoE, zasilaniem 230VAC i z..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 749,33 zł Dostawa: 1-2 dni

IPS205G-4POE

IPS205G-4POE

Przemysłowy Niezarządzalny Switch Gigabitowy PoE z 5 portami 10/100/1000Base-T(X). Nezarządzalny, 5-..

Darmowa dostawa


Cena: 1.049,91 zł 787,43 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308-1F

IES308-1F

Niezarządzalny switch przemysłowy z 7 portami Fast Ethernet i 1 portem światłowodowym. IES308-1F to nieza..

Darmowa dostawa


Cena: 829,77 zł 788,28 zł Dostawa: 5-10 dni

ES5008G-8POE-150W

ES5008G-8POE-150W

Zarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami 10/100/1000M w wersji PoE, zasilaniem 230VAC i zakr..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 808,60 zł Dostawa: 1-2 dni

CRS210-8G-2S+IN

CRS210-8G-2S+IN

Przemysłowy switch ethernetowy z 8 portami Gigabit Ethernet i 2 gniazdami SFP+. CRS210-8G-2S+IN posi..


Cena: 812,83 zł Dostawa: 5-10 dni

IES208G

IES208G

Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100/1000BaseT(X). IES208G to niezarządzalny ..

Darmowa dostawa


Cena: 931,37 zł 884,80 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206-2GS

IES206-2GS

Niezarządzalny switch przemysłowy z 4 portami Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES206-2GS jest przemysło..


Cena: 927,14 zł Dostawa: 5-10 dni

IES206G-2GS

IES206G-2GS

Niezarządzalny, Gigabitowy switch przemysłowy z 4 portami Gigabit Ethernet i 2 slotami Gigabit SFP. IES20..


Cena: 952,54 zł Dostawa: 5-10 dni

IES308-2F

IES308-2F

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 6 portami 10/100BaseT(X) i 2 portami światłowodowymi. IES..

Darmowa dostawa


Cena: 1.041,44 zł 989,37 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS316-2GC-4POE

IPS316-2GC-4POE

Niezarządzalny, 6-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 2 portami gigabi..

Darmowa dostawa


Cena: 1.320,85 zł 990,64 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS319-1GC-4POE

IPS319-1GC-4POE

Przemysłowy Niezarządzalny Switch PoE z 4 portami 10/100M Ethernet, 4 portami PoE i 1 portem Gigabit Comb..


Cena: 1.388,59 zł 1.041,44 zł Dostawa: 5-10 dni

IES2010-2GS

IES2010-2GS

Przemysłowy Switch Ethernetowy z 8 portami Fast Ethernet i 2 portami Gigabit SFP. IES2010-2GS to przemysł..


Cena: 1.181,15 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS318-8POE

IPS318-8POE

Niezarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 8 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i redundantnym zas..

Darmowa dostawa


Cena: 1.189,61 zł Dostawa: 5-10 dni

RB1100AHx2

RB1100AHx2

Przemysłowy router z 13 portami Gigabit Ethernet i dwurdzeniowym procesorem. RB1100AHx2 to router Gi..


Cena: 1.223,48 zł Dostawa: 5-10 dni

RB1100AHx4

RB1100AHx4

Przemysłowy router z 13 portami Gigabit Ethernet i redundantnym zasilaniem. RB1100AHx4 Dude Edition ..


Cena: 1.223,48 zł Dostawa: 5-10 dni

IES1016

IES1016

Niezarządzalny switch przemysłowy z 16 portami Ethernet 10/100M i metalową obudową IP30 z montażem do sza..

Darmowa dostawa


Cena: 1.313,82 zł 1.248,46 zł Dostawa: 5-10 dni

CRS317-1G-16S+RM

CRS317-1G-16S+RM

Przemysłowy switch ethernetowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 16 gniazdami SFP+. Nowy przełącznik Clo..


Cena: 1.418,22 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS618-4POE

IPS618-4POE

Zarządzalny, 8-portowy switch przemysłowy z 4 portami Ethernet 10/100M w wersji PoE i 4 portami fast Ethe..

Darmowa dostawa


Cena: 1.922,01 zł 1.443,62 zł Dostawa: 5-10 dni

IES608

IES608

Zarządzalny, 8-portowy switch Ethernet na szynę DIN z redundantnym zasilaniem, przemysłowym zakresem temp..

Darmowa dostawa


Cena: 1.587,56 zł 1.508,18 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS7110-2GC-4POE

IPS7110-2GC-4POE

Przemysłowy, zarządzalny redundantny Switch Ethernetowy z 4 portami 10/100M Ethernet, 4 portami 10/100M E..

Darmowa dostawa


Cena: 2.057,48 zł 1.545,23 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS618-2F-4POE

IPS618-2F-4POE

Przemysłowy, zarządzalny i redundantny Switch Ethernetowy z 6 portami 10/100M i 2 portami światłowodowymi..

Darmowa dostawa


Cena: 2.192,95 zł 1.642,60 zł Dostawa: 5-10 dni

IPS716-2GC-4POE

IPS716-2GC-4POE

Zarządzalny, redundantny Switch przemysłowy z 4 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit Combo SFP.&n..


Cena: 1.655,30 zł Dostawa: 5-10 dni

IES1024

IES1024

Niezarządzalny, ekonomiczny, 24-portowy switch Ethernetowy z montażem do 19" szafy RACK 1U. Przełączniki ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 1.693,40 zł Dostawa: 1-2 dni

IPS7110-2GC-8POE

IPS7110-2GC-8POE

Przemysłowy, zarządzalny redundantny Switch Ethernetowy z 8 portami 10/100M Ethernet i 2 portami Gigabit ..

Darmowa dostawa


Cena: 2.260,69 zł 1.693,40 zł Dostawa: 5-10 dni

CCR1009-7G-1C-1S+PC

CCR1009-7G-1C-1S+PC

Router przemysłowy z 7 portami Gigabit Ethernet oraz 1 slotem SFP. Bez przełącznika - urządzenie pos..


Cena: 1.752,67 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 110 (3 stron)