Przemysłowy 24V zasilacz impulsowy na szynę DIN - Model MDR-100-24
MDR-100-24 to Przemysłowy 24V zasilacz impulsowy na szynę DIN, temp. -10…60°C.
MDR-100-24 - Przemysłowy zasilacz impulsowy z montażem na szynę DIN
5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: MeanWell
  • Model: MDR-100-24
Przemysłowy zasilacz impulsowy z montażem na szynę DIN.
Zasilacz impulsowy na szynę DIN z napięciem wyjściowym 24VDC, mocą 96W, prądem 4A, chłodzony pasywnie.
SEPARATORY, REPEATERY
Cechy:
  • Uniwersalne wejście AC / pełny zakres
  • Zabezpieczenia: Zwarcie / przeciążenie / nadmierne napięcie / przegrzanie
  • Technologia ZCS/ZVS w celu zmniejszenia rozproszenia energii
  • Chłodzenie przez konwekcję wolnego powietrza
  • Może być montowany na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
  • Styk przekaźnika DC OK
  • 100% full load burn-in test
  • Zużycie mocy bez ładowania < 1W
Specyfikacja:
Zasilanie
  • Wyjście:
    • Napięcie: 24V
    • Prąd znamionowy: 4A
    • Zakres prądu: 0 ~ 4A
    • Moc znamionowa: 96W
    • Hałas (max.): 150mVp-p
    • Zakres regulacji napięcia: 24 ~ 30V
    • Tolerancja napięcia: +/- 1.0%
    • Regulacja Linii: +/- 1.0%
    • Regulacja obciążenia: +/- 1.0%
    • Setup, Rise Time: 3000ms, 50ms/230VAC; 3000ms, 50ms/115VAC Przy pełnym obciążeniu
    • Czas podtrzymania (typowy): 50ms/230VAC; 20ms/115VAC Przy pełnym obciążeniu
  • Wejście:
    • Zakres Napięcia: 85 ~ 264VAC; 120 ~ 370VDC
    • Zakres Częstotliwości: 47 ~ 63Hz
    • Współczynnik mocy (typowy): PF ≧ 0.95/230 VAC; PF ≧ 0.98/115VAC przy pełnym obciążeniu
    • Wydajność (typowa): 86%
    • Prąd zmienny AC (typowy): 1.3A/115VAC; 0.8A/230VAC
    • In Rush Current (typowy): Cold Start 30A/115VAC; 60A/230VAC
    • Upływ prądu: <1mA / 240VAC
Zabezpieczenia
  • Przeciążenie: 105 ~ 150% znamionowej mocy wyjściowej
  • Typ ochrony: Ograniczenie prądu stałego, odzyskuje się automatycznie po usunięciu usterki
  • Przepięcie: 31.2 ~ 36V
  • Typ ochrony: Wyłącz napięcie o/p, uruchom ponownie, aby go odzyskać
  • Przegrzanie: Wyłącz napięcie o/p, automatyczne odzyskiwanie lub włącz zasilanie, aby go odzyskać
Funkcje
  • Sygnał aktywny DC OK: Styk znamionowy przekaźnika (maks.): 30V / 1A rezystancyjny
Bezpieczeństwo & EMC
  • Standardy Bezpieczeństwa: UL508, TUV EN60950-1 approved
  • Utrzymywanie napięcia: I/P-O/P:3KVAC; I/P-FG:2KVAC; O/P-FG:0.5KVAC
  • Izolacja: I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Ohms/500VDC/25°C/70% RH
  • Emisja EMC: Zgodny z EN55011, EN55022 (CISPR22), EN61204-3 Class B, EN61000-3-2,-3
Środowiskowe
  • MTBF: 346.000 h
  • Waga: 0,42 kg
  • Wymiary (W x D x H): 55mm x 90mm x 100mm
  • Temperatura pracy: -10°C ~ 60°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność: 20% do 90% podczas pracy; 10% do 95% podczas przechowywania
  • Wibracje: Component: 10 ~ 500Hz, 2G 10min./1cycle, 60min. wzdłuż osi X, Y, Z; Montaż: Zgodny z IEC60068-2-6
Gwarancja: 36 miesięcy
KOD PRODUKTU: MDR-100-24
Główne parametry techniczne
Moc96W
Prąd wyjściowy4A
Napięcie wyjściowe24VDC
Cechy przemysłowe
Temperatura pracy-10°C do 60°C
Napięcie wejściowe85~264VAC, 120~370VDC