HD67D35-B2-915MHz - Przemysłowy konwerter LoRaWAN na IEC61850
HD67D35-B2-915MHz to Przemysłowy konwerter LoRaWAN na IEC61850, temp. -40…+85°C, zasilanie 15–21VAC/18–35VDC.
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD67D35-B2-915MHz
Przemysłowy konwerter LoRaWAN na IEC61850, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN, standardowy antenowy LoRaWAN 915Hz.
Specyfikacja:
  • Porty: 1x Ethernet; 1x antena
  • Protokół Ethernet: IEC61850 Server
  • Protokół antenowy: LoRaWAN 915MHz
  • Szybkość transmisji IEC61850: 100 Base-T Autosensing
  • Szybkość przesyłania danych LoRaWAN: programowalna
  • Złącze IEC61850: RJ45
  • Złącze bramy LoRaWAN: Antena żeńska SMA
  • Złącze zasilania: 2-drożny blok zacisków 5 mm
  • Zasilanie: 15..21VAC; 18..35VDC
  • Temperatura pracy: -40°C do +85°C (-40°F/+185°F)
  • Wymiary: 71x60x95 (GxSxW)
  • Waga: ok. 200g
  • Montaż na szynie DIN
  • Oprogramowanie: SW67D35
  • KOD PRODUKTU: HD67D35-B2-915MHz
Oprogramowanie SW67D35 do modelu HD67D35-B2-915MHz POBIERZ TUTAJ
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Wsparcie protokołówIEC 61850, LoRaWAN
Cechy przemysłowe
ObudowaPlastikowa
Stopień ochrony IPIP20
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Napięcie wejściowe15~21VAC, 18~35VDC