HD67C24-G43-VPN-B2 konwerter SNMP Manager do MQTT Broker z VPN i LTE DIN
HD67C24-G43-VPN-B2 to konwerter SNMP Manager do MQTT Broker z VPN i LTE DIN, temp. -40…+85°C, zasilanie 8–24VAC/12–35VDC.
3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Model: HD67C24-G43-VPN-B2
Urządzenie umożliwia:
  • Odczyt danych z urządzeń SNMP Agent
  • Mapowanie zmiennych SNMP do tematów MQTT
  • Definiowanie listy autoryzowanych klientów MQTT
  • Tworzenie tematów publikowanych i subskrybowanych
  • Konfigurację bezpiecznego dostępu zdalnego poprzez VPN
Komunikacja SNMP i MQTT realizowana jest w standardzie 10/100 Base-T Autosensing.
Konstrukcja przemysłowa zapewnia:
  • Izolację elektryczną między Ethernet a zasilaniem
  • Szeroki zakres zasilania 8…24V AC / 12…35V DC
  • Szeroki zakres temperatur pracy -40°C do +85°C
  • Montaż na szynie DIN 35 mm
  • Obudowę Modulbox 4M typu B
Parametry te gwarantują stabilną pracę w wymagających warunkach środowiskowych.
Konfiguracja:
  • Definiowanie parametrów pracy SNMP Manager
  • Konfigurację ustawień MQTT Broker
  • Mapowanie zmiennych SNMP do struktury payload MQTT
  • Konfigurację bezpiecznego połączenia VPN
  • MQTT: wbudowany MQTT Broker
  • Usługa: VPN
  • Łączność: LAN + LTE (SIM)
  • Szybkość transmisji: 10/100 Base-T Autosensing
  • Zasilanie: 8…24V AC / 12…35V DC
  • Temperatura pracy: -40°C do +85°C
  • Wymiary: 70 x 60 x 95 mm (DxWxH)
  • Oprogramowanie: SW67C24
  • KOD PRODUKTU: HD67C24-G43-VPN-B2
Oprogramowanie SW67C24 do modelu HD67C24-G43-VPN-B2 POBIERZ
Stopień ochrony IPIP20
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Napięcie wejściowe8~24VAC, 12~35VDC