HD67F35-B2-868MHz - Przemysłowa brama LoRaWAN na IEC61850 Server
HD67F35-B2-868MHz to Przemysłowa brama LoRaWAN na IEC61850 Server, temp. -40…+85°C, zasilanie 15–21VAC/18–35VDC.
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD67F35-B2-868MHz
Przemysłowa brama LoRaWAN na IEC61850 Server, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN, protokół antenowy LoRaWAN 868MHz.
Specyfikacja:
  • Porty:1xAntena; 1xEthernet
  • Protokół Ethernet: IEC61850 Server
  • Protokół anteny: Brama LoRaWAN 868MHz
  • Szybkość transmisji danych IEC61850: 100 Base-T Autosensing
  • Szybkość transmisji danych LoRaWAN: programowalna
  • Złącze IEC61850: 3-stykowy blok zacisków 5 mm
  • Złącze LoRaWAN: antena żeńska SMA
  • Złącze zasilania: 2-stykowy blok zacisków 5 mm
  • Zasilanie: 15..21 VAC; 18..35VDC
  • Temperatura pracy: -40°C/+85°C (-40°F/+185°F)
  • Wymiary: 71x60x95 (dł. x szer. x wys.)
  • Waga: ok. 200g
  • Mocowanie: montaż na szynie DIN
  • OPROGRAMOWANIE: SW67F35
  • KOD ZAMÓWIENIA: HD67F35-B2-868MHz
Konfiguracja– Darmowe oprogramowanie SW67F35, do pobrania TUTAJ
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Wsparcie protokołówIEC 61850, LoRaWAN
Cechy przemysłowe
ObudowaPlastikowa
Stopień ochrony IPIP20
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Napięcie wejściowe15~21VAC, 18~35VDC