Przemysłowy repeater CANopen, wersja automotive - HD67402-E4V
HD67402-E4V to Przemysłowy repeater CANopen, wersja automotive, temp. -40…+105°C.
HD67402-E4V - Przemysłowy izolowany repeater (wzmacniacz) CANopen
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD67402-E4V
Dostępne opcje
Przemysłowy izolowany repeater (wzmacniacz) CANopen. Metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy portami CANopen oraz CANopen/zasilaniem.
Temperatura pracy urządzeń to zakres od -40°C do +105°C, czyli typowy dla branży AUTOMOTIVE.
Specyfikacja:
  • Porty: 2x CAN
  • Prędkość transmisji CAN: do 1000Kbps
  • Złącze CAN: 3way Mini-Fit®
  • Złącze zasilania: 2way Mini-Fit®
  • Napięcie wejściowe: 10...40VDC; 8...26VAC
  • Temperatura pracy: -40°C do +105°C (-40°F/+221°F)
  • Wymiary: 76 mm x 86 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem A: 105 mm x 86 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem B: 83 mm x 112.5 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem C: 105 mm x 112.5 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Waga: ok. 200g
  • Montaż: na szynę DIN
  • KOD PRODUKTU: HD67402-E4V
Oprogramowanie SW6740X do modeluHD67402-E4V POBIERZ
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Główne parametry techniczne
Porty CAN2x CAN
Wsparcie protokołówCANopen
Cechy przemysłowe
Optoizolacja4000V
ObudowaMetalowa
Temperatura pracy-40°C do 105°C