Konwerter DMX na EtherNet/IP, wersja automotive - HD674-A026-E4V
HD674-A026-E4V to Konwerter DMX na EtherNet/IP, wersja automotive, temp. -40…+105°C.
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD674-A026-E4V
Dostępne opcje
Przemysłowy izolowany konwerter DMX na EtherNet/IP, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/EthernetIP, DMX/zasilaniem oraz EthernetIP/zasilaniem.
Temperatura pracy urządzeń to zakres od -40°C do +105°C, czyli typowy dla branży AUTOMOTIVE.
Specyfikacja:
  • Porty: 1x RS485; 1x Ethernet
  • Prędkość transmisji DMX: do 115200 bps
  • Prędkość transmisji EtherNet/IP: 10/100 Base-T Autosensing
  • Złącze DMX: 3way Mini-Fit®
  • Złącze EtherNet/IP: RJ45
  • Złącze zasilania: 2way Mini-Fit®
  • Napięcie wejściowe: 10...40VDC; 8...26VAC
  • Temperatura pracy: -40°C do +105°C (-40°F/+221°F)
  • Wymiary: 76 mm x 86 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem A: 105 mm x 86 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem B: 83 mm x 112.5 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Wymiary z mocowaniem C: 105 mm x 112.5 mm x 40 mm (DxWxH)
  • Waga: ok. 200g
  • Montaż: Na szynę DIN
  • Oprogramowanie: SW674-A026
  • KOD PRODUKTU: HD674-A026-E4V
Oprogramowanie SW674-A026 do modelu HD674-A026-E4V POBIERZ
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Port szeregowy1x RS-485
Wsparcie protokołówDMX, Ethernet IP
Cechy przemysłowe
Optoizolacja4000V
ObudowaMetalowa
Temperatura pracy-40°C do 105°C