Menu
Your Cart

Znajdź produkty Diebold Nixdorf w najniższych cenach.

Zdjęcie Diebold Nixdorf

BEETLE iPOS Plus
2-3 tygodnie
Producent: Diebold Nixdorf Model: BEETLE iPOS Plus
Wysokowydajny wielofunkcyjny 15-calowy system POS i kiosk. BEETLE iPOS Plus jest uniwersalnym terminalem POS i systemem kiosku z eleganckim, stylowym designem i graficznym interfejsem użytkownika o dotykowym ekranie. System łączy się płynnie z innymi produktami z rodziny BEETLE POS. Zapewnia wybór standardowych i detalicznych interfejsów w celu obsługi różnych urządzeń peryferyjnych POS.BEETLE iPOS Plus jest zaprojektowany jako bezwentylatorowa j..
0.00 zł
BEETLE iPOS Plus Adv.
2-3 tygodnie
Producent: Diebold Nixdorf Model: BEETLE iPOS Plus Advanced
Wysokowydajny wielofunkcyjny 15-calowy system POS i kiosk. Oszczędne systemy POS z ekranem dotykowym są dobrze znane na rynku usług hotelarskich i detalicznych. Sprawiają, że praca kasjera jest łatwiejsza i bardziej efektywna.BEETLE iPOS Plus Advanced to uniwersalny terminal POS i system kioskowy z stylowym designem i zaawansowanym graficznym interfejsem użytkownika (GUI), który łączy się płynnie z rozwiązaniami sprzętowymi i programowymi firmy D..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.