HD67038-24-A1 - konwerter RS422 / RS232 na Ethernet
HD67038-24-A1 to konwerter RS422 / RS232 na Ethernet, zasilanie 8–24VAC/12–35VDC.
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD67038-24-A1
Przemysłowy konwerter RS422 / RS232 na Ethernet, typ obudowy A (wąska), montaż na szynie DIN.
Konfiguracja:
Dzięki oprogramowaniu SW67038 na twoim komputerze możesz:
  • Określ parametry linii Ethernet
  • Określ parametry linii szeregowej
  • Zaktualizować urządzenie
Charakterystyka:
  • Dwukierunkowa wymiana informacji między magistralą RS422/RS232 i Ethernet
  • Montaż na 35mm szynie DIN
  • Ethernet 10/100 z auto-detekcją
Specyfikacja:
  • Porty: 1x Ethernet; 1x RS-422, 1xRS-232
  • Złącze Ethernet: RJ45
  • Złącze RS422/RS232: złącze śrubowe, 5mm, 3-pinowe
  • Prędkość transmisji Ethernet: 10/100 Base-T Autosensing
  • Prędkość transmisji portu szeregowego RS-422: do 115200 bps
  • Zasilanie: 8...24VAC; 12...35VDC
  • Temperatura pracy: -40°C/+85°C (-40°F/+185°F)
  • Wymiary: 120x23x107 (DxWxH)
  • Waga: ok. 200g
  • Montaż na szynie DIN
  • Software: SW67038
  • KOD PRODUKTU: HD67038-24-A1
Oprogramowanie do modelu HD67038-24-A1 POBIERZ
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Port szeregowy1x RS-422, 1x RS-232
Cechy przemysłowe
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Napięcie wejściowe8~24VAC, 12~35VDC