Menu
Your Cart

Znajdź produkty Hisense w najniższych cenach.

Zdjęcie Hisense

HK870E
2-3 tygodnie
Producent: Hisense Model: HK870E
15-calowy dotykowy terminal komputerowy z procesorem Intel® Celeron® J1900. HK870E to terminal komputerowy zdolny do pracy w trudnych warunkach. Zasadnicze atuty tego modelu to bardzo wydajny system pasywnego chłodzenia, wysoka wytrzymałość mechaniczna i odporność na mokre i brudne środowisko.Za chłodzenie odpowiada niezwykle efektywny układ termodynamiczny, w którym ciepło z radiatora procesora odprowadzane jest termopadem do aluminiowej bryły o..
0.00 zł
HM388 HM388
2-3 tygodnie
Producent: Hisense Model: HM388
8-calowy dotykowy terminal komputerowy z procesorem Intel x5-Z8300. Terminal komputerowy z funkcją pracy mobilnej dedykowany do pracy w systemach sprzedaży. Urządzenie składa się z dwóch modułów: stacji dokującej i tabletu, które po połączeniu ze sobą oferują cechy klasycznego stanowiska sprzedaży. W każdej chwili Sprzedawca może jednak zabrać ze sobą tablet i pracować na nim w dowolnym miejscu sklepu.Stacja dokująca wyposażona jest w układ ferro..
0.00 zł
MD15
2-3 tygodnie
Producent: Hisense Model: MD15
15" przemysłowy monitor dotykowy z rezystancyjnym ekranem 5-przewodowym. Monitor dedykowany do pracy w punkcie sprzedaży lub na linii produkcyjnej. Urządzenie posiada wzmocnioną obudowę odporną na uszkodzenia i zabezpieczone jest przed zabrudzeniami i zalaniami. Monitor wyposażono w bardzo jasny ekran (420 cd/m2) z szerokimi kątami widzenia. Rezystancyjny ekran dotykowy reaguje na dotyk wszystkimi przedmiotami. Model ten może być dodatkowo wypos..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.