Menu
Your Cart

IES2105-5T

IES2105-5T
IES2105-5T
IES2105-5T
IES2105-5T
5-10 dni
IES2105-5T
IES2105-5T
IES2105-5T
IES2105-5T
IES2105-5T
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES2105-5T
Oglądało: 6558
359.88 zł

Dostępne opcje

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 5 portami 10/100 BaseT(X) i zasilaniem DC/AC.

Seria IES2105 wyszła na rynek jako aktualizacja dla serii IES215. Są to niezarządzalne przemysłowe switche PoE/Non-PoE Ethernet. Ta seria zapewnia 8 produktów do wyboru, które posiadają porty miedziane 100M, porty światłowodowe 100M i porty miedziane 100M PoE, a także wiele schematów zasilania: 220VAC, 12~48VDC i 48VDC PoE. Mają możliwość montażu na szynie DIN, aby spełnić wymagania różnych systemów aplikacji. Przełącznik DIP może realizować funkcje takie jak ramka jumbo, jednoklawiszowa sieć VLAN i kontrola przepływu.Przemysłowy switch IES2105-5T pracuje bezwentylatorowo, charakteryzuje się niskim poborem mocy oraz szeroki zakresem temperatur i napięcia. Wszystkie switche z serii IES2105 przeszły rygorystyczne testy standardów przemysłowych i mogą pracować w najbardziej wymagających i surowych warunkach oraz spełniać wymagania dotyczącymi EMC. Przemysłowe switche z serii IES2105 mogą być szeroko stosowane w inteligentnej sieci, transporcie kolejowym, inteligentnym mieście, bezpiecznym mieście, nowej energii, inteligentnej produkcji i innych dziedzinach przemysłowych.

Cechy:

  • Obsługa 5 opcjonalnych portów światłowodowych/miedzianych 100M PoE/Non PoE
  • Pojedynczy port PoE może zapewnić do 30 W mocy wyjściowej
  • Produkt PoE obsługuje wejście zasilania 48VDC POE
  • Produkt Non PoE obsługuje opcjonalne wejście zasilania 220VAC/12~48VDC
  • Szeroki zakres temperatury pracy od -40℃ do 75℃

Specyfikacja:

Standardy i Protokoły

  • IEEE 802.3 dla 10Base-T
  • IEEE 802.3u dla 100Base-TX i 100BaseFX
  • IEEE 802.3x do kontroli przepływu
  • IEEE 802.1Q dla VLAN
  • IEEE 802.3af dla PoE
  • IEEE 802.3at dla PoE+

PoE

  • Maksymalna moc portu PoE: 30W
  • Pin zasilania PoE: V+, V+, V-, V- odpowiada Pinowi 1, 2, 3, 6

Interfejs

  • Port miedziany 100M: 10/100Base-T(X), RJ45, automatyczna kontrola przepływu, tryb pełnego/półdupleksu, autotuning MDI/MDI-X
  • Port światłowodowy 100M: 100Base-FX, opcjonalnie SC/ST/FC
  • Port miedziany 100M POE: 10/100Base-T(X) RJ45, automatyczna kontrola przepływu, tryb pełnego/półdupleksu, autotuning MDI/MDI-X, port POE, moc wyjściowa 15W lub 30W.

Wskaźniki

  • Wskaźnik portu, wskaźnik zasilania, wskaźnik PoE

Właściwości Switcha

  • Adres MAC: 2K
  • Przepustowość płyty montażowej: 1G
  • Tryb transmisji: zapisz i prześlij dalej
  • Opóźnienie przełączania: <10 μs

Zasilanie

  • Opcjonalny zasilacz AC/DC, 12~ 48VDC, 48VDC PoE lub 220VAC 3-pinowe listwy zaciskowe raster 7,62mm

Pobór energii

  • IES2105-5T-P48- Zużycie bez obciążenia 0,48 W@24VDC: ≤0,96W, Zużycie przy pełnym obciążeniu: 1,2W@24VDC<: ≤1,4W
  • IES2105-4P1F-P48- Zużycie bez obciążenia 0,48 W@24VDC: ≤2W Zużycie przy pełnym obciążeniu: 1,2W@24VDC: ≤110W

Środowisko pracy

  • Temperatura pracy:-40 ~ 75 ℃
  • Temperatura przechowywania:-40~85℃
  • Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Cechy fizyczne

  • Obudowa: stopień ochrony IP40, metal
  • Instalacja: montaż na szynie DIN
  • Wymiary (W x H x D): 35mm×110mm×95mm
  • Waga: IES2105-5T-P48, IES2105-5T-P220: 356g, IES2105-4P1F-P48, IES2105-4P1F-P220: 384g, IES2105-4T1F-P220: 375g, IES2105-3T2F-P48, IES2105-3T2F-P220: 355g

Standardy przemysłowe

  • IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowanie elektrostatyczne), Poziom 3: Wyładowanie w powietrzu: ± 8 kV, Wyładowanie kontaktowe: ± 6 kV
  • IEC 61000-4-4 (EFT, elektryczne szybkie stany przejściowe), Poziom 3: Zasilanie: ±2kV, Sygnał: ±1kV
  • IEC 61000-4-5 (Surge), Poziom 3: Zasilanie: tryb różnicowy ±1kV, tryb wspólny ±2kV, Sygnał: tryb różnicowy ±1kV, tryb wspólny ±2kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6

Certyfikaty: CE, FCC, RoHS

Gwarancja producenta: 5 lat

Szczegóły zamówienia

  • IES2105-5T-P48: Port miedziany 100M-5, zasilacz 12~48VDC
  • IES2105-5T-P220: Port miedziany 100M-5, zasilacz 220VAC

  • Przemysłowy switch model IES215 3onedata

    Główne parametry techniczne
    Ethernet 5x 10/100BaseT(X)
    Cechy przemysłowe
    Obudowa Metalowa
    Stopień ochrony IP IP40
    Temperatura pracy -40°C do 75°C
    Napięcie wejściowe 100~240VAC

    Napisz opinię

    Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    zła dobra
    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.