IES6220-8T8P4GS-2P24-120W - Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet
IES6220-8T8P4GS-2P24-120W to Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet, montaż ścienny, zasilanie 24VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES6220-8T8P4GS-2P24-120W
Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet z 8 portami miedzianymi 10/100M, 8 portami miedzianymi 10/100M PoE i 4 Gniazdami Gigabit SFP oraz podwójnym zasilaniem 24VDC i zasilaniem PoE 120W
    Zasilanie prądem zmiennym
Przemysłowy switch PoE
    Zasilanie prądem stałym
Zarządzalny przemysłowy PoE Switch
Cechy:
  • Obsługa 4 gigabitowych gniazd SFP i 16 miedzianych portów 10/100M (opcjonalnie PoE)
  • Maksymalna moc pojedynczego portu PoE to 30W
  • Obsługa opcjonalnego zasilacza AC/DC, redundancja podwójnego zasilania DC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~75°C
Specyfikacja:
Standard & Protokół:
  • IEEE 802.3 for 10Base-T
  • IEEE 802.3u for 100Base-TX
  • IEEE 802.3z for 1000Base-X
  • IEEE 802.3x for Flow Control
  • IEEE 802.1D for Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
  • EEE 802.1Q for VLAN
  • IEEE 802.1p for CoS
  • IEEE 802.3ad for LACP
  • IEEE802.1AB for LLDP
  • IEEE 802.3af for PoE
  • IEEE 802.3at for PoE+
Zarządzanie:
Ochrona:
Funkcje:
  • 802.1Q Vlan, statyczna agregacja portów, zarządzanie przepustowością, kontrola przepływu
Unicast / Multicast:
  • Statyczny multicast, IGMP-Snooping
Protokół redundancji:
  • SW-Ring, STP/RSTP
Zarządzanie czasem:
  • NTP/SNTP
PoE:
  • Maksymalna moc pojedynczego portu PoE: 30W
  • Pin zasilający PoE: V+, V- odpowiadają pinom 1, 2, 3, 6
Interfejs:
  • Port miedziany 10/100M PoE: 10/100Base-T(X) RJ45, automatyczna kontrola przepływu, tryb full/half duplex, autotuning MDI/MDI-X, port POE, moc wyjściowa 15W lub 30W
  • Gigabitowy port SFP: 1000Base-SFP
  • Port konsoli: port zarządzania linią poleceń CLI (RS-232), RJ45
  • Port alarmowy: 6-pinowe bloki zacisków o skoku 5.08mm, w tym 2-pinowe bloki zacisków alarmowych, obsługują 1 przekaźnikowe wyjście alarmowe, obciążalność prądowa wynosi 1A@30VDC lub 0.3A@125VAC
Wskaźnik LED:
Właściwości:
  • Tryb transmisji: przechowywanie i przesyłanie
  • MAC adres: 8K
  • Rozmiar bufora pakietów: 3Mbit
  • Przepustowość płyty montażowej: 12.8G
  • Opóźnienie czasowe wyłącznika: <10μs
Zasilanie:
  • Opcjonalnie 24VDC, 48VDC lub 220VAC, 6 pinów o skoku 5,08mm, w tym 4 pinowe zaciski zasilające
  • Redundancja podwójnego zasilania DC, połączenie przeciwzwrotne
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: -40~75°C
  • Temperatura przechowywania: -40~85°C
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Charakterystyka fizyczna:
  • Obudowa: stopień ochrony IP40, metal
  • Montaż: na szynie DIN lub na ścianie
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 70mm×160mm×130mm
  • Waga: <1.6kg
Standardy przemysłowe:
IEC 61000-4-2 (ESD), Level 3:
  • Wylot powietrza: ±8kV
  • Wyładowanie kontaktowe: ±6kV
IEC 61000-4-4 (EFT), Level 3:
  • Zasilanie: ±2kV
  • Ethernet port: ±1kV
  • Przekaźnik: ±2kV
IEC 61000-4-5 (Surge), Level 3:
  • Zasilanie: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
  • Ethernet port: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
  • Przekaźnik: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Główne parametry techniczne
Ethernet8x 10/100BaseT(X), 8x 10/100BaseT(X) PoE
I/O1x wyjście przekaźnikowe
Rodzaj światłowoduJednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe4x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe24VDC