IES6320-16GT4GS-2P48 - Przemysłowy 2-warstwowy zarządzalny switch
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES6320-16GT4GS-2P48
>Przemysłowy switch seria IES6320 schemat
Cechy:
  • Obsługa podwójnej redundancji zasilania DC, napięcie wejściowe: 12~44 VDC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur roboczych -40 ~ 75°C
  • SNMPv1/v2c/v3 służy do zarządzania siecią na różnych poziomach
  • RMON można wykorzystać do wydajnego i elastycznego monitorowania sieci
  • QoS obsługuje klasyfikację ruchu w czasie rzeczywistym i ustalanie priorytetów
  • LLDP może osiągnąć automatyczne wykrywanie topologii, co jest wygodne do zarządzania wizualnego
  • Serwer DHCP może być używany do dystrybucji adresów IP przy użyciu różnych strategii
  • Funkcja przekaźnika DHCP może realizować adres IP, bramę, konfigurację DNS w segmencie sieci
  • Zarządzanie logami rejestruje informacje o uruchamianiu, działaniu i połączeniu
  • Statystyki portu można wykorzystać do statystyk ruchu portu w czasie rzeczywistym
  • Do rozpoznawania adresów MAC można zastosować protokół ARP
  • ACL może zwiększyć elastyczność i bezpieczeństwo sieci
  • Alarm przekaźnikowy jest wygodny przy rozwiązywaniu problemów na placu budowy
  • Konfiguracja TELNET i konfiguracja SSH gwarantują bezpieczny dostęp do danych
  • VLAN służy do uproszczenia planowania sieci
Specyfikacja:
Standardy i protokoły:
  • IEEE 802.3 dla 10Base-T
  • IEEE 802.3z dla 1000Base-X
  • IEEE 802.3x do kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree IEEE
  • 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree IEEE 802.1s dla protokołu Multiple Spanning Tree
  • IEEE 802.1Q dla sieci VLAN
  • IEEE802.1p dla CoS IEEE
  • 802.1X do kontroli dostępu do portów
  • IEEE 802.1AB dla LLDP
Zarządzanie:
  • SNMP v1/v2c/v3 Scentralizowane urządzenia zarządzające
  • RMON
  • Port Mirroring
  • QoS
  • LLDP
  • DHCP Client
  • Zarządzanie plikami
  • zarządzanie logami
  • Statystyki portów
  • ARP
Zabezpieczenia:
  • Klasyfikacja uprawnień użytkownika
  • ACL
  • Uwierzytelnianie 802.1X
  • Alarm zasilania
  • Alarm portu
  • Tłumienie zakłócień
  • Konfiguracja Telnet
  • Konfiguracja SSH
  • Łącze ochrony przed wstrząsami
  • Wykrywanie pętli
  • Ochrona przed agregacją
Funkcje:
  • 802.1Q Vlan
  • Trunking portów
  • Zarządzanie przepustowością
  • Kontrola przepływu
  • Port izolacji
Transmisja pojedyncza/ Multicast:
  • Statyczna multiemisja
  • IGMP-Snooping
Protokół nadmiarowy:
  • Pierścień SW
  • STP/RSTP/MSTP
  • ERPS
Rozwiązywanie problemów:
  • Ping
  • Traceroute
  • Port Loopback
  • Diagnostyka cyfrowa SFP
Zarządzanie czasem SLAVE:
  • NTP, RTC
Interfejs:
  • Gigabitowy port miedziany: 10/100/1000Base-T(X)
  • Samodostosowujący się RJ45
  • Automatyczna kontrola przepływu
  • Obsługa trybu pełny/ pół dupleks
  • Automatyczne uruchamianie MDI/MDI-X
  • Gigabit SFP: gniazdo 1000Base-X SFP
  • Port konsoli: port zarządzania wierszem poleceń CLI (RS-232)
  • RJ45
  • Port alarmowy: 2-stykowe listwy zaciskowe o rozstawie 7,62 mm
  • Obsługa 1 wyjściowego alarmowego przekaźnika
  • Obciążalność prądowa wynosi 1A @ 24VDC lub 0,5A przy 120VAC
Wskaźniki:
  • Wskaźnik pracy
  • Wskaźnik portu
  • Wskaźnik zasilania
  • Wskaźnik alarmu
Właściwości Switcha:
  • Tryb transmisji: zapisz i przekaż dalej
  • Adres MAC: 16K
  • Rozmiar bufora pakietów: 12 Mbit
  • Przepustowość płyty montażowej: 56G
  • Opóźnienie przełączania: <10μs
Wymagania mocy:
  • Napięcie wejściowe: 12~48VDC
  • Nadmiarowy zasilacz: obsługuje redundancję podwójnego zasilania
  • Zabezpieczenie połączenia: niepolaryzacja
  • Terminal dostępowy: 4-pinowe listwy zaciskowe o rozstawie 7,62 mm
Pobór energii:
  • Bez obciążenia: 11,04 W
  • Pełne obciążenie: 14,88 W
Środowisko:
  • Temperatura pracy: -40 ~ 75 °C
  • Temperatura przechowywania -40 ~ 85 °C
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne:
  • Obudowa: ochrona IP40, metalowa (falista) o wysokiej wytrzymało
  • Instalacja: na szynie DIN lub na ścianie
  • Wymiary (szer. X wys. X gł.): 70 mm × 160 mm × 13
  • Waga: 1,08 kg
Standardy przemysłowe:
  • IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), poziom
  • Wyładowanie powietrzne: ± 8kV
  • Wyładowanie stykowe: ±6kV
  • IEC 61000-4-4 (EFT, szybkie stany przejściowe elektryczne), poziom 3
  • Zasilanie: ±2kV
  • Sygnał: ±1kV
  • IEC 61000-4-5 (przepięcie), poziom 3
  • Zasilanie: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2
  • Sygnał: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2
  • Wstrząs: IEC 60068-27
  • Swobodny spadek: IEC 600682-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Gwarancja producenta: 5 lat
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Główne parametry techniczne
Ethernet16x 10/100/1000BaseT(X)
Porty Światłowodowe4x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-45°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC