Menu
Your Cart

Znajdź produkty INXPECT w najniższych cenach.

Zdjęcie INXPECT

LBK-C22
2-3 tygodnie
Producent: INXPECT Model: LBK-C22
Sterownik LBK-C22, z możliwością podłączenia aż sześciu czujników radarowych LBK-S01.System urządzeń LBK składa się ze sterownika LBK-C22 i czujników radarowych. Ten radarowy system bezpieczeństwa został zaprojektowany dla polepszenia poziomu bezpieczeństwa w obszarze automatyki przemysłowej. Czujnik LBK-S01, w przypadku zagrożenia, wysyła sygnał do sterownika LBK-C22. Jednostkę sterującą można skonfigurować przy pomocy dołączonego opro..
2,766.48 zł
LBK-S01
2-3 tygodnie
Producent: INXPECT Model: LBK-S01
Inteligentny czujnik radarowy LBK-S01, oparty o algorytm firmy Inxpect, przesyła sygnał o mocy 24GHz i interpretuje fale odbite.System LBK to pierwszy certyfikowany wolumetryczny radarowy system bezpieczeństwa. Posiada unikalne cechy, które polepszają standardy bezpieczeństwa w sferze automatyki przemysłowej. Czujnik LBK-S01 to urządzenie radarowe, które wysyła fale radiowe o częstotliwości 24 GHz. LBK-S01 analizuje fale odbite i ruch w polu dzia..
3,351.69 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.