PANEL5000-C1853W-L - 18.5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy
PANEL5000-C1853W-L - 18.5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy z ekranem dotykowym
Do potwierdzenia
  • Dostępność: Do potwierdzenia
  • Producent: Nodka
  • Model: PANEL5000-C1853W-L
18.5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy z ekranem dotykowym
Cechy:
  • 18.5" TFT LCD, 1366x768
  • Obsługa wejścia sygnału VGA i HDMI
  • Pojemnościowy ekran dotykowy, obsługuje USB
  • Panele aluminiowe, panel nośny/mocowanie VESA
  • Wejście DC12~24V
Specyfikacja:
Wyświetlacz:
  • Rozmiar: 18.5" HD TFT
  • Rozdzielczość: 1366x768
  • Kolorystyka: 16.7MB
  • Aktywny obszar: 409.8mm x 230.4mm
  • Podświetlenie: LED
  • MTBF: 50000 godzin
  • Rozstaw pikseli: 0.100 x 0.3
  • Luminancja: 500cd/m2
  • Kontrast: 1:1000
  • Kąty widzenia: poziomo: (L)85 / (R)85 / (T)80 / (B)80
Ekran dotykowy:
  • Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy ekran dotykowy Multi-point
  • Transmisja: ≥ 87%
  • Interfejs sterownika: USB 2.0 Type B
  • Twardość powierzchni: Mohs’7H
  • Multi-touch: 10 punktów w systemie operacyjnym Windows
  • Obsługiwane sterowniki: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux
Moc:
  • Napięcie wejściowe: 12-24VDC
  • Rozpraszanie mocy: 10Watt
Wygląd:
  • Wymiary (W x H x D): 480mm x 304mm x 47mm
  • Wymiar wycięcia (W x H): 463mm x 287mm
  • Waga: 4.6kg
  • Przycisk sterowania: ustaw współczynnik kontrastu i luminancję za pomocą OSD na tylnym panelu
  • Montaż: Obsługa montażu wbudowanego, naściennego, stacjonarnego i VESA
  • Wejście sygnału: VGA and HDMI
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: 0~50°C (32~122°F)
  • Temperatura przechowywania: -20~60°C (-4~140°F)
  • Wilgotność: 10~95% RH@40°C, bez kondensacji
  • Wibracja: Zastosowany dysk SSD: 1,5 Grms, IEC 60068-2-64, losowo, 5~500 Hz, 1 godz./oś
  • Wstrząs: Zastosowany dysk SSD: 10 G, IEC 60068-2-27, półsinusoida, czas trwania 11 ms
  • EMC: CE/FCC klasa B
  • Wodoodporny: Panel przedni IP65
Gwarancja: 2 lata
wymiary
Ekran
Rozmiar ekranu18.5"
Rozdzielczość1366x768
Ekran dotykowyPojemnościowy
Kontrast1:1000
Główne parametry techniczne
USB1x USB 2.0
Grafika
Wyjście video1x GA, 1 HDMI
Cechy przemysłowe
ObudowaAluminium
Stopień ochrony IPIP65
Temperatura pracy0°C do 50°C
Napięcie wejściowe12~24VDC