PANEL5000-C2152W-L - 21, 5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy
PANEL5000-C2152W-L to 21, temp. -20…60°C, montaż panelowy, certyfikaty CE/FCC.
PANEL5000-C2152W-L - 21, 5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy z ekranem dotykowym
Do potwierdzenia
  • Dostępność: Do potwierdzenia
  • Producent: Nodka
  • Model: PANEL5000-C2152W-L
21,5-calowy przemysłowy monitor pojemnościowy z ekranem dotykowym
Cechy:
  • 21.5" Full HD TFT LCD, 1920x1080
  • Obsługuje wejście sygnału VGA/DVI
  • Pojemnościowy ekran dotykowy, obsługuje COM/USB
  • Panele aluminiowe, panel nośny/mocowanie VESA
  • Wejście DC12~24V
Specyfikacja:
Wyświetlacz:
  • Rozmiar: 21.5" Full HD TFT
  • Rozdzielczość: 1920x1080
  • Kolorystyka: 16.7MB
  • Aktywny obszar: 476.64mm x 268.11mm
  • Podświetlenie: LED
  • MTBF: 30000 godzin
  • Rozstaw pikseli: 0.248 x 0.248
  • Luminancja: 250cd/m2
  • Kontrast: 1:3000
  • Kąty widzenia: poziomo: (L)89 / (R)89 / (T)89 / (B)89
Ekran dotykowy:
  • Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy ekran dotykowy Multi-point
  • Transmisja: ≥ 87%
  • Interfejs sterownika: USB
  • Twardość powierzchni: Mohs’7H
  • Multi-touch: 10 punktów w systemie operacyjnym Windows
  • Obsługiwane sterowniki: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux
Moc:
  • Napięcie wejściowe: 12-24VDC
  • Rozpraszanie mocy: 17Watt
Wygląd:
  • Wymiary (W x H x D): 550mm x 342mm x 47mm
  • Wymiar wycięcia (W x H): 533mm x 325mm
  • NW: 5.56kg
  • Przycisk sterowania: ustaw współczynnik kontrastu i luminancję za pomocą OSD na tylnym panelu
  • Montaż: Montaż panelowy, montaż ścienny, biurkowy (VESA 75x75 i 100x100)
  • Wejście sygnału: VGA & DVI-D
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: 0~50°C (32~122°F)
  • Temperatura przechowywania: -20~60°C (-4~140°F)
  • Wilgotność: 10~95% RH@40°C, bez kondensacji
  • Wibracja: Test losowych wibracji podczas pracy 5~500 Hz, 1,5 Grms@z dyskiem SSD, zgodnie z normą IEC 60068-2-64
  • Wstrząs: Operacyjne przyspieszenie szczytowe 10G (czas trwania 11ms), zgodnie z IEC 60068-2-27
  • EMC: CE/FCC klasa B
  • Ochrona panelu przedniego: Zgodność z IP65
Gwarancja: 2 lata
wymiary
Ekran
Rozmiar ekranu21.5"
Rozdzielczość1920x1080
Ekran dotykowyPojemnościowy
Kontrast1:3000
Główne parametry techniczne
USB1x USB 2.0
Grafika
Wyjście video1x VGA, 1x DVI-D
Cechy przemysłowe
ObudowaAluminium
Stopień ochrony IPIP65
Temperatura pracy0°C do 50°C
Napięcie wejściowe12~24VDC