TPC6000-C1562-L - Komputer panelowy TPC6000-C1562-L
TPC6000-C1562-L to Komputer panelowy TPC6000-C1562-L, temp. -20…60°C, zasilanie 9–30VDC, certyfikaty CE/FCC.
TPC6000-C1562-L - Komputer panelowy
5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: Nodka
  • Model: TPC6000-C1562-L
Komputer panelowy 15,6", aluminium, do 8GB RAM, dysk 2.5" SATA bay i mSATA, pojemnościowy, IP65.
Cechy:
  • Ekran 15.6" o rozdzielczości 1366x768 i dotykiem pojemnościowym
  • Procesor Intel® Celeron® J1900 / Intel® Atom® E3845
  • Pamięć RAM do 8GB DDR3
  • Obsługa dysku 2.5" SATA bay i mSATA, SSD do 512G
  • Bezwentylatorowa konstrukcja w aluminiowej obudowie ze stopniem ochrony IP65
  • System operacyjny Windows XP, Windows7, Windws 8, Windows 10, Linux
  • Zasilanie 12VDC (opcjonalnie 9~30VDC)
  • Temperatura pracy od -20°C do 60°C
  • 2x 10/100/1000BaseT(X), 2x RS-232/485, 4x USB 2.0, 1xVGA, 1xHDMI
Specyfikacja:
Wyświetlacz:
  • Rozmiar: 15.6" TFT
  • Rozdzielczość: 1366x768/1920x10
  • Kolorystyka: 16.7MB
  • Aktywny obszar: 344.232mm×193.536mm(13.55' x 7.62")/344.16mm×193.59mm(13.55' x 7.62")
  • Podświetlenie: LED
  • MTBF: 50000hrs/15000hrs
  • Rozstaw pikseli: 0.252x0.252/0.179×0.179
  • Luminancja: 400cd/m2/250cd/m2
  • Kontrast: 800:1/3000:1
  • Kąty widzenia: poziomo: (L)85 / (R)85 / (T)50 / (B)80/(L)89 / (R)89 / (T)89 / (B)89
Ekran dotykowy:
  • Typ ekranu dotykowego: Multi-point pojemnościowy ekran dotykowy
  • Transmisja: ≥ 87%
  • Interfejs kontrolera: USB
  • Wsparcie dla sterowników: Windows XP, Windows7, Windws 8, Windows 10, Linux
  • Multi-touch: 10 punktów
  • Twardość powierzchni: Mohs’7H
System:
  • Częstotliwość: Quad core 2.0GHz/ Quad core 1.91GHz
  • Pamięć podręczna: 2MB/2MB
  • Pamięć: 1 x 204-pin SODIMM DDR3L-1333MHz obsługa do 8GB
  • Nośnik danych: 1 x 2.5" SATA bay + 1 x mSATA
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 7 Embedded, Windows8, Windows10, Ubuntu, VXWORKS, QNX
Interfejs we/wy i inne:
  • LAN: 2 x Realtek 1000Mbps RJ-45 Ethernet interface
  • USB: 1x USB 3.0/2.0/1.1, 3x USB 2.0/1.1
  • COM: 2 x RS-232 / RS-485
  • Tylne we/wy: VGA / HDMI / 2 x GLAN / 4 x USB / 6 x COM
Moc:
  • Napięcie wejściowe: DC 12V, obsługa ochrony przed odwrotną polaryzacją, +9~+30V (opcja)
  • Rozpraszanie mocy: 38.6Watt
Wygląd:
  • Wymiary (W x H x D): 405mm x 258mm x 75mm
  • Rozmiar wycięcia: 387mm x 240mm
  • Waga: 4.34kg
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: -20~60°C (-4~140°F)
  • Temperatura przechowywania: -30~80°C (-22~176°F)
  • Wilgotność: 5~95% RH@40°C, bez kondensacji
  • Wibracja: Test drgań losowych podczas pracy 5~500Hz, 1,5Grms@z dyskiem SSD, zgodnie z normą IEC 60068-2-64
  • EMC: CE/FCC klasa B
  • Zabezpieczenie panelu przedniego: Zgodność z IP65
Gwarancja: 2 lata
Komputer panelowy TPC6000-C1562-L schemat techniczny z wymiarami
Ekran
Rozmiar ekranu15.6"
Rozdzielczość1366x768, 1920x1080
Ekran dotykowyPojemnościowy
Kontrast1:800, 1:3000
Główne parametry techniczne
RAMdo 8GB DDR3L
Dysk1x mSATA, 1x 2.5" SATA
Ethernet2x 10/100/1000BaseT(X)
USB4x USB 2.0
Port szeregowy2x RS-232/485
Grafika
Wyjście video1xVGA, 1xHDMI
Cechy przemysłowe
ObudowaAluminium
Stopień ochrony IPIP65
Temperatura pracy-20°C do 60°C
Napięcie wejściowe12VDC