TPC6000-C2154-L - Komputer panelowy TPC6000-C2154-L, IP65
TPC6000-C2154-L to Komputer panelowy TPC6000-C2154-L, IP65, temp. 0…50°C, certyfikaty CE/FCC.
TPC6000-C2154-L - Komputer panelowy
5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: Nodka
  • Model: TPC6000-C2154-L
Komputer panelowy 21,5", aluminium, do 32GB RAM, dysk SSD do 512G, dotyk pojemnościowy, IP65.
Cechy:
  • Ekran 21.5" Full HD TFT, optymalna rozdzielczość 1920x1080, pojemnościowy ekran dotykowy
  • Obsługa procesorów Intel® 6/7/8th Gen. Core™i3/i5/i7, Pentium, Celeron LGA1151
  • Pamięć RAM do 32GB DDR4
  • Dysk MSATA SSD do 512G
  • Zasilanie DC12~24V
  • Bezwentylatorowa konstrukcja w aluminiowej obudowie o stopniu ochrony IP65.
  • System operacyjny Windows 7, Windows 7 Embedded, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, VXWORKS, QNX
  • Temperatura pracy od 0°C do 50°C
  • 3x 10/100/1000BaseT(X), 4x RS-232/485, 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1xHDMI
Specyfikacja:
Wyświetlacz:
  • Rozmiar: 21.5" Full HD TFT
  • Rozdzielczość: 1920x1080
  • Kolorystyka: 16.7MB
  • Aktywny obszar: 476.64mm x 268.11mm (18.77 x 10.56")
  • Podświetlenie: LED
  • MTBF: 30000 godzin
  • Rozstaw pikseli: 0.248 x 0.248
  • Luminancja: 250cd/m2
  • Kontrast: 3000:1
  • Kąty widzenia: poziomo: (L)89 / (R)89 / (T)89 / (B)89
Ekran dotykowy:
  • Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy ekran dotykowy
  • Transmisja: ≥ 87%
  • Czas odpowiedzi: < 5ms
  • Twardość powierzchni: Mohs’7H
  • Żywotność: 250g/100 000 000 razy
  • Multi-touch: 10 punktów
System:
  • BIOS: AMI UEFI 64Mbit
  • Chipset: H110
  • Pamięć: DDR4-2400MHz,maksymalna obsługa 32GB
  • Nośnik danych: 1x M.2 (M Key 2280 PCIe Gen3x4 Lane), 1x mSATA
Interfejs we/wy i inne:
  • Sieć: 3x kontroler Intel I211 -AT 10/100/1000Mbps
  • USB: 4x USB3.0 / 2x USB2.0
  • Rozszerzenie: 1x gniazdo Mini-PCIe
  • Port we/wy: 8DI+8DO Wejście styku mokrego(24V), wyjście bramki OC(24V 300mA)
Moc:
  • Rozpraszanie mocy: 35Watt
Wygląd:
  • Wymiary (W x H x D): 550mm x 342mm x 74mm
  • Rozmiar wycięcia: 533mm x 325mm
  • Waga: 6.9kg
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: 0~50°C
  • Temperatura przechowywania: -20~60°C
  • Wilgotność: 5~95% RH@40°C, bez kondensacji
  • Wibracja: Podczas pracy test drgań losowych 5~500Hz, 1,5Grms@z dyskiem SSD, zgodnie z normą IEC 60068-2-64
  • Wstrząs: Robocze przyspieszenie szczytowe 10G (czas trwania 11ms), zgodnie z IEC 60068-2-27
  • EMC: CE/FCC klasa A
  • Zabezpieczenie panelu przedniego: Zgodność z IP65
Gwarancja: 2 lata
Przemysłowy komputer panelowy nodka TPC6000-C2154-L- wymiary i ilość gniazd
Ekran
Rozmiar ekranu21.5"
Rozdzielczość1920x1080
Ekran dotykowyPojemnościowy
Kontrast1:3000
Główne parametry techniczne
ProcesorIntel® Core™ 6/7/8th i7/i5/i3, Intel® Pentium®, Intel® Celeron® LGA1151
RAMdo 32GB DDR4
Dysk1x mSATA, 1x M.2
Ethernet3x 10/100/1000BaseT(X)
USB4x USB 3.0, 2x USB 2.0
Port szeregowy4x RS-232/485
Grafika
Wyjście video1xHDMI
Cechy przemysłowe
ObudowaAluminium
Stopień ochrony IPIP65
Temperatura pracy0°C do 50°C
Napięcie wejściowe12~24VDC