HD67D21-B2-915MHz - Przemysłowy konwerter LoRaWAN na DeviceNet Master
HD67D21-B2-915MHz to Przemysłowy konwerter LoRaWAN na DeviceNet Master, temp. -40…+85°C, montaż DIN, zasilanie 12–35VDC.
2 lata gwarancji 3-4 dni
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Producent: ADF Web
  • Model: HD67D21-B2-915MHz
Przemysłowy konwerter LoRaWAN na DeviceNet Master, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN, protokół antenowy LoRaWAN 915MHz.
Schemat zastosowania przemysłowego konwertera lorawan na debicenet- model HD67D21-B2-915MHz
Konfiguracja:
  • Definiowanie parametrów linii LoRaWAN
  • Definiowanie parametru linii DeviceNet
  • Definiowanie listy komunikatów LoRaWAN w uplink i downlink do bramki LoRaWAN
  • Zdefiniować urządzenia podrzędne DeviceNet, które mają być odczytywane/zapisywane
  • Aktualizowanie urządzenia
Cechy:
  • Izolacja elektryczna pomiędzy DeviceNet a zasilaniem
  • Możliwość montażu na szynie 35 mm DIN
  • Szeroki zakres wejściowy zasilania: 12...35V DC i 8...24V AC
  • Szeroki zakres temperatur: -40°C/85°C
Specyfikacja:
  • Porty: 1xAntena;1xCAN; 1xEthernet
  • Protokół CAN: DeviceNet Master
  • Protokół anteny: LoRaWAN 915MHz
  • Szybkość transmisji danych DeviceNet: Do 1 Mb/s
  • Szybkość transmisji danych LoRaWAN: programowalna
  • Złącze DeviceNet: 3-drożny blok zacisków 5 mm
  • Złącze LoRaWAN: SMA żeńskie Antena
  • Złącze zasilania: 2-drożny blok zacisków 5 mm
  • Zasilanie: 15..21V AC ; 18..35V DC
  • Temperatura pracy: -40C to +85C
  • Wymiary: 71x60x95 (LxWxH)
  • Waga: ok. 200g
  • Mocowanie mechaniczne: Montaż na szynie DIN
  • Oprogramowanie: SW67D21
  • KOD ZAMÓWIENIA: HD67D21-B2-915MHz
Konfiguracja– Darmowe oprogramowanie SW67D21, do pobrania TUTAJ
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Wsparcie protokołówDeviceNet, LoRaWAN
Cechy przemysłowe
ObudowaPlastikowa
Stopień ochrony IPIP20
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Napięcie wejściowe8~24VAC, 15~21VAC