komunikacja przemysłowa
Promocja-10% kod rabatowy

Zarejestruj konto firmowe w sklepie consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B oraz zamówienia email prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

Ochrona środowiska

Procesy związane z ochroną środowiska i ich cyfryzacja i automatyzacja jest niezwykle ważna globalnie dla ochrony środowiska. Rozwijający się przemysł nie może wpływać negatywnie na świat, dlatego w bardzo szybkim tempie rozwija się gałąź zautomatyzowanych procesów ochrony środowiska. Mają one na celu zminimalizować degradacyjne procesy powstałe na skutek globalnego rozwoju. Fabryki i inne przedsiębiorstwa muszą dostosować się do panujących wytycznych i norm.

Technologie ochrony środowiska w przemyśle

Ochrona środowiska jest jednym z podstawowych warunków ogólnego rozwoju każdego kraju na świecie. Stabilne i niezawodne metody do komunikacji sieciowej, które pomaga zwiększyć efektywność zarządzania środowiskiem i chronić jego strukturę to podstawa w tworzeniu nowych zautomatyzowanych rozwiązań. Systemy oczyszczania ścieków czy systemy monitorowania czystości powietrza by sprawnie i efektywnie działać potrzebują schematów opierających się na najwyższych technologiach. Produkty klasy przemysłowej tworzące tego rodzaju systemy zapewniają trwałość i niezawodność sieci. Podwyższony poziom ochrony danych wpływa na całościowe bezpieczeństwo tworzenia takich sieci, a wzmocnione systemy odbudowy powodują, że urządzenia klasy przemysłowej mogą być wykorzystywane w specyficznych warunkach środowiskowych. Ochrona środowiska to nie tylko monitorowanie czystości powietrza i oczyszczanie ścieków to wiele procesów, które razem działają na rzecz ochrony środowiska.

Polecane produkty:
Kategorie:

Produkty porównywane (0)


IES318

IES318

Niezarządzalny przemysłowy switch Ethernetowy z 8 portami 10/100BaseT(X). IES318 to niezarządzalny inteli..


Cena: 565,81 zł Dostawa: 5-10 dni

NP5100-2T-32DI

NP5100-2T-32DI

Przemysłowy serwer portów szeregowych z 32 portami RS-232/422/485, 2 portami Ethernetowymi i redundantym ..

Darmowa dostawa


Cena: 6.560,29 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Mamy 8 lat doświadczenia w kompletowaniu systemów przemysłowych. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy urządzenia idealnie dopasowane do Twoich założeń projektowych!

Zadzwoń pod numer +48 58 380-36-44 lub wyślij wiadomość na sklep@consteel-electronics.com