Menu
Your Cart

Klawiatury bezprzewodowe

Najlepsze klawiatury bezprzewodowe do przemysłu

Wybieraj z grupy produktów dedykowanych do użytku w warunkach przemysłowych. Przemysłowe klawiatury bezprzewodowe oferowane w naszym sklepie są ergonomiczne, mają funkcję Bluetooth®, obsługujących wiele urządzeń i wiele systemów operacyjnych. Ze względu na charakterystykę pracy w warunkach przemysłowych, klawiatury posiadają wysoką ochronę przed zalaniem i zapyleniem o klasie szczelności nawet do IP68. Stworzone są tak, aby ich obsługa była możliwa zarówno w rękawiczkach jaki i bez nich.

Przemysłowa wodoszczelna klawiatura bezprzewodowa

Klawiatury są zbudowane z myślą o ciągłej pracy i wyposażone w stałą osłonę, która chroni wewnętrzną elektronikę, co znacznie wydłuża żywotność sprzętu. Wodoodporne klawiatury wytrzymują w najbardziej wymagających przemysłowych stacjach roboczych. Mogą pracować w takich środowiskach jak zakłady motoryzacyjne, morskie platformy wiertnicze, zakłady przetwarzania żywności oraz z komputerami terenowymi w celu zbierania danych zewnętrznych. Wodoodporne klawiatury bezprzewodowe z IP68 mogą tak naprawdę pracować w każdym środowisku, gdzie będą narażone na  działanie wody, lodu, brudu lub innych cieczy.

Sprawdź naszą ofertę, w przypadku większego zamówienia skontaktuj się z nami, ustalimy specjalną cenę dla Ciebie.

SK307-WL
5-10 dni
Producent: Inputel Model: SK307-WL
Bezprzewodowa silikonowa klawiatura przemysłowa z 98 klawiszami. Ochrona IP68.Klawiatura o powłoce antybakteryjnej z możliwością mycia wodą w przypadku zabrudzenia. Model SK307-WL to klawiatura bezprzewodowa komunikująca się za pomocą Bluetooth. Jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, a jej jakoś potwierdzają certyfikaty takie jak CE, FCC, RoHS i WEEE.Specyfikacja:Gumowana powierzchnia zapewnia komfort użytkowaniaKompatybilny z systemami Micro..
357.81 zł
SK310-WL SK310-WL
W magazynie
Producent: Inputel Model: SK310-WL
Bezprzewodowa silikonowa klawiatura przemysłowa ze 105 klawiszami i touchpadem. Ochrona IP68.Klawiatura z touchpadem silikonowa z antybakteryjną powierzchnią nadająca się do zastosowań w ośrodkach medycznych takich jak szpitale czy laboratoria. Jest bardzo wytrzymała i posiada stopień ochrony IP68 dzięki czemu można ją myć i jest odporna na zalania i zapylenia. Klawiatura bezprzewodowa SK310-WL posiada 105 klawiszy i obsługuje wszystkie języki ko..
550.30 zł
SK317
5-10 dni
Producent: Inputel Model: SK317
Bezprzewodowa silikonowa klawiatura przemysłowa ze 105 klawiszami i bateriami słonecznymi. Ochrona IP65.Model SK317 to klawiatura bezprzewodowa o stopniu ochrony IP65. Wyposażona jest w dodatkowe baterie słoneczne co umożliwia zasilanie jej nawet światłem z otoczenia np. oświetleniem z lampki na biurku. Silikonowa powierzchnia sprawia, że jest odporna na zanieczyszczenia i zalania. Posiada 105 klawiszy w tym klawiaturę numeryczną i przycisk włącz..
581.27 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.