Menu
Your Cart

Przemysłowe klawiatury numeryczne

Przemysłowe klawiatury numeryczne

W tej kategorii znajdują się przemysłowe klawiatury numeryczne, które doskonale nadają się do zastosowań w przestrzeni publicznej i w środowisku o trudnych warunkach.

Przemysłowe klawiatur numeryczne odporne są na wandalizm, kontakt z woda czy długotrwałe wstrząsy. Każda przemysłowa klawiatura numeryczna występuje w wielu konfiguracjach, dzięki czemu można wybrać odpowiedni model pasujący do realizowanego projektu.

Wybierz klawiaturę przemysłową, która Cię interesuje i zapoznaj się z jej szczegółowym opisem technicznym:

KP901
5-10 dni
Producent: Inputel Model: KP901
Przemysłowa klawiatura numeryczna ze stali nierdzewnej. Ochrona IP65. Model KP901 to przemysłowa klawiatura numeryczna odporna na uszkodzenia, zapylenia i zalania. Obsługuje interfejs PS2, USB lub RS232. Klawiatura panelowa KP901 może pracować w zakresie temperatur od -10°C do +60°C. Całkowity wymiar panelu to 91.5mm x 87.5mm, posiada 16 klawiszy ze stali nierdzewnej z silikonowym elementem przełączającym. Stelaż montażowy wykonany z aluminium i ..
395.09 zł
KP900
5-10 dni
Producent: Inputel Model: KP900
Przemysłowa numeryczna klawiatura wykonana ze stali nierdzewnej. 16-klawiszowa odporna na zapylenia, akty wandalizmu i wodoodpornaKlawiatura numeryczna do zastosowań przemysłowych posiada poziom ochrony IP65 i wykonana jest z elementów najwyższej jakości. Zakres temperatury dla modelu KP900 wynosi od -10°C do + 60°C, a napięcie zasilanie to + 5 VDC +/- 5%. Żywotność dla klawiatury numerycznej KP900 wynosi ponad 5 lat. Stojak montażowy wykonany j..
503.38 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.