Menu
Your Cart

Komputery OPS

Przemysłowe komputery OPS (Open Pluggable Specification)

Komputery zgodne ze specyfikacją "Open Pluggable Specification", tzw. OPS, to komputery przeznaczone do monitorów, projektorów i innych wyświetlaczy multimedialnych, które posiadają slot typu OPS. Komputery OPS są bardzo proste w instalacji, łatwo wymienialne i występują w wielu konfiguracjach, dzięki czemu można dowolnie dopasować jednostkę do wymagań przemysłowych aplikacji multimedialnych.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz wykorzystaniu specjalnie przeznaczonych do OPS procesorów, komputery OPS posiadają znakomite odprowadzenie ciepła i wysoką niezawodność pracy.

Wszystkie komputery OPS z tej kategorii są całkowicie bezwentylatorowe, co znacznie zmniejsza poziom emitowanego hałasu i zwiększa niezawodność systemu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz komputer OPS, który spełni Twoje oczekiwania. Do wyboru masz jednostki:

ELO ECMG2C
2-3 tygodnie
Producent: ELO Touch Solutions Model: ELO ECMG2C
Przemysłowy moduł komputerowy ECM z procesorem 4-tej Generacji Intel® Core™ i3, i5, i7. Moduły komputerowe Elo ECMG2 dostępne do użytku z ekranami dotykowymi Elo 3201L, 3202L, 4201L, 4202L, 4602L, 5501LT i 7001LT są idealne do interaktywnej komunikacji multimedialnej i współpracy online w nowoczesnych środowiskach biurowych. Moduły komputerowe są łatwe do zainstalowania na wyświetlaczu IDS - unikając kosztów instalacji ściennej tradycyjnego odtwa..
0.00 zł
OPS-100 OPS-100
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: OPS-100
Bezwentylatorowy komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych z procesorem Intel® Bay Trail. OPS-100 to komputer bez wentylatora zgodny z OPS (Open Pluggable Specification), który jest łatwy i szybki do wdrożenia, instalacji i utrzymywania dla przemysłowych aplikacji multimedialnych.Komputer ten jest wyposażony w procesor Intel® Bay Trail i 2x DDR3L 1333 SO-DIMM do 8GB. Jest odpowiedni dla klientów szukających niskobudżetowych rozwiązań.Ce..
0.00 zł
OPS-1000 OPS-1000
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: OPS-1000
Modułowy komputer do aplikacji przemysłowych z procesorem Intel® Haswell and Broadwell. OPS-1000 to komputer zgodny z Intel® OPS (Open Pluggable Specification) co pozwala na szybką instalacje przemysłowych aplikacji multimedialnych, z łatwością nim zarządzać i uaktualniać go.Komputer jest wyposażony w procesor 4th / 5th Generacji Intel® Core™, a co z tym idzie ma wystarczającą moc obliczeniową i wydajność graficzną żeby mieć do czynienia z duża i..
0.00 zł
OPS-2002 OPS-2002
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: OPS-2002
Modułowy komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych z procesorem Intel® Skylake-ULT. OPS-2002 to zgodny z Intel OPS (Open Pluggable Specification) komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych. Posiada procesor 6 Generacji Intel® Skylake-ULT Core™ i zintegrowaną kartę graficzną Intel® HD Graphics 520 GPU dzięki czemu jest znacznie zwiększona wydajność graficzna i efektywność energetyczna w odpowiedzi na wymagania dotyczące zastosow..
0.00 zł
OPS-2050
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: OPS-2050
Modułowy komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych z procesorem Intel® Skylake-H. OPS-2050 to zgodny z Intel OPS (Open Pluggable Specification) komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych. Posiada procesor 6 generacji Intel® Skylake-H zintegrowany z Intel® HD Graphics 530 GPU. Dzięki temu jest znacznie zwiększona wydajność graficzna i efektywność energetyczna w odpowiedzi na wymagania dotyczące zastosowań state-of-the-art.Cechy:..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 5 z 5 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.