Menu
Your Cart

konwertery BACnet IP na EtherNet/IP

Przemysłowe konwertery BACnet IP na EtherNet/IP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery BACnet IP na EtherNet/IP. BACnet to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej między innymi do komunikacji z systemami detekcji i sygnalizacji pożaru, sterowania oświetleniem, instalacjami HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), systemami zasilania i telewizją przemysłową (CCTV). Przemysłowe konwertery BACnet IP na EtherNet/IP pozwalają np. na integrację urządzeń BACnet IP które sterują wentylacją ze standardem EtherNet/IP (np. ze sterownikami OMRON PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery BACnet IP na EtherNet/IP

Każdy konwerter BACnet IP na EtherNet/IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery BACnet IP na EtherNet/IP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter BACnet IP na EtherNet/IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67682-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67682-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP slave na Ethernet/IP slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67682 pozwala połączyć sieć BACnet Master z siecią EtherNeIP (na przykład PLC OMRON, PLC Allen-Bradley itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67682.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67682 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii BACnetOkreślić..
2,141.31 zł
HD67722-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67722-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP master na Ethernet/IP slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67722 umożliwia podłączenie niektórych urządzeń BACnet Slave z siecią EtherNetIP (na przykład PLC OMRON, PLC Allen-Bradley itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67722.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67722 na twoim komputerze możesz:Określić parametry lin..
2,141.31 zł
HD67689-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67689-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP slave na Ethernet/IP master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67689 jest konwerterem BACnet Slave na EtherNetIP Master i pozwala na połączenie sieci BACnet Master z niektórymi urządzeniami EtherNeIP (np. Encoder, I/O...) w celu wymiany informacji między sieciami.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67689 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii EtherNet/IPOkreślić parametry linii BACnetZdef..
2,677.86 zł
INBACEIP1K20000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INBACEIP1K20000
Przemysłowa bramka Intesis BACnet-EtherNet/IP do łączenia systemów PLC/BMS i podłączonych do nich urządzeń między systemami sterowania BACnet IP i MSTP a sieciami EtherNet/IP.Bramka INBACEIP1K20000 działa jako urządzenie podrzędne/serwer BACnet po stronie BACnet i jako adapter EtherNet/IP po stronie EtherNet/IP. Ta dwukierunkowa bramka zapewnia prostą i szybką integrację dzięki unikalnym wbudowanym funkcjom.Certyfikaty BTL i ODVA zapewniają 100% ..
5,628.87 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.