Menu
Your Cart

Konwertery BACnet MSTP na MQTT

Jak działają przemysłowe konwertery BACnet MSTP na MQTT?

BACnet MSTP to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej między innymi do komunikacji z systemami detekcji i sygnalizacji pożaru, sterowania oświetleniem, instalacjami HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), systemami zasilania i telewizją przemysłową (CCTV). MQTT jest protokołem łączności maszyna-maszyna, który pełni rolę brokera wiadomości i działa w oparciu o wzorzec publikacja/subskrypcja. Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na MQTT pozwalają na publikację i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą mastera BACnet (jak PLC, system nadzoru itp.). Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację.

Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na MQTT

Każdy konwerter BACnet MSTP na MQTT dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych oraz środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery BACnet MSTP na MQTT to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter BACnet MSTP na MQTT, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67937-MSTP-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67937-MSTP-B2
Przemysłowy konwerter BACnet MSTP Master na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67937-MSTP-B2 pozwala na publikację danych otrzymanych ze slave'ów BACnet na serwer MQTT. Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzi..
1,591.21 zł
HD67938-MSTP-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67938-MSTP-B2
Przemysłowy konwerter BACnet MSTP Slave na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67938-MSTP-B2 umożliwia publikowanie i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą mastera BACnet (jak PLC, system nadzoru itp.). Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. ..
1,591.21 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.